הבלוג של בילי שינגרט

בילי שינגרט נומרולוגית

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד... +עוד

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד ועוד. סיפור חיי מורכב ומלווה בשינויים רבים, בעלת תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, תעודה בעיתונאות ותקשורת, הוכשרתי כמדריכת פילאטיס וכעת סטודנטית שנה ב' לפסיכותרפיה גופנית כך שעם היכרותי והתעמקותי בתחום הנומרולוגיה הבנתי מהו ייעודי ולשם מה הגעתי לכאן, וכעת תפקידי לייעץ לאחרים. אני עושה זאת באהבה רבה ובאושר אין קץ. אתם מוזמנים לפנות אלי למייל: [email protected] או בטלפון: 052-2521514 ניתן גם להצטרף לדף העסקי :www.facebook.com/schbilly

עדכונים:

פוסטים: 7

החל ממרץ 2012

מתי הבת שלי תתחתן? מתי אזכה להכרה? מתי אתקדם בעבודה? העיתוי הנכון- הוא שם המשחק….

27/03/2012

עם מי אני אתחתן?.. אני תמיד אומרת שאני לא רואה את השם שלו במפה, אבל כן בהחלט רואה את העיתויים הנכונים ליצירת זוגיות ולהתמסדות לקראת משפחה ולהולדה.
לשאלתה של לקוחה לחוצה, אם לילדה בת 25 מהמגזר הדתי( לא חרדי) , היא הייתה ממש חרדה לגבי התמסדות הבת לקראת נישואין , בעברה כבר הייתה במערכת יחסים שלא צלחה וכעת היא במערכת יחסים טובה אך לא היה ברור לגבי התקדמות למיסוד .
מיד בדקתי את ההתאמה בן בני הזוג, כי אם אין כזו כנראה שחתונה לא תהיה שם, רווח לי למצוא את ההתאמה שחיפשתי ואז יכולתי להתפנות לבדיקת העיתויים מה שאני כל כך אוהבת בכלי הנומרולוגיה המדהים, אין חוכמות, עיתוי זה הכל בחיים וכשזה אמור לקרות זה פשוט קורה .
מה שראיתי אצל הילדה היה לי מאוד ברור, חתונה תהיה או ביולי הזה או ביולי בעוד שנתיים, האם לא כל כך אהבה לשמוע שיש אופצייה לחכות שנתיים אבל חובתי היא לפרוס את כל האופציות .
המפגש עם האם היה לפני כשלושה חודשים ושבוע שעבר קיבלתי טלפון מפתיע ומרגש, היא סיפרה לי שתהיה חתונה באוגוסט הזה!!! איזו התרגשות וצמרמורות חשתי במיוחד כשאני השנייה אחרי הסבתא לקבל את הבשורה 
בעיתוי הנכון , ציווי הנשמה לאותו עיתוי מתממש, בדרך הקצרה או בארוכה זה יקרה.
מתי אזכה להכרה?
בחורה מדהימה שעשתה הסבה בשנים האחרונות ועברה מעבר חד מרואת חשבון לקואצ’רית בתחום התזונה, סיימה את לימודיה ואף התחילה לעבוד בתחום, אבל נכנסה לעיתוי מסוים שגרם לה לחוש כי נעצרה בהתקדמות ואף החלה לפתח חרדות לגבי דרכה החדשה.
כן כן, כמו מורים שיוצאים לשנת שבתון, גם אנחנו במחזוריות מסוימת יוצאים לשנת שבתון, לא תמיד מוכנים לכך ולא תמיד יודעים שזו הסיבה לעייפות, לתחושת התקיעות ולאווירה איטית באופן כללי.
כשאנו מודעים לכך ויודעים כיצד לנהוג ואיך לנצל את שנת השבתון שלנו , כל הפוטנציאל פשוט יוצא לפועל.
ונחזור לקואצ’רית שלנו, היא הייתה בשנה כזו והרגישה באמת עייפות, תחושות ששום דבר בעצם לא קורה ולא משנה כמה היא משווקת את עצמה וכמה היא בעשייה תוצאות לא מגיעות, היא עקשנית ולא מוותרת, אבל מה לעשות, כשהעיתוי לא נכון זה לא יקרה.
כשהסתכלתי על הפוטנציאל שלה ועל העיתויים שלה כרגע, רווח לי עד מאוד, לא רק שהיא בדרך הנכונה גם מקום להכרה פרסומית היה ואפילו קרוב מאוד, למזלי היא הייתה כבר לקראת סיום שנת השבתון שלה כי הרבה סבלנות כבר לא נשארה לה.
אמרתי לה חד משמעית, את במקום הנכון, רק לא היית בזמן הנכון לפריצה, בשנת השבתון יש מקום ללמידה , לעיכול המציאות ובמיוחד מקום לכמה שיותר מנוחה. את הפירות תקטפי והרבה יותר מהר ממה שחשבת, הבטחתי לה שהחל מיום הולדתה הרוחות ישתנו והיא תרגיש את תחושת ההתחזקות שמאפיינת את השנה הבאה. ועוד טיפ קטן, סיפרתי לה שיהיה אפילו מקום של פרסום.
איזה כיף היה לי לשמוע כי שלושה ימים אחרי יום הולדתה קיבלה טלפון מפתיע מתחקירנית תוכנית אירוח ותוך שבוע היא כבר הייתה בצילומים , הופעתה הייתה מדהימה ומוצלחת והיא עם כל הסקפטיות האופיינית לה לייעוץ נומרולוגי אמרה ..”אני לא יודעת איך אבל צדקת”….
זהו שזו לא אני , אני רק מייעצת ומספרת את מה שאני רואה, כל אחד ואחת מאיתנו חלה עליו חובת ההוכחה לנצל את פוטנציאל הנשמתי שלו , תפקידי רק להאיר את הדרך ולספר על העיתויים הנכונים לכל דבר.

עוד מהבלוג של בילי שינגרט

תצוגה מקדימה

דע את ילדך....הפוסט הזה מוקדש לכל האמהות והאבות הטריים, שלא מבינים למה הילד מגיב ככה ולא אחרת כמו הבן של השכן.

מכירים את זה שנולד לכם תינוק חדש , ואתם לומדים להכירו עם הזמן, לדעת איך להתנהל מולו, מה הוא אוהב, מה רוצה ועוד ועוד ועוד? בעזרת הנומרולוגיה יש באפשרותי לדעת זאת עוד מיום...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

את יכולה להגיד לי את העתיד שלי?

אני מאמינה שאין מקריות בחיים, ואת שאלת מליון הדולר לגבי תחזית העתיד אני נשאלת המון, אבל בשבוע האחרון נתקלתי פעמיים בסוגיה והתגובות היו דומות. בתחילת השבוע שעבר נתקלתי בבחורה...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

אמא'לה שנה 4.....

אם הכתוב מעלה מוכר לכם מהעבר או מהמציאות היום, כנראה שמדובר בשנה 4. מה זו שנה 4? לפי הנומרולוגיה החיים מתנהלים במחזורים של 9 שנים כל מחזור. כל שנה מייצגת משהו, התחלות חדשות,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה