אומה תורמן שוברת את הרשת

השחקנית ההוליוודית נשאלה בראיון על ההאשמות כלפי הארווי ויינשטיין ותגובתה מקפיאת הדם, הפכה תוך שניות ויראלית ברשת

06/11/2017
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

לשחקנית אומה תורמן ("קיל ביל") יש ועוד איך מה להגיד על הטרדות מיניות אבל לא עכשיו כי היא כועסת מכדי לדבר על כל הנושא, אם להסתמך על הראיון שלה בתכנית "Access Hollywood" בחודש שעבר. במסגרת הראיון נשאלה השחקנית, שעבדה לאורך הקריירה שלה באופן צמוד  לבמאי קוונטין טרנטינו (שכל סרטיו הופקו על ידי הארווי ויינשטיין), לגבי ההאשמות כלפי המפיק העוצמתי לשעבר ותגובתה המשונה, ששידרה איפוק זועם, הפכה תוך שניות ויראלית ברשת.

תורמן, כמעט רועדת, הביעה זעם כבוש ונראתה כמי שברחה ממרתף בו ראתה משהו מזעזע במיוחד. טון דיבורה היה נשמע על גבול האזהרה, שלא לומר איום וזה פחות מה שאמרה כמו האופן בו נאמרו הדברים. "אין לי ציטוט קליט בשבילכם, כי למדתי שאני לא ילדה ולמדתי שכאשר אני מדברת מכעס אני בדרך כלל מתחרטת על הדרך בה ביטאתי את עצמי. אז אני מחכה שארגיש פחות כועסת. כשאני אהיה מוכנה, אני אגיד את מה שיש לי לומר".

הגולשים מיהרו לשתף את הקטע וצייצו תגובות כמו "נראה שאומה תורמן לא רק יודעת איפה הגופות קבורות, היא כבר סידרה בשורה את כל אתי החפירה", "האם קלטתם את תגובתה של אומה תורמן? היא נשמעה כמו ב'קיל ביל'" ו-"אומה תורמן היא כל אישה שאי פעם האשימו אותה בכעס המוצדק שהיא מרגישה". מיותר לציין, כל הוליווד מחכה לשמוע מה יש לתורמן לחשוף, ברגע שהיא תירגע קצת. אם להסתמך על תגובתה, זה בטוח הולך להיות מטלטל במיוחד.

הארווי ויינשטיין ואומה

עד כה עשרות נשים התלוננו על ויינשטיין והאשימו אותו במעשים מגונים, הטרדות, תקיפות ואף אונס. אמנם על רוב המקרים חל חוק ההתיישנות אך הוא עלול להיעצר לאחר ששחקנית בשם פז דה לה חוארטה התלוננה שהמפיק אנס אותה. מיותר לציין שהקריירה שלו בעיר המלאכים גמורה והוא נצפה לפני ימים אחדים במסעדה עם פאה בלונדינית, כובע ואיפור על מנת להסוות את עצמו ולא לעורר תשומת לב, ללא הצלחה. פרשת ויינשטיין לא יורדת מהכותרות והיא עודדה נשים וגברים בכל העולם לחשוף את סיפוריהם האישיים במסגרת קמפיין metoo#. בעקבותיו עלו האשמות חמורות מצד יותר מ-9 אנשים נגד השחקן קווין ספייסי (נטפליקס סיימו את ההתקשרות עימו) וגם נגד השחקן דסטין הופמן עומדות האשמות קשות. זה רק קצה הקרחון וכנראה שפרצופיהם האמיתיים של כוכבים רבים יחשפו בקרוב.

2017-11-06_100629

2017-11-06_100621

2017-11-06_100610
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה