אייל גולן: ”אני אוהב את רוסלנה ואהיה שם בשבילה”, האמנם?

הזמר המפורסם פיזר את כל הקלישאות האפשריות בראיון ראשון לאחר הפרידה. לא שציפינו שישפוך את הלב ויגולל את כל הסיבות להפרדת כוחות אבל לפעמים עדיף לשתוק במקום לא להגיד כלום

26/04/2017
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין לוי
  • בדואר
  • RSS

לפני כשבוע דווח בהרחבה שאייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו, או אם לדייק, “לקחו פסק זמן” מהזוגיות המגה מתוקשרת שלהם. הגולשים שקראו על כך קיבלו תזכורת לעד כמה זה מסובך להיפרד כשאתה מפורסם. השיקולים מתי ואיך להיפרד, בקרב זוגות סלבריטאים, שונים מאצל בני אנוש כמונו, שיכולים פשוט לומר “ביי” ולצאת מהדירה המשותפת בלי שכלי התקשורת ינברו במה שהתחולל אצלם בחדר המיטות. אצל אנשים רגילים אין עדר צלמים שאורב מתחת לבית כדי לנגב לנו את הדמעות ולתעד את הרגע תוך כדי.

ידוע שלפעמים סלבריטאים מעכבים את הבשורה שנפרדו, רק מהפחד להתמודד עם העובדה שמעכשיו הם יגיעו לבד לפרמיירות ואם להאמין לפרסומים, גולן ורודינה הציגו פסאדה של הכל בסדר גם לאחר שכבר נפרדו. ביום הולדתו רודינה העלתה סטטוס רומנטי ודביק ל”מאמי שלה”, למרות שהוא כבר לא היה המאמי שלה. כלומר, המטרה היא להמשיך לטפח את בועת האשליות. עד לרגע המתאים.

אבל אם יש דבר עצוב יותר מפרידה, זה לקרוא ולשמוע קלישאות על פרידה. לא באמת ציפינו לשמוע מגולן השתפכויות רגשיות אבל הקלישאה של “תמיד נאהב ונישאר חברים”, כפי שאמר בראיון לחברו הטוב ירון אילן, בתוכניתו “מנטה”, ברדיו ירושלים, מגוחכת.

אייל גולן

אולי עוד יעניין אתכם:

נפלה עטרת ראשנו: אייל גולן ורוסלנה רודינה נפרדו

איך הפך אייל גולן לשר לענייני מוסר?

“אני לא נוהג לדבר על חיי האישיים”, אמר גולן כשהוא נשאל על הפרידה בראיון  ”אני רק אגיד שבין בני זוג קורה שמגיעים למקום שפחות מסתדרים. הכל זה באווירה טובה. אני רואה המון זוגות שנפרדים ובמלחמה ובריב. פה זה לא המקום הזה. אנחנו מדברים כל יום, יש לנו ילד משותף. אנחנו נישאר חברים טובים, הייתה לנו תקופה מדהימה ביחד. אני מאוד מעריך אותה ואוהב אותה וכמו שאמרתי לה אני תמיד אהיה שם בשבילה ובשביל יאן”.

כלומר, כלום. נראה שמטרת העל לקיום הראיון הייתה קידום האלבום החדש והמטרה המשנית: לספק את התקשורת החטטנית. וכך, זה לגיטימי בעיניו ובעיני מראיינו לזרוק כמה משפטים ריקניים, קיטשיים וצפויים. אלמלא יציאת האלבום, נבכי נפשו של האומן המיוסר היו נחשפים רק לרגל סיבוב ההופעות הבא. מה שבטוח, זה לא היה נחסך מאיתנו.

אייל גולן ורוסלנה

ובכלל, סלבריטאים כמו פוליטיקאים רבים, התרגלו להגיד כלום ושום דבר בראיונות והקהל מורגל בלבלוע כלום בסגנון “ההחלטה להיפרד היתה הדדית”, בלי להתקומם.  במקרה של גולן זה בולט הרבה יותר כי ידוע שלא משנה מה יקרה, מה יגיד, כמה יעליב ויפגע בנשים על הדרך, קהל המעריצות ומארגני אירועים למיניהם ימשיכו להעשיר את קופתו. מספיק להציץ בלו”ז הופעות יום העצמאות המתוכנן שלו.

צורמת עוד יותר ההצהרה שלו “אני לא נוהג לדבר על חיי האישיים”. נראה שהוא מרשה לעצמו לנפק סיסמאות חלולות חסרות בסיס, לפחות כמו פוליטיקיאי ידוע אחד שכולנו מכירים. ממתי בדיוק? למי שלא זוכר הוא כינה את האקסית אילנית לוי “סטייק” והוסיף שלפעמים רוצים פשוט לאכול פרוסה עם ממרח שוקולד. מענין איך יכנה את רוסלנה בראיון החגיגי בשנה הבאה. שטף הראיונות האישיים מעולם לא שכך, גם בעקבות פרשת הקטינות. זכורה כתבת שער אחת לפחות  והראיון הטלוויזיוני  - “אני הכי מוסרי שיש” שערכה עימו דנה וייס. ושוב, כל אל שרתו וממשיכים לשרת אותו מול קהל מעריצות חסר כל שיפוטיות.

ולבסוף, יפה מצדו שהוא “ישאר בשביל יאן”. אפשר להעלות על הדעת שאבא לא יישאר שם בשביל בנו? כשהסטנדרטים המוסריים כל כך נמוכים, אולי זה באמת לא מובן מאליו.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה