אייל גולן הסיר לצמיתות את הזיכרון האחרון מרוסלנה

הזמר המפורסם החליט להסיר כל זכר מהאקסית, הדוגמנית רוסלנה רודינה והפך את קעקוע השפתיים בהשראתה ליצירה אחרת לגמרי

11/07/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

אם יש דבר אחד שרצוי שמפורסמים יפנימו זה לא לקעקע על גופם רמז לאשה הנוכחית בחייהם, מהסיבה הפשוטה שיום יבוא וזה כנראה יגמר בבכי. את זה הבין על בשרו הזמר אייל גולן, שנפרד לאחרונה מאם בנו, רוסלנה רודינה. אם מישהו ציפה לקאמבק דרמטי בין הזמר לדוגמנית, אז שישכח מזה מאחר וגולן הפך את קעקוע השפתיים האדומות על זרועו למשהו אחר לגמרי, שלא מזכיר את האקסית בשום צורה. אאוץ’.

גולן דאג שהאירוע יתועד והתמונות, שעלו לאינסטגרם שלו (היית חייב להראות את זה, הא?), הפכו ויראליות והבהירו לכולם שהוא כנראה לא רוצה להיזכר בה יותר. לא מעשה ג’נטלמני, בלשון המעטה אבל גולן מעולם לא היה ידוע ככזה. לא נופתע אם כעת, לאחר שרוסלנה ראתה שהסיר כל זכר ממנה, היא תיפטר מקעקוע היהלום על רגלה (מתוך מילות שירו של גולן). בהנחה והיא לא הסירה אותו ברגע שיצאה מדלת דירתו.

כן, אהבה זה כואב, אבל להסיר קעקועים עוד יותר, ולכן באמת לא ברור למה אנשים לא מסתפקים בלשלוח פרחים, תכשיטים או שוקולד ליקיריהם. קשה לא להיזכר בג’וני דפ, שקיעקע בזמנו ”Winona Forever”, מתוך אמונה שזוגיותו עם וינונה ריידר תיחקק לנצח אך כשנפרדו שינה את הקעקוע ל-”Wino Forever” (שיכור לנצח). המקרה של דפ הפך לבדיחה קומית-טרגית בהוליווד והמחישה את גודל הפאדיחה בלהיות מאוהב ופזיז.

גם אנג’לינה ג’ולי קיעקעה את גבה סמוך לפרידה מבראד פיט ולא ברור מה היא מרגישה עם זה כיום. הקעקוע הענק, שפורסם לאחר הפרידה, מייצג לכאורה את “הברית הרוחנית” שכרתה עם פיט ויהווה תזכורת לתקופה המשותפת שלהם בקמבודיה. לא בטוח שזה מה שירצה הגבר בא בחייה לראות, בכל פעם שימרח את גבה עם קרם הגנה.

אם יש מסר לקחת מהאייטם הזה הוא: רוצים קעקוע? תבחרו משהו שיש לו סיכוי לשמח אתכם לנצח. ינשוף, למשל.

אייל גולן קעקוע

הקעקוע של גולן

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה