הבלוג של גלית פורמן

גלית פורמן – מדייקת עסקים

מדייקת עסקים. מעניקה ליווי וקידום עסקי. מתאים לעסקים קטנים ובינוניים להצלחה ודיוק עסקי. אוהבת אנשים ואוהבת לעבוד עם אנשים טובים. מעניקה ליווי עסקי אישי, פתרונות ניהול, שיתופי פעולה ומימון

עדכונים:

פוסטים: 26

החל מאפריל 2011

זה הרי לא סוד שהרשתות החברתיות הן כר נרחב של פלירטוטים, חיזורים והכרויות. פעולת החיזור היא פעולת מכירה ושיווק לכל דבר, לכן ברשותכם, אתייחס אלי כדוגמא פרטית למכירה ופלירטוטים. מאז שהקמתי את הכרטיס שלי ברשת החברתית דה מרקר קפה, קרוב ל-60% מהפניות בתיבת הדואר שלי הן פניות הנושאות אופי חיזורי, לכן לטובת 40% הפונים מרצון לקדם את עסקם וגם לטובת 60% האחרים הרי לפניכם המדריך השלם לשיווק ופלירטוטים

16/09/2011

זה הרי לא סוד שהרשתות החברתיות הן כר נרחב של פלירטוטים, חיזורים והכרויות.

פעולת החיזור היא פעולת מכירה ושיווק לכל דבר, לכן ברשותכם, אתייחס אלי כדוגמא פרטית למכירה ופלירטוטים. מאז שהקמתי את הכרטיס שלי ברשת החברתית דה מרקר קפה, קרוב ל-60% מהפניות בתיבת הדואר שלי הן פניות הנושאות אופי חיזורי, לכן לטובת 40% הפונים מרצון לקדם את עסמשובים, קם וגם לטובת 60% האחרים הרי לפניכם המדריך השלם לשיווק ופלירטוטים

בדיקה מוקדמת:

בדיוק כמו בכל עסק גם בפרופיל האישי תגלו את המידע הבסיסי שיסייע לכם להתקדם לעבר מכירה, הצצה לכיתוב מתחת לתמונה שבפרופיל יגלה כמה פרטים בסיסיים שימנעו אי נעימות כשאתם פונים, במקרה שלי כמו ברוב המקרים, שאלות כמו “בת כמה?”, “מה המצב המשפחתי?” רק ירחיקו אתכם מיצירת שיח וייצרו פער עליו תתקשו לגשר ויהווה מכשול בנסיונכם לקדם מטרתכם.

משימתיות

משימתיות היא תכונה נפלאה כשאתם נדרשים לבצע משימה לא נעימה, אך היא דוחה למדי בבואכם לחזר אחרי לקוח,  ועוד חמור מכך, בבואך לחזר אחרי אישה. אף אחת לא רוצה לדעת שאתה חוזר על אחת מאותן קלישאות, או מסמן לעצמך אבני דרך בהשלמה עד הגיעך למטרה הנכספת שהצבת לעצמך, נסו להיות קשובים לצרכים ולרצונות של בן שיחכם.

הגדרת מטרה

לעולם אל תצפה שמישהי שכתבת לה “הי” או “התמונה שלך יפה” תהיה מוכנה עוד באותו הערב לשכב איתך, הגדר מטרות ריאליות ומבוססות שלבים אבולוציוניים:

יצירת עניין -> יצירת שיח קצר -> קבלת פרטים -> תיאום מפגש -> הגדרת התועלת -> מכירה

אם תציבו את המכירה/כל מטרה אחרת כראשונה סביר להניח שהתגובה שתקבלו תהיה שלילית

יצירת אהדה

בחיזור אחרי אישה או אחרי לקוח, למדו מעט על תחומי העניין והשפה של המחוזר, קראו את החומרים שכתב בבלוג או באתר שלו, השתמשו בביטויים ששגורים בתוכן שקראתם, בדקו את המעגלים החברתיים שלו והצטרפו אליהם, אנחנו נוטות כנשים להתחבר למי שהמכנה המשותף בינינו הוא רחב.

משובים

רבים הם הגברים כמו אנשי המכירות המשכפלים את אותה שורה, אותו משפט שנועד לקדם אותם לעבר המטרה, לכן אם אתם מהעצלנים שעושים פשוט copy paste עשו טובה לנו ולכם, קראו את המשובים, התמקדו בעיקר במשובים השליליים, כך תוכלו לשכלל את היכולות שלכם.

הצגת אני ראויה

הקפידו שהצגת האני שלכם תהיה ראויה ומושקעת, הוסיפו תכנים שייצגו אתכם נאמנה, העלו תמונות אטרקטיביות, העובדה שאתם “ציידים” לא מאפשרת לכם לזלזל ביכולת של מי שאליה פניתם להקיש על היכולות שלכם, למעשה ככל שתשקיעו פחות בחומר המייצג אתכם כך תהיה רמת ההענות להודעותכם נמוכה.

הפתיעו

צאו מנקודת הנחה שבדיוק כמוכם יש עוד לפחות חמישה המתחרים על תשומת ליבה של אותה מחוזרת, כדי להשיג יתרון יחסי על פני המתחרים שלך צור תפיסה שונה, המצא צורך שיבליט את היתרונות שלך, היה מצחיק יותר, היה מהיר יותר, מלא צורך שלדעתך האחרים לא יכולים לענות עליו.

פרגנו

הדרך הקלה ביותר לליבו של כל אדם הוא פרגון, בטח בכל מה שקשור במכירות וביחסים אישיים, עשו לעצמכם נוהג להגיב, אבל להגיב באמת, קראו את התוכן של המחוזרת והגיבו עניינית, אל תצאו ידי חובה עם כוכב, עשו את המאמץ הקל הזה וידעו את מושא חיזורכם שאתם באמת מתעניינים בו.

העקרונות של חיזור ושל מכירות הם עקרונות זהים, וכל תכליתם יצירת עניין צורך ורצון, זכרו שהכח שמניע את העולם הוא אהבה.

גלית פורמן

Biz angels דיוק עסקים

עוד מהבלוג של גלית פורמן

על הדיוק העסקי

במילון, לצד המילה דיוק מופיע הפירוש הזה: דיוק – דייקנות, התאמה מוחלטת למציאות, לזמן שנקבע וכו'. דבר שנלמד מתוך עיון מעמיק ומדוקדק, בדיוק, לא פחות ולא יותר, ללא איחור. לעסק שלי קראתי מדייקים...