איך להתפנק בין כתלי הבית בסופ"ש?

יש לנו כמה הצעות קלילות לפינוקים בסופ"ש שלא מצריכות מאמץ, זמן וכסף

19/05/2016
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

ארוחת בוקר במיטה: צילום: שאטרסטוק

באמצע השבוע אנחנו עסוקות במטלות, בדברים שלא סובלים דיחוי, בעולם המשימות בעבודה, עם הילדים ובן הזוג, וסופ"ש הוא ההזדמנות לפנק את עצמנו, לקחת רגע ולעצור מהכל. בחרנו כמה הצעות קלילות לפינוקים בסופ"ש שלא מצריכים יותר מדי מאמץ, זמן וכסף.

 ארוחת בוקר במיטה:

אנחנו אוהבים את המיטה ואנחנו אוהבים אוכל, מדוע לא לשלב ביניהם?בין אם את מכינה את זה בעצמך או שבן הזוג (או בת הזוג) שלך החליטו לפנק אותך בבוקר, קחי את ארוחת הבוקר שלך איתך למקום הנעים והביתי ביותר- המיטה. ארוחת בוקר במיטה זו תמיד הדרך הכיפית ביותר להתפנק בהרגשה ביתית בסופ״ש.

בחרי תחתונים נוחים:

בחרי את התחתונים הכי נוחים ורכים שלך, הכי כיף להשאר בתחתונים נוחים וגופיה ולהסתובב בבית בנוחות. בכל רשת להלבשה תחתונה ואפילו בשוק הקרוב אלייך, תוכלי למצוא סגנונות שונים של תחתונים נוחים לסופ״ש ביתי, כמו למשל תחתונים מבד במבוק נעימים במיוחד, תחתוני בוקסר מכותנה, ותחתוני סבתא בגזרה גבוהה. תרשי לעצמך להתפנק מבלי לרצות להרשים אף אחד, כי פינוק זה נוח.

 סלט פירות:

סלט פירות הוא משהו שקל להכין, ומשמח אותנו ישר מהקיבה אל הלב ואל הנפש. באמצע השבוע אין לנו זמן להשקיע בארוחות ביניים, אבל בסופ"ש אפשר לקחת כמה דקות, להוציא את כל פירות הקיץ החוצה, לחתוך אותם ולשים בקערה ענקית. 5 דקות של השקעה יביאו אתכן לגן עדן.

סלט פירות שירגיש כמו גן עדן. צילום: שאטרסטוק

קראי ספר או עיתון:

אין כמו להתכרבל במיטה ולקרוא את הספר האהוב עליך בשעות השקטות של סוף השבוע, לעיין במגזין האופנה המועדף עליך ולהתעדכן בצו האופנה או בחדשות של השבוע.

כוס תה מפנקת:

אין כמו ספל תה ירוק מרגיע ומפנק, או כוס של חליטה שנרקחה במיוחד עבורכן או משהו שבחרת. הכיני ספל של תה ירוק, תני לו להתקרר מעט, שבי במרפסת או מול החלון הפתוח ופשוט תהני מהרוגע והשקט של סוף השבוע.

יקיצה טבעית

האמהות מביניכן יזדהו במיוחד. אפשר להפקיד את יקיצת הילדים והטיפול בהם לידי בן הזוג ופשוט להמשיך לישון ולמלא מצברים. להתעורר בלי רעשים ובלי הפרעות ובעיקר בלי ציפיות מכל הסובבים יעשה לכן טוב.

להתעורר מתי שבא לך, לשם שינוי. צילום: שאטרסטוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך