איך להשתמש בעפרון עיניים שחור?

הדרך הפשוטה ביותר להדגשת העיניים היא באמצעות עפרון שחור. איך עושים את זה נכון? אספנו את הטיפים הכי טובים

01/08/2018
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מוצר האיפור הראשון שרובנו התנסינו בו בגיל הנעורים הוא ככל הנראה עפרון עיניים שחור. סביר להניח שגם את השתמשת בו בדרך הכי פשוטה ועתיקה שיכולה להיות – מריחת קו חזק לאורך קו המים בתוך העין, שלרוב החזיק רק זמן קצר לפני שנמרח על העפעף.

PHOTO READY 24H מייבלין ניורק  55שח צילום יחצ חול

היום אנחנו כבר יודעות שלעפרון עיניים שחור יש שימושים שונים באיפור הפנים ושלסוג העיפרון ואיכותו תהיה השפעה גדולה על התוצאה. אנחנו גם יודעות שזו הדרך המהירה והפשוטה ביותר ליצור מסגרת לעיניים וגם מי שאינה מתאפרת במקצועיות תוכל לעשות את זה בקלות.

איך תוציאי את המיטב מהעפרון שלך ועל מה מומלץ להקפיד? אספנו טיפים נבחרים בסיוען של שלי גפני, המאפרת הראשית של סופר והילה קורן, מנהלת ההדרכה של מותג האיפור בובי בראון בישראל.

1. כאשר את רוצה להשתמש בעיפרון שחור לתחימה מדויקת בתוך העין, בחרי בעפרון עמיד במים. עפרון שאינו עמיד לא יחזיק מעמד בלחות של קו המים, יימרח ויזלוג לעפעף התחתון.

 עפרון עיניים שחור By Serghei Starus

2. במידה והעיניים שלך נוטות לדמוע, מומלץ לקבע את העפרון גם עם צללית שחורה. לשם כך השתמשי במברשת שטוחה ובתנועות טפיחה קבעי את העפרון עם מעט צללית מעל קו הריסים התחתון.

3. לבעלות עיניים קטנות ולנשים עם עיניים רגישות, עדיף לתחום את העין בחלק התחתון על ידי הנחת עפרון שחור מתחת לקו הריסים (מבלי להכנס לקו המים). התחילי מהזוית הפנימית (כמה מילימטרים אחרי שק הדמעות) ושרטטי קו כמה שיותר צמוד לריסים. מומלץ לטשטש בעדינות עם מברשת ייעודית לקבלת מראה פחות חד ויותר הרמוני.

4. ניתן להשתמש בעפרון שחור גם כאיילנר על העפעף העליון. לשם כך חשוב להקפיד למשוך את העיפרון לאורך כל קו הריסים ולעבות את הקו ככל שנתקרב לזווית החיצונית של העין. לקו דק ועדין השתמשי בעפרון מחודד, לקו עבה השתמשי בעפרון רך בעל קצה רחב יותר. כך או כך זה פתרון מצוין עבור מי שאוהבת את המראה אבל מתקשה לשרטט איילנר נוזלי בצורה מדוייקת.

 עפרון עיניים שחור By Vladimir Gjorgiev

5. ישנם שני סוגים של עפרונות עיניים – אלו שדורשים חידוד ואלו שלא. לרוב העפרונות שדורשים חידוד הם קשים יותר וניתן ליצור להם שפיץ דקיק שיתאים לשימוש כאיילנר בשרטוט מדוייק. עפרונות שאינם דורשים חידוד הם במרקם רך יותר וקל לטשטש אותם למראה מעושן. חלקם אפילו מגיעים עם ספוגית או מברשת בצדם השני.

עפרונות עיניים סופר-פארם יח"צבובי בראון, Long Wear eye pencil. מחיר: 150 שקל | לוריאל פריז, קז'אל פרדייס. מחיר: 45 שקל | קליניק high impact kajal eyeliner. מחיר: 109 שקל | אסנס, עפרון עמיד במים. מחיר: 8 שקלים | מיבליין ניו יורק, אקספרשן קז'אל. מחיר: 11 שקל | MILUCCA, עפרון עיניים עמיד READY TO STAY ללא חידוד. מחיר: 14.90 שקל.

6. במבנה עיניים בו קו המים העליון חשוף, אפשר לצבוע גם אותו בעזרת עיפרון שחור כדי ליצור מראה עיניים שקדיות יותר.

7. עיפרון שחור הוא הבסיס ליצירת מראה מעושן. כדי לעשות זאת בקלות וביעילות מומלץ לבחור בעיפרון שחור קז'אל- רך וקל לטשטוש. כל מה שעלייך לעשות זה למרוח את העיפרון לאורך כל קו הריס העליון, מעל צללית במרקם קרמי, ולטשטש כלפי מעלה בטפיחות באמצעות מברשת טשטוש, כך נוצרים מעברים רכים ומעושנים.

עפרונות עיניים סופרפארם יחצ פופה, עפרון עיניים אוטומטי עמיד במים made to last , מחיר: 49 שקל | אסתי לאודר Double Wear Infinite Waterproof Eyeliner, מחיר: 110 שקל | רבלון ColorStay 2 IN 1. מחיר: 69.90 שקל.

 ***

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה