איך לאפר כלה טבעית וזוהרת

המאפרת קתרין כהן מאפרת חמש כלות במראה טבעי אבל זוהר. יפעת ורצ'יק מצלמת. הפקה שאהבנו

15/01/2012
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • בדואר
  • RSS

קתרין כהן מאפרת, צילמה את מראות האיפור האלה לכלות ומספרת על הנסיון שלה עם כלות. "לכל כלה חלום כלולות משלה. לאחר כמעט עשור בתחום אני יכולה לומר זאת בביטחון שלעתים היא מצליחה להגשים איתו ולפעמים הנורמות והמוסכמות וגם קו האופנה נכנסים לתמונה והחלום נשאר רק חלום.
הכלה החלומית שלי היא ענוגה כמו הדמויות בספריה של  ג'יין אוסטין. טבעית וזוהרת גם יחד. שמלתה קלילה, התסרוקת שלה מרושלת קלות והאיפור כל כך עדין ומוקפד עד שלא ניתן להגיד בוודאות האם התאפרה. זהו חלום הכלולות שלי שנתן לי השראה ליום צילומים אחד וחמישה לוקים שונים עם מכנה משותף חזק.

.
כובע+רשת - לוני וינטאג

איך אתן יכולות לעשות את זה לבד? הנה כמה שלבים:

1. טיפוח ופריימר

..

שלב ראשון בהשגת מראה העדין באיפור הוא כמובן שלב הטיפוח. יש היום בשוק מוצרים רבים בסגנון פריימרים שעוזרים לתת לעור את המראה המטופח ומתוח יותר  גם לאחר שימוש בודד.

..

2. מייק אפ

הנחת מייק אפ הוא השלב החשוב ביותר בעייני. אני מאוד אוהבת לעבוד עם מייק אפים נוזליים במיוחד עם הface&body של MAC הוא מאוד קל ועדין ומתפזר בצורה מושלמת על הפנים ונותן רמת כיסוי רצויה.

בולרו - שרון ברונשר, עגילים - קרן וולף
..

...

3. עיניים
..
שמים קונסילר נוזלי באיזור העיניים, בכנפי האף ואם יש אז באזורי הפיגמנטציה גם כן. אני אוהבת לבחור בקונסילר שהוא בחצי טון יותר בהיר מגוון המייק אפ בשביל ליצור הארה נוספת באזור העיניים. הפריימר חשוב גם פה כי הוא ממגנט את הצללית ומושיב אותה בצורה אחידה על גלגל העין למשך כל היום. בשביל ליצור מראה טבעי ועדין כדאי לבחור בצללית בהירה מעט מבריקה עד מאט. יש להניח אותה על גלגל העין  רצוי בעזרת מברשת איפור בתנועת התפחה (בליטופים קלים). ככה הצללית מתיישבת במקום הנכון ולא מתפזרת לצדדים ולא מלכלכת את סביב העין. כדאי לתת תיחום קל של קו הריסים עם עיפרון או צלילית בצבע חום טבעי רק בשביל לתת הרמה נוספת ולעבות מעט את קו הריסים תשלים את המלאכה. מסקרה חומה תתן מראה יותר רך לריסים.

..

שמלה+סיכת דש - לוני וינטאג
..

4. גבות

דגש נוסף ומאוד חשוב אני רוצה לשים על סידור הגבות. הן תמיד נותנות לנו מסגרת נכונה ויפה לעיניים. גבה מסורקת ומודגשת בעדינות תשדרג כל איפור.

..

חולצה - שרון ברונשר, צווארון - קרן וולף
..

5. פודרה
..
עכשיו לפני שעוברים לשלב הסומק רצוי לפדר  את הפנים. אפשר לעבור שוב פעם עם מעט קונסילר באזור שמתחת לעניים למקרה והאזור התלכלך. ניקיון נוסף תמיד מוסיף. אני ממליצה לפדר בעיקר את אזור הT (מצח אף וסנטר) בעזרת מברשת פודרה גדולה ,לעבור ברפרוף קל  ואת האיזור שמתחת לעצמות הלחיים רצוי לפדר עם כרית הפידור שוב בתנועות של תפיחות/ליטופים. ככה הסומק יתיישב לנו יותר בקלות ולא יעשה כתמים.

..
..
תכשיט ראש - קרן וולף
..

6. סומק
רצוי לבחור סומק בגוון חום טבעי ככל שניתן בהתחשב בגוון העור. אני מאמינה שסומק נועד בעיקר בשביל לתת הצללה ולהחזיר לפנים חיות חיננית. ניתן להוסיף גם קצת סומק ורדרד באזור תפוחי הלחיים.

..

7. שפתיים
להשלמת המראה  נבחר באודם או גלוס בחום טבעי או ורדרד אך חשוב לשים לב ולבחור גוון חי ומחמיא בשביל להחיות את כל הלוק. זהו הבסיס שליווה אותי בכל מראה ומראה בקולקצייה שלי כמובן בליווי שינויים כלים.

..

בהצלחה
קתלין


צילום: יפעת ורצ'יק, איפור: קתרין כהן, שיער: אלונה בל, דוגמנית: אלכסנדרה.תגיות:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה