איך הסקס חזר לחיינו

פעם, בעצם לא כל כך מזמן, שנינו היינו כמו זיכרון רחוק. רגע לפני שוויתרנו על הכל חזרתי לעצמי, לקריירה שלי, לבקש מה שמגיע לי. סוף-סוף יש לנו סקס מושלם

21/01/2016
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

durex123
אנחנו שוכבים על הגב, מתנשפים, מזיעים. הידיים פרושות לצדדים. ריח הסקס שלנו עומד באוויר החדר. זה הריח רק שלנו. של המאמץ, של התשוקה, של הגוף. של הוא ושל אני, שלנו ביחד.

׳אתה זוכר שפעם כמעט שכחנו איך זה?׳ אני שואלת אותו בין הנשימות הכבדות.

פעם, בעצם לא כל כך מזמן, שנינו היינו כמו זיכרון רחוק. זה התחיל כשהחלטתי לעזוב הכל ולהשקיע בילדים, המשיך בכך שעזבתי לא רק את העבודה אלא גם את החברות, הזוגיות וכל מה שענייו אותי. זה נגמר בכך שהפכתי לאישה אחרת.

החזק, מצידו, הסתכל עליי הופכת להיות אם השנה, וחוץ מאשר אני בטריינינג או בבגדים השמורים רק לחג ואירועים לא נשארה לו שום תמונה שלי כאישה שלו בראש.

ברוב הלילות הייתי מגיעה רצוצה למיטה מיד אחרי שהילדים נרדמו. שכחתי איך ליהנות, או מה זה זמן לשוחח, לא נשארה לי אנרגיה לשאול מה שלומו, מה מעניין אותו או מה נעשה בסוף השבוע. שכחתי את עצמי.

לפעמים הוא היה נכנס איתי למיטה ואז היה לנו מן סקס עייף כזה, פשוט כי חייבים. עד שגם על זה ויתרנו, כי מי רוצה להזדיין רק כי חייבים?

שאטרסטוק

היד שלו מגששת מתחת לשמיכה אחר קימורי גופי. אני כבר לא רזה כמו פעם, לא מתוחה כמו פעם וגם לא חוששת כפי שהייתי. הוא מחפש שוב את גופי וחודר לי גם למחשבות, לזיכרון על איך שכמעט איבדנו הכל.

״ספרי לי איך היה היום בעבודה״ הוא מבקש. אני מספרת והוא מנשק אותי בצוואר. אני מרגישה איך הוא מקשיב לי, בגוף הוא מקשיב.

רגע לפני שאיבדנו הכל החלטתי לבדוק מה התקלקל לנו. גיליתי שהתעייפתי מהניסיון להיות דוגמה ומופת לאם השנה. בפעם הראשונה מזה שנים הצלחתי להודות שארוחת הצהריים החמה, ההסעות לחוגים ובוקר בג׳ימבורי הפכו אותי לנערצת על אמהות אחרות ושנואה על עצמי. בלילה אחד של מריבה מבשרת סוף הצלחתי לומר את כל זה גם לחזק.

למחרת בבוקר התחלתי מחדש. התחלתי לחפש עבודה משמעותית, כזו כמו שעשיתי פעם, עם חליפה ומשרד ואנשים לדבר איתם. עם פגישות ודיונים והחלטות גדולות באמת.

כבר חצי שנה שאני יושבת במשרד היפה שלי ועפה על עצמי. זו אני - אישה אינטליגנטית, יצירתית וחזקה. אני יודעת להזיז הרים אם צריך ולהיות רכה כמו כר דשא כשזה מה שמתאים. אני יודעת לעמוד על שלי, לדרוש, לקבל וגם לתת. אני אישה שלמה – לא רק אמא וכובסת ונהגת הסעות בע״מ. לא רק ממלאת את צרכיו של החזק, אלא משתפת אותו גם בשלי ורודפת אחריהם. אני עולם ומלואי, ואישה כמוני לא נותנת לחיים לחמוק לה בין האצבעות. אם זה מה שהעבודה עושה לי, החלטתי כן לקחת את העבודה הביתה ולמיטה. החיים שלי פרחו, ואיתם הזוגיות שלנו.

רגע לפני שוויתרנו על הכל הזמנתי את החזק לניסיון להחזיר לעצמנו את החיים שלנו. הראש שלי עף והגוף רקד. חזרתי לצייר לחזק את התמונה של האישה שלו, זו שהוא אוהב לדבר איתה, לגעת, לשתף, לחלוק, להתחיל ולגמור.

אנחנו נכנסים למיטה בשעה מאוחרת. אחרי שדיברנו, צחקנו וסידרנו את הבית, לפני שנקום ליום עבודה ארוך, ולא מוותרים על עצמנו.

אנחנו שוכבים מתנשפים, עייפים, מזיעים, והלב שלי מתפוצץ מאושר. יש לנו סקס. סוף-סוף יש לנו סקס מושלם.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה