הבלוג של בילי שינגרט

בילי שינגרט נומרולוגית

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד... +עוד

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד ועוד. סיפור חיי מורכב ומלווה בשינויים רבים, בעלת תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, תעודה בעיתונאות ותקשורת, הוכשרתי כמדריכת פילאטיס וכעת סטודנטית שנה ב' לפסיכותרפיה גופנית כך שעם היכרותי והתעמקותי בתחום הנומרולוגיה הבנתי מהו ייעודי ולשם מה הגעתי לכאן, וכעת תפקידי לייעץ לאחרים. אני עושה זאת באהבה רבה ובאושר אין קץ. אתם מוזמנים לפנות אלי למייל: [email protected] או בטלפון: 052-2521514 ניתן גם להצטרף לדף העסקי :www.facebook.com/schbilly

עדכונים:

פוסטים: 7

החל ממרץ 2012

למה שאריה ירצה כנפיים? אם תכונתית הוא לא צריך אותם בכלל, ולמה שציפור תרצה רעמה של אריה אם לא יעשה בה כל שימוש?

12/04/2012

לפני כשבוע נכנסתי לחנות בגדים לא ממש יודעת מה אני מחפשת אבל בהחלט יודעת מה לא.
המוכרת ניגשה אלי וכאן חובתי לציין שהיא את עבודתה מבצעת נאמנה ואף יותר מכך, אבל בכל זאת כשקלטה שאני מהססת החליטה לקחת את המושכות לידיים ולהציע לי מה שנראה לה “יישב עלי בול”, ( בשפה שלה), מיותר לציין שכל מה שהיא נתנה לי ממש לא התאים ולשאלתה למה לא, עניתי כי זה לא אני, וזה לא מתאים לי , היא לא ממש הקשיבה כשניסיתי להסביר לה מה זה כן וכל מה שהיה לה להגיד זה :” יאללה, תצאי מהקיבעון”.. “יאללה תתחילי להעז”… “יאללה, איזו כבדה”… וכולי וכולי….
שאלתי אותה למה לדעתה אני צריכה לשנות סגנון, והאם היא חושבת שזה אפשרי בכלל, והיא מיד ענתה בלי לחשוב יותר מידי שברור שכן ובטח ושאני צריכה לפתוח את הראש לסגנונות אחרים ושאני יותר מידי שמרנית.
אז זהו שלא!
באמת, זה לא עניין של שמרנית או לא, נועזת או לא, מה שניסיתי להסביר לה ללא הואיל הוא שתכונתית אני כזאת ואין כל כך רע או טוב במקרים האלה ושיש מקום לכולם בעולם, רק חבל שהיא כבר מזמן לא הקשיבה לי ועברה ללקוחה הבאה עם היצע הבגדים הנועזים…
זה מה שיפה בנו בני האדם, אנחנו מגוונים ובאמת יש מקום לכולם.
כל אחד מאיתנו נולד עם קוד גנטי אחר ועם קומבינציה של תכונות שונה, ישנם כאלה דומים יותר או פחות אבל לכל אחד ואחת מאיתנו יש את הייחודיות שלו.
ולשאלת השאלות : האם ציפור יכולה לגדל רעמה של אריה או ההיפך האם אריה יכול לגדל כנפיים, התשובה היא בעצם, למה לו? או למה לה? למה אנשים תמיד מחפשים ורוצים את מה שאין להם במקום להתייחס ליופי במה שיש להם.
הרי כל כך הרבה אנרגיות אפשר לחסוך מעצם החיפוש והרצון להיות מה שאני לא.
ולמה שאריה ירצה כנפיים? אם תכונתית הוא לא צריך אותם בכלל, ולמה שציפור תרצה רעמה של אריה אם לא יעשה בה כל שימוש?
כמו בעולם השפות המדוברות, גם תכונתית כל אחד מדבר בשפה אחרת, אדם שרגש הוא מה שמוביל אותו לא יבין אם אסביר לו אנליטית , או אדם ביקורתי ששם לב לפרטים הקטנים לא ממש יבין אם אסביר לו רגשית .
האחד אוהב מגע והאחר סולד ממנו, האחד רוצה שישמעו אותו והאחר רוצה רק את השקט והפינה שלו, האחת אוהבת בגדים נועזים והאחרת מעדיפה את השמרנים.
הרי באמת אין טוב או רע בתכונות שקיבלנו עם בואנו לעולם.
לקוחה שהגיעה אלי סיפרה לי שכל מה שחשוב לה זה איך שהיא נראית ואיזה מותגים היא לובשת, בן זוגה באותם ימים רוב הזמן התלונן על כך שהיא שטחית ובזבזנית וניסה לשנות את הגישה שלה למותגים, הוא ראה זאת כבזבוז זמן וכסף והיא לא יכלה לחיות בלי זה.
היא הייתה מתוסכלת וחשה רגשות אשם על כך שאולי היא באמת שטחית וגרידי ושאולי היא לא בסדר ושהיא צריכה לטפל ב”בעיה”.
כשניתחתי את תאריך הלידה שלה ושלו, הבנתי הכל, היא האריה לצורך העניין, הרעמה חשובה לה ביותר לקיומה ובן זוגה הוא הציפור, הוא לא צריך את רעמת האריה אלה את כנפי הציפור , הסברתי לה שאין כל רע ברצונותיה כי ככה היא תכונתית ומותגים זו לא מילה גסה ושזה עושה לה טוב ושהכל בסדר, הסברתי לו שככה היא ושזה הצורך שלה וכל ניסיון לשנותה לא יהיה אמיתי.
החיים עוברים מהר , והמון אתגרים לפנינו, אם נשכיל ונכיר את עצמינו טוב יותר נלמד להשתמש בתכונותינו בצורה הטובה ביותר והנכונה לנו.

עוד מהבלוג של בילי שינגרט

Thumbnail

העיתוי הנכון הוא שם המשחק

עם מי אני אתחתן?.. אני תמיד אומרת שאני לא רואה את השם שלו במפה, אבל כן בהחלט רואה את העיתויים הנכונים ליצירת זוגיות ולהתמסדות לקראת משפחה ולהולדה. לשאלתה של לקוחה לחוצה, אם לילדה...

Thumbnail

דע את ילדך....הפוסט הזה מוקדש לכל האמהות והאבות הטריים, שלא מבינים למה הילד מגיב ככה ולא אחרת כמו הבן של השכן.

מכירים את זה שנולד לכם תינוק חדש , ואתם לומדים להכירו עם הזמן, לדעת איך להתנהל מולו, מה הוא אוהב, מה רוצה ועוד ועוד ועוד? בעזרת הנומרולוגיה יש באפשרותי לדעת זאת עוד מיום...

תגובות

פורסם לפני 8 years
Thumbnail

את יכולה להגיד לי את העתיד שלי?

אני מאמינה שאין מקריות בחיים, ואת שאלת מליון הדולר לגבי תחזית העתיד אני נשאלת המון, אבל בשבוע האחרון נתקלתי פעמיים בסוגיה והתגובות היו דומות. בתחילת השבוע שעבר נתקלתי בבחורה...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים