איך נראית היום ''הילדה היפה בעולם''

טילן בלונדו הוכתרה בגיל 4 כ"הילדה היפה בעולם" והיא כיכבה באינספור הפקות ועוררה דיונים סוערים על מיניות של ילדות בתמונות. כיום הילדה כבר בת 15. אז איך היא נראית? עדיין יפה אבל קצת אחרת

27/11/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ישנן הרבה ילדות יפות בעולם הזה וישנה את טילן בלונדו, מי שהוכתרה לפני שנים בתור "הילדה היפה בעולם", בזכות מראה נדיר ומהפנט במיוחד. בלונדו, במקור מצרפת, עלתה לכותרות בזכות מבט כחול וחודר, שיער בלונד ארוך ושפתיים בשרניות - שילוב מנצח לכל לוליטה בהתהוות. היא הפכה מיד לסטאר, ילדת פלא, שכיכבה בכמה תמונות מתוקשרות ועוררה דיון סוער על הגיל ההולך ופוחת של דוגמניות וניצולן של ילדות, המשדרות סקס אפיל במודעות, כדי למכור מוצרים.

הדיונים סביבה נמשכו ובלונדו רק הפכה לפנים מבוקשות יותר. כולם רצו לבהות עוד בילדה הכל כך יפה, שתמיד נראתה קצת לא מרוצה בתמונות. היא הופיעה באינספור הפקות, פרסומות וכתבות, צעדה בתצוגה של ז'אן פול גוטייה וייצגה יופי נדיר ונשגב, שהזכיר את מילה יובוביץ' וברוק שילדס בזמנו. יופי שלא רואים כל יום.

טילן הצעירה

אביה הוא כדורגלן עבר בליגה הצרפתית, פטריק בלונדו ואמה היא כוכבת הטלוויזיה ומעצבת בגדי הילדים ורוניק לוברי וללא ספק - הם יצרו תערובת גנטית מושלמת. בלונדו הפכה עם השנים לאטרקציה לוהטת, גם ברשתות החברתיות ואי אפשר היה להתיק את העיניים ממנה. השנים חלפו והילדה הקסומה כבר נערה בת 15 - הגיל שרוב הילדות היפות רק מתחילות לחלום על דוגמנות, שערים וקמפיינים יוקרתיים. בלונדו כבר סימנה וי על כל אלה.

כפי שקורה להרבה ילדות יפות, היא נותרה יפה מאוד אבל לטעמי, משהו ביופיה כילדה קטנה היה הרבה יותר עוצמתי, ממגנט וייחודי. משהו בתווי פניה בכל זאת השתנה קצת, כמו אצל יובוביץ' ושילדס והקסם התמים-לוליטאי שכה אפיין אותה, טיפה נעלם. אולי זה כי יש משהו כל כך חזק בילדה יפה מאוד שמשדרת עוצמה בכל תמונה. התמימות, בשילוב רצינות, עשתה את שלה וגרמה לכל כך הרבה אנשים להתפעל ממנה.

טילו ילדה

בלונדו, המיוצגת כיום בסוכנות IMG, הפכה עם השנים לאיט גירל פופולארית עם יותר מ-600 אלף עוקבים באינסטגרם, שמוזמנת גם לצעוד על השטיח האדום באירועים נחשבים. כיום היא סטודנטית באל.איי ויש לה חוזה עם חברת הקוסמטיקה "לוריאל", מה שבהחלט עוזר לחשבון הבנק שלה. היא בטח תמשיך לדגמן ולהפוך לכוכבת עוד יותר גדולה, כי כבר יש לה קהל מעריצים נאמן באינסטה ובימינו, זה כמעט כל מה שחשוב למלהקים.

אז הנה היא לאורך השנים:

טילן הדוגמנית בשחור לבן

טילן הדוגמנית סריג

טילן הדוגמנית

טילן הדוגמנית פרופיל

טילן בפסים

טילן שיער ארוך

טילן שיער ארוך

טילן דוגמנית בורדו

טילן ראש

טילן חום

טילן טבעי

 

 

THYLINE1010טילן על שטיח

 

צילום: גטי, אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה