הבלוג של בילי שינגרט

בילי שינגרט נומרולוגית

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד... +עוד

נומרולוגית קבלית , בת 35 ואמא לליאון. תאריך הלידה של האדם הוא כלי בשבילי לייעץ בכל נושא ושאלה בחיים, בעזרת התכונות והעיתויים של האדם יש באפשרותי לייעץ בנושאים מגוונים: התאמה זוגית, שינויי קריירה, מעברים, בחירת שם ליילוד ועוד. סיפור חיי מורכב ומלווה בשינויים רבים, בעלת תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה, תעודה בעיתונאות ותקשורת, הוכשרתי כמדריכת פילאטיס וכעת סטודנטית שנה ב' לפסיכותרפיה גופנית כך שעם היכרותי והתעמקותי בתחום הנומרולוגיה הבנתי מהו ייעודי ולשם מה הגעתי לכאן, וכעת תפקידי לייעץ לאחרים. אני עושה זאת באהבה רבה ובאושר אין קץ. אתם מוזמנים לפנות אלי למייל: [email protected] או בטלפון: 052-2521514 ניתן גם להצטרף לדף העסקי :www.facebook.com/schbilly

עדכונים:

פוסטים: 7

החל ממרץ 2012

אני לא מגדת עתידות ,אין לי כדור בדולח ולא את הטלפון של בורא עולם…

31/03/2012

אני מאמינה שאין מקריות בחיים, ואת שאלת מליון הדולר לגבי תחזית העתיד אני נשאלת המון, אבל בשבוע האחרון נתקלתי פעמיים בסוגיה והתגובות היו דומות.
בתחילת השבוע שעבר נתקלתי בבחורה שאני לא מכירה, בעודי מחדשת את כרטיסי הביקור, היא שאלה לעיסוקי וברגע שאמרתי לה שאני נומרולוגית היא חייכה לעצמה ומיד אמרה “את יודעת שאני יכולה לדעת את העתיד שלי” ?….
מיד הסתקרנתי לשמע התגלית, והיא הסבירה שהיא פשוט מדמיינת אותו וככה הכל יקרה והיא תיצור לעצמה את העתיד, היא אומרת שבאמונה שלה היא יכולה לעשות ולהשיג כל מה שרק תחפוץ.
מעניין, גישה חיובית ואמונה בעצמנו זה מצוין ואפילו מבורך אבל צריך במקביל להקשיב לרחשי הלב, לאינטואיציות, להיות מודעים לתכונות שלנו, לציוויי הנשמה ולייעוד .
למה הכוונה?
לדוגמא, בן אדם שהייעוד שלו לטפל אבל הוא החליט שהוא רוצה להיות מנכ”ל של חברה פיננסית, ואין ברשות אותו אדם את התכונות הנדרשות בכדי לתפקד כמנכ”ל, בכדי להבין כספים ואין בגורלו שום אופציה להצלחה בתחום הכספים וכמנהל, אני יכולה להבטיח לכם, הוא יכול להאמין ממש חזק ולהקדיש את חייו למטרה זו אבל בסופו של דבר הייעוד שלו יגיע אליו, בדרך הקשה או הקלה.
הגורל צפוי והרשות נתונה, רובינו יודעים או מכוונים לגורלנו , הרשות להגיע לכך נתונה בידינו, בסופו של דבר יש אין ספור הסתברויות להגיע למטרה ולממש את הייעוד ולכן את עתיד אני לא רואה אבל את הפוטנציאל למה שצריך להיות ,כן.
אותה שאלה נשאלה שוב בסיטואציה אחרת לגמרי, כשפגשתי חברה טובה ובחורה נוספת שוב שלא הכרתי קודם, כמובן שבשיחה הקצרה כשנשאלתי לעיסוקי התגובה לא אחרה לבוא, “את יכולה לספר לי על העתיד”…? עוד לא הספקתי אפילו לחייך והיא מיד אמרה “כשאנו מחליטים מה אנחנו רוצים ועובדים על זה, אנחנו מייצרים לעצמינו את העתיד” ועוד הוסיפה וסיפרה שהיא כרגע עובדת על פרויקט מסוים עם בן זוגה וברור לה שהתוצאות לא יאחרו להגיע.
אז ככה, מדובר בבחורה משכילה מאוד, נושאת תואר דוקטור, לא פחות ולא יותר וסופר אינטליגנטית, אין ספק בכך.
ברור שלא יכולתי להתאפק מלברר את תאריכי הלידה של המעורבים בפרויקט ולצערי הרב מה שראיתי שם לא היה כל כך מזהיר פנים לגבי הצלחת הפרויקט, החיבור בינה ובינו לא יכול ליצור את מה שהיא ייחלה לו כל כך.
כשהיא שאלה לדעתי אמרתי לה והיא כמובן לא הסכימה לשמוע עוד.
אמא שלי אמרה לי פעם שאני יכולה לקפוץ למים, לטבוע , לנער מעלי את המים ולקפוץ שוב, היא הציגה תכונה זו כמופת לעקשנות ודבקות במטרה.
היום עם הרבה ניסיונות כושלים והרבה יותר תובנות אני מבינה את הפשוט מכל, אם זה לא הולך באינסטינקט צריך לוותר, ולא לוותר ממקום של לוזריות אלה לוותר מהמקום הבוגר והמבין שזו כנראה לא הדרך הנכונה לי כי כשאני הולכת בשביל הנכון לי לא צריך לטבוע כל כך הרבה פעמים בכדי להגיע לנקודות הסיום.
עקשנות ודבקות במטרה הן תכונות שיכולות להיות טובות לאחד ורעות מאוד לאחר הסוד הוא פשוט מאוד, דע את עצמך, דע את הכלים שקיבלת בכדי לממש את נתיב החיים הנכון.
אז לא… אני לא קוראת עתידות ולא קוראת מחשבות, אבל כן מאמינה ויודעת לגבי הפוטנציאל התכונתי , הייעוד והעיתויים לעשייה, הדרכים הן רבות ומגוונות והרשות לביצוע היא בידינו בלבד.

עוד מהבלוג של בילי שינגרט

תצוגה מקדימה

העיתוי הנכון הוא שם המשחק

עם מי אני אתחתן?.. אני תמיד אומרת שאני לא רואה את השם שלו במפה, אבל כן בהחלט רואה את העיתויים הנכונים ליצירת זוגיות ולהתמסדות לקראת משפחה ולהולדה. לשאלתה של לקוחה לחוצה, אם לילדה...

תצוגה מקדימה

דע את ילדך....הפוסט הזה מוקדש לכל האמהות והאבות הטריים, שלא מבינים למה הילד מגיב ככה ולא אחרת כמו הבן של השכן.

מכירים את זה שנולד לכם תינוק חדש , ואתם לומדים להכירו עם הזמן, לדעת איך להתנהל מולו, מה הוא אוהב, מה רוצה ועוד ועוד ועוד? בעזרת הנומרולוגיה יש באפשרותי לדעת זאת עוד מיום...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

אמא'לה שנה 4.....

אם הכתוב מעלה מוכר לכם מהעבר או מהמציאות היום, כנראה שמדובר בשנה 4. מה זו שנה 4? לפי הנומרולוגיה החיים מתנהלים במחזורים של 9 שנים כל מחזור. כל שנה מייצגת משהו, התחלות חדשות,...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה