איה עזריאלנט

איה עזריאלנט השתמשה בהשראה מהצומח ומהים כדי לעשות קולקציה בכסף וזהב שמתאימה את עצמה לכל אירוע, וכמעט לכל כיס

31/03/2011
ליטל שמש קבלו עדכונים מליטל
  • RSS
» כוכבי הים של איה עזריאלנט. צילום: יח"צ

מי אני

איה עזריאלנט, מעצבת תכשיטים בינלאומית ובעלת המותג הקרוי על שמי Aya Azrielant. בימים אלו פתחתי את חנות הדגל שלי בת"א בקניון Gצמרת בתל אביב. החנות מציעה שלל קולקציות בזהב ובכסף. התכשיטים מיוצרים מחומרים אמיתיים ואכותיים ובמחירים הנגישים כמעט לכל כיס.

הקו שלי

העיצוב שלי כולל ליין של 'קוטור' בזהב וליין 'קלאסיק' ו'שיק' בכסף אמיתי ואופנתי. לאחרונה יצאתי עם קו תכשיטים שהוא יוקרתי לא פחות אך נגיש ושווה לכל כיס, כאשר את הזהב והיהלומים החליפו כסף ואבני קריסטל. עם עליית מחירי הזהב לשחקים הפך קו הכסף ללהיט היסטרי שמשמח את כל נשות החברה בארץ ובחו"ל, שנהנות להתהדר בתכשיטי אופנה וליצור לעצמן קולקציות ומערכות תואמות.

בין התכשיטים שאני מציעה בחנות יש תכשיטים מפוסלים ומרשימים, תכשיטים המשובצים בכדורי קריסטל בוהקים, תכשיטים עם אבני חן ותכשיטים קלאסיים. כל תכשיטיי מאופיינים בשילוב כוכב הים ובטקסטורה הכדורית המייחדת את המותג ומזוהים עמי.

ההשראה שלי

כוכבי ים, סלעים וגרגרי חול. אני שואבת את ההשראה מהחיבור שלי לארץ ומאהבתי את עולם הצומח וים.

לוק השבוע

שרשראות ארוכות מקולקציית Lariat שאפשר לענוד באופנים שונים, כמו למשל - לכרוך כצעיף או לקשור כעניבה. השרשראות עשויות כסף טהור בציפוי זהב 18 קראט. הן מתאימות לכל הופעה ואירוע וזה מה שאני אוהבת בלוק האופנתי הזה.

עוד מהקולקציה של איה עזריאלנט:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה