אז מה ממשלת הרשע והפשע עשתה לרעתכם השבוע?

המדינה גובה מאיתנו גביית כסף ביד אחת ושודדת את קופת הביטוח הלאומי ביד השניה. אז לאן הולך הכסף שלנו? את זה צריך לבדוק, אבל יש כמה השערות

27/01/2018
עינת גוטמן קבלו עדכונים מעינת
 • RSS

לאחרונה דחתה הממשלה בקריאה טרומית את הצעת חוק הביטוח הלאומי(תיקון - דמי אבטלה לעצמאים, התשע"ח-2017 ), של חבר הכנסת מאיר כהן, (יש עתיד).

החוק המוצע, היה אמור לחולל תיקון היסטורי בעוול המתמשך נגד עצמאים במדינת ישראל,  ולהעניק להם, כמו לכל משלם דמי ביטוח לאומי במדינה, דמי אבטלה.

אז כרגיל, האופוזיציה מציעה חוקים לטובת האזרחים והממשלה המושחתת, שפועלת נגד האזרחים, דוחה אותם (היא עסוקה רק בחקיקת חוקים אנטי דמוקרטיים, שמטרתם להציל אותם מכלא ולשמר אותם לנצח בשלטון).

האופוזיציה מציעה חוקים, הקואליציה פוסלת אותם (צילום: Drop of Light / Shutterstock.com)

״מגיע להם, אבל אין כסף לשלם״, היא שוב טוענת בשקר.

 ובכן...

בשנה החולפת גבתה הממשלה הזדונית, מאזרחי מדינת ישראל (אנחנו) גביית יתר של 9 מיליארד ש״ח! אתם קולטים את הסכום?! חלקו אותו במספר משלמי המיסים במדינה ותגלו שכל אחד מכם יכל ליהנות מתוספת של כמה אלפים בקופה המשפחתית החסרה.

אבל מה הבעיה לקחת?! לקחת מאיתנו זה קל! לתת לנו חזרה, זה סיפור אחר. זה תמיד אין!

קבלו נתון נוסף. נתון שאמור לזעזע את אמות הסיפים, לגרום לנו לדרוש פירוק הממשלה וחקירה מידית של כל חבריה המושחתים.

 

שימו לב!

ממשלת ישראל שדדה בשנים האחרונות... אתם יושבים? כדאי שתשבו! 200 מיליארד ש״ח מקופת הביטוח הלאומי שלנו! אתם קולטים בכלל את הנתון הזה?! מהקופה שהם אמונים על שמירתה, שהם אומרים שאין בה כסף! קופת הביטחון הלאומי שלנו. ש-ל-נ-ו!

אריה דרעי ויעקב ליצמן, הכסף שלנו הולך להסכמים קואליציונים (צילום: קובי גדעון / לעמ)

אולי הם צודקים. כי עכשיו, אחרי שגנבו, באמת אין בה כסף לשלם לנו את מה שמגיע לנו, תמורת המיסים שאנחנו משלמים. תמורת הכסף שאנחנו עובדים יותר מידי שעות ביום כדי לשלם. את מה שהיה אמור לחזור אלינו בצורת דמי אבטלה, לידה, זקנה ועוד. גם בעתיד, כשנגיע לגיל זקנה, אגב, פשוט לא יהיה. נ-ג-נ-ב! הקופה שאנחנו מפקידים בה, לצורך הביטוח הלאומי והעתידי שלנו, נשדדה ע״י הממשלה!

קודם שדדו אותנו בגביית יתר ואח״כ שדדו אותנו בריקון הקופה! אתם קולטים את זה בכלל, או שאתם ממשיכים להרגיש שהשתן המסריח הזה, שמשתינים עלינו ישר מהמקפצה, בלי להסתיר או להתבייש, זה גשם גשם מטפטף?!

עכשיו, נשאלת השאלה, למה שדדו את הקופה? לאן בכל זאת הולך הכסף שלנו, שאין כביכול, להחזיר לנו? לא ברור.

חייבים לחקור את השוד הזה לאור היום! אבל בינתיים (כי חקירות נגד הממשלה הפושעת, עם יועמ״ש שותף לפשע לכאורה, הרי נמשכות שנים, עד שהן מתמוססות), יש לי כמה השערות טובות:

 • הכסף שלנו הולך להסכמים קואליציוניים עם חרדים מושחתים, שחיים על חשבוננו ולא רק שלא תורמים כלום למדינה, גם מנהלים לנו את החיים.
 • הכסף שלנו הולך להתנחלויות בלתי חוקיות בשום מקום.
 • הכסף שלנו הולך לתספורות לטייקונים חייבים, שמחזיקים את ממשלת ישראל בקיום, ע״י קשרי הון-שלטון, (יד רוחצת יד, שמור לי ואשמור עליך בשלטון).
 • הכסף שלנו הולך להקלות במס במיליארדים לחברות שמרוויחות הון עתק, (שוב אותם טייקונים, כמובן).
 • הכסף שלנו הולך לטייקונים, שמקבלים תמורת נזיד עדשים את נכסי המדינה הכה יקרים ומחזירים לנו אותם ביוקר רב ובזיהום הסביבה והאוויר, (למשל גז, ים המלח, מחצבים...)
 •  הכסף שלנו הולך לעסקאות מושחתות, מופרחות ובזבזניות, (למשל צוללות), שהמניע שלהן מושחת מייסודו ונועד לשלשל הון לכיסי ההון-שלטון, (לרבות ראש הממשלה לכאורה).
 • הכסף שלנו הולך לתאגידים מנופחים ומיותרים, (למשל מים), שאמורים לתת לנו שירותים זולים, אך בפועל נועדו לסדר ג׳ובים למקורבים, (שוב יד רוחצת יד, זוכרים?) ועולים לנו פי כמה מכפי שהיו אמורים.
 • הכסף שלנו הולך על משכורות מנופחות לחברי הכנסת, הממשלה ובעלי תפקידים אחרים, שרחוקות בהרבה מהשכר הממוצע במשק ובוודאי מהשכר שמרוויחים שליש מהעובדים, (מינימום).
 • הכסף שלנו הולך על שחיתות שלטונית באופן כללי, בכל תחומי החיים ובכל המישורים.
 • הכסף שלנו הולך על מימון שוטף וחסר מעצורים, של חיי הראוותנות והנהנתנות הבזבזניים, מנקרי העיניים והלא מוסריים, של ראש הממשלה, ״רעייתי״ וילדיו.

בני הזוג נתניהו, בזבזנות ונהנתנות (צילום: עמוס בן גרשום / לעמ)

מצד שני, הכסף שאנחנו משלמים לביטוח הלאומי שלנו, מוחזק בידיים לא בטוחות ולא נותן לנו שום ביטוח!

הוא גם לא עוזר לנכים, לזקנים, לניצולי השואה, למשפחות החד הוריות, למחוסרי הדיור, לחולים, לבעלי הצרכים המיוחדים, לבתי החולים, למוסדות החינוך, לבתי האבות, לסל התרופות, למעונות יום, לצהרונים, ליום לימודים ארוך ואיכותי, לחיילים, למשרתי המילואים, לשכירים, לעצמאים הקטנים והבינוניים, לכולנו! לאף אחד מאיתנו!

 אתמול חברה עם שני פעוטות ספרה לי שהיא קורסת. בעלה יצא לחודש מילואים! חודש. אתם קולטים?! היא לבד, עובדת במשרה מלאה ועם הילדים. היא לדוגמה, ואנחנו כולנו, רק פרות חולבות, עבדים משרתים ומשלמי מיסים. עבורנו הממשלה לא מחוקקת חוקים. אותנו פשוט לא סופרים!

 למה לא? כי אנחנו ממילא, ממשיכים לבחור תמיד, שוב ושוב, באותה חבורת רשעים מושחתים.

שתפו אם אתם מסכימים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה