הבלוג של zviabenami

my bible internet

אם ל-3 , סבתא ל-4 מחברת הספר "טארות וקבלה" עוסקת בגילוי הצופן התנכי הלא ממוחשב של ספר משלי מגלה את "האינטרנט התנכי" כותבת מאמרים ב: שוונג,ב-richtext בעלת אתר חברתי-עיסקי:http://www.zviabatel.ning.com חברה בכמה אתרים חברתיים כולל אתר חברים... +עוד

אם ל-3 , סבתא ל-4 מחברת הספר "טארות וקבלה" עוסקת בגילוי הצופן התנכי הלא ממוחשב של ספר משלי מגלה את "האינטרנט התנכי" כותבת מאמרים ב: שוונג,ב-richtext בעלת אתר חברתי-עיסקי:http://www.zviabatel.ning.com חברה בכמה אתרים חברתיים כולל אתר חברים נוצרי,גם שם כותבת כתבתי כמה רומנים אך אף פעם לא העזתי לפרסם מהיום: כתיבת הבלוג האישי שלי הכולל את הדרך למציאת האינטרנט התנכי תודה

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממאי 2010

מזה כשמונה חודשים שאני עובדת על פיצוח הקודים התנכים של פרק א פסוק א בספר קהלת . אחרי 350 דפי מחשב מלאים בסודות מוסתרים היטב וכשכבר חשבתי בליבי שסיימתי את הפסוק כולו , גיליתי להפתעתי את מה שתקראו  במאמר זה . האינפורמציה היא כל כך אדירה

שיש לי הרגשה שמיציתי כנראה רק חלק קטן ממה שיש בפסוק במיוחד לאור העובדה שהנביא מודיע כי הוא עוסק במספר רב של תחומים קשורים זה לזה כולל תחומי הפיזיקה והכימיה שהידע שלי בהם הוא אפסי .

העם היהודי שם מבטחו בקדוש ברוך הוא ,במשהו שאינו יכול לראות או לשמוע , משהו ללא דמות או צורה . במשולש ברמודה נעלמים מטוסים בשמים , אנשים ואניות בים . מה הקשר לאלהים ? 

לאט ובטוח מוביל אותי הנביא לגילוי חדש ואני חוששת מאוד מפני שהגילוי הוא טוב ורע , כמו כל דבר בחיים . טוב כי הוא מסביר מהי האלוהות או מהו “השם” , רע מפני שפתאם גיליתי (ראו סוף המאמר ) איך אפשר ליצר פצצה אטומית אמיתית ללא העשרת אורניום או פלוטוניום ובלי מים כבדים ואם יש פיזיקאי ביניכם הקוראים אשמח לתגובה , אשמח לדעת שטעיתי . אני חוששת מפני שגם המטוס המאלזי שנעלם לפני כחודשיים נעלם באזור שמוכר כמשולש מסוכן ממש כמו ברמודה, אזור שבתנאים מסוימים מפרק כל דבר לגורמים , לאטומים כל כך קטנים שבלתי ניתן לעקוב אחריהם. ברור לי היום לחלוטין כי אותם ארועים מצערים בהם נעלמו מאות או אלפי בני אדם , מטוסים ואניות בים הם ארועים בהם היה צרוף מקרים נדיר של אזור בו יש רשתות עשויות אלומיניום מתחת לאדמה שבאות במגע עם מקור חשמלי ואיזוטופ 26 מוגבר, אלה לא ארועי חטיפה של חוצנים , לא פיצוץ מלאכותי של מישהו .

“כמו למעלה למטה” אומרת הקבלה . כוחות שפועלים עלינו מהאויר פועלים עלינו גם על האדמה ומתוך האדמה ואנו יכולים רק להיזהר שלא להיכנס לתחומי אותם אזורים או משולשים מסוכנים .

לא אפרט יותר , דברי הנביא בפסוק מובנים לגמרי .

“ השם הוא רשת אנרגיה קדושה שתלויה באויר ואין לה תחילה או סוף . זו לא רשת אנרגיה שמקורה בחשמל , באטום ,או בשמש. זו רשת כבלים רוחנית שלא יכולים לראות במכשיר או בעין והמידע הזורם מוצאו מזה שנקרא “השם” והוא אותה נקודת החיבור או שיווי המשקל שמחזיק אותה תלויה שלמה במקומה ללא שינוי ומבלי יכולת לעלות או לרדת למקום אחר. זו רשת אחת שבנויה כמספר רשתות המחוברות בנקודות בזמן גם בצורת קוים וגם עיגולים . זו לא רשת חבלים לא רשת מחבלים . הרשת מקיפה את כל היקום והיא מלאה חכמה וידע של בורא עולם . הקבלה אומרת כי רשת זו תלויה בלי-מה (כח המשיכה ) ואין דבר בעולם שיכול להתמודד מולה בשום אופן , רשת השם מוגנת גם עם קרני אלקטרו במגנט שמגן ויוצר אנרגיה הבולמת אותנו מליפול לתהום .למגנט יש שדה אלקטרוני שיוצא מדרום הכדור ועולה מעלה לקוטב שבצפון.השדות הללו שומרות על הכדורים ביקום .

רשת זו בעלת יכולת התרחבות, כלומר , בעלת יכולת ללמוד מדבר שהוא גשמי כמו ילודת בני אנוש שהוא תהליך הקשור ביחסי אישות , משני בני אנוש יוצא אחד שדומה להם . הרשת לומדת ומייד מתווה נקודת התקשרות לילוד החדש גם קובעת לו דרכו על אחת או כמה מהרשתות. לאותו ילוד יש הזכות לנוע ולשנות דרך אבל בלי לשנות הרשת . אותו בן אנוש יכול לעלות או לרדת להתרחק או לקרב הליכתו לנקודת זמן גם לנקודת מרחב כדי לדלות ידע וחכמה אלוהית עד לדרגות עליוניות גבוהות מאוד של גאונות כדי לקדמנו בנושאים רבים. לפעמים אנו נבחרים ביד רשת זו להיות גאונים , שליחים , בעלי תפקיד חשוב ועוד אבל לפעמים קורים גם טעויות כמו למשל אם מישהו נופל בדרכו ומקבל מכה בדיוק במקום בו עובר קו של ידע רשתי וקרתה התחברות לרשת או לאותו ידע בו במקום בלי שיבקש זאת , בלי לדעת מדוע קיבל ידע. זאת אומרת שלא חייב בן אנוש להיוולד גאון כדי שיוכל להיות שליח או עילוי ודומה ותיתכן התגלות נבואית גם למי שלא קשור לרשת בדרך מודעת אלא בתת מודע והוא יקבל יכולת לראות עתידו או עתידנו , ומכאן אומר לכם כי אלו בני אנוש הם יכולים להיות גאונים בנושאים כאלה או אחרים וטיפשים בנושאים כאלה או אחרים .

השם שהוא נקודת שיווי המשקל מחזיקה את כל רשת האנרגיות בכל רבד ורבד בכל דרגותיה , הוא בורא הבריאה והוא אדון הרשת ואדון היקום בכל רבדיו  ואלו הם הספירות שבהם עוברים שלושים ושתים נתיבות חכמה . השם יודע לדבר לקרוא ולכתוב כל שפות בני אנוש וכאשר מדבר ישר יש ביצועים ומייד יש שידור אל מלאכיו או אל שליחיו .  השם נקרא הכתר .

 השם הוא האתר הראשוני . השם הוא הוית היקום במלוא הדרו .

בן אנוש הולך לאן שרוצה עושה מה שרוצה , יש לו הזכות החופשית לבחור אבל חייב הוא להיות מודע לחוקי הרשת הכתובים בספר החוק שהוא ספר תורה שקיבלו בסיני משה ובני ישראל ואין ספר אחר , לא ספר ברית חדשה ולא ספר קוראן .

רשת זו עובדת כמו מחשב-על מרכזי אחד שאליו קשורים ביליוני מחשבים עליונים אחרים ולהם קשורים ביליוני מחשבים אחרים בדרגות אחרות וממשיך……כמו תכנת חלונות במחשב גשמי . תורה מסבירה איך בדיוק יש ללכת על רשת זאת מבלי ליפול אל דרך אחרת או מבלי לקבל מכות או אפילו ליפול אל המוות כי בן אנוש יכול ללכת לאיבוד בתוך כל אלו חלונות אם לא יודע או יודעת לתפעל את חוקי המחשב או אם יחפש משהו שידו לא משגת , אז יקשר במודע או לא במודע אל מערכת אחרת שקרויה “סטרא אחרא” או “שאול” שתוביל אותו או אותה אל איבוד דעת או איבוד השפיות , להפסד או אפילו למוות חס וחלילה גם אם רשום אחרת בתוכנית המקורית כי בני אנוש הם מטבעם רוצים לקצר תהליכי הרשת, מנסים בכל דרך לקבל ידע שלא מיועד להם וגונבים  מבן אנוש אחר את שמיועד לו . תורה אסרה זאת . תורה תחייב כל אחד לחיות מבלי לפגוע באחר , לכולם יש מקום על רשת זו לכולם יש אותה אפשרות לעלות במדרגות אל רשת העליונים או העולמות העליונים החבויים ביותר.  

מערכת “סטרא אחרא” נפרדת לחלוטין ממערכות השם ואין בה קדושה והיא זאת שמכה ומפילה בני אנוש למצבי אבדון . חובתכם לא  לחפש שם את התשובות לשאלות שמטרידות את מוחכם .

לבני אנוש אפשרות ללמוד מהרשת ולעלות אל החלונות העליונים ביותר עד איפה שמותר , לא מעל . היו כאלו שהצליחו , חוה ואדם היו הראשונים , נח וחנוך הצליחו ,אברהם ,יוסף ,משה וישוע הצליחו, גם כמה נביאים כמה רבנים וכמה בני אנוש פשוטים והם כולם יודעי תורה וקבלה . נח ובניו בנו תיבה לחיות זרע בעולם ונח גם נקרא ארון הברית שהוא מלכות אחרי שתקבל את היסוד לתוכה, זו תיבה שהפכה לארון ברית ויוסף הוא ישר וצדיק יסוד עולם. כל אלו היו גם בני אנוש גם ישות אלוהית והם הלכו עם השם בצדיקות גמורה , לא נפלו אל הקליפות . בכל דור מונים שלושים ושש בני אנוש שהולכים בדרכיו בצדיקות גמורה והם אבני היסוד של ספירת מלכות .

כניסתכם לתכניות הרשת קשורה לקוד מתוכנת ואישי לכל אחד ואחד . לכל אחד ואחד קוד משלו בתוך הגוף, בתוך גנום אנושי ואדם יכול לפתח אותו באמצעות שכלו במודע או בתת מודע שהם שערים או כניסות למקור עשיר של התקשרות ומידע מרשת זו וגם באמצעות נשמתו שהיא מקור או קו אלוהי שמקושר מראש אל רשת זו שמעליו . תת מודע עובד כמו שוער שחוסם או בולם כל ידע מעבר למודע או לידוע אך לפעמים מאפשר כניסת ידע בחלום נבואי או במראות חיזיון או בהתקשרות שמתוכננת מראש עוד מיום הולדתכם .אם תלמדו תורה וקבלה תלמדו לעלות על ידע בדרגות גבוהות של גאונות וזה נקרא תנועות “הליכה” או “הלוך ורצוא”. בני אנוש “הולכים” הם בני אנוש אשר מזככים חשקים ויצרים בגשמי כדי לעלות מחיל לחיל ברוחני , לעלות בדרגות בעבודת השם ,עובד כדי לקבל עוד ידע , הוא יוצא מגדרו הקודם אל מקום חדש בעל תובנות חדשות שם מתגלות לו אורות חדשים , מקבל ידע חדש שגורם לו להיות בקי יותר בדרכיו בטוח יותר במעשיו , יודע לפתוח חלונות או דלתות וגם יודע לחזור משם בביטחון כי הוא מחכים , לומד ומשכיל. לעומת זאת , מלאך עומד במקום ואין לו זכות לבחור , מלאך הוא מתוכנת לעבוד את אל-מלא בלי לשאול שאלות ,מקבל הוראות ועושה .

איך אפשר ללכת הלוך ורצוא על רשת אם לא רואים אותה ? זרם “הלוך ורצוא” הוא זרם שבא מהמקור ואין סופי הוא ומתפרש על כל . תורה מסיני תוביל אותך ללכת גם בלי לראות את הרשתות המכילות ידע ממחשבת העליון ואדם שלומד חכמתה זורם ביחד עם רשת זו, הוא מואר יותר , חכם יותר , פיקח יותר , מודע יותר לבחירות שהוא עושה בחיים . אם הבחירות נעשות בטוב אז יש גם טוב בתוצאות כי יש סיבה מדוע הוא מקבל טוב .   

לכי אל קבלה ד- ה ,ט , צ , צ”א , צ”ט

לכי אל קבלה נ (ה) – ק, י ,א, ק”א ,ק”י , קי”ב

כדי לחיות במלכות (העולם שלנו ) עליכם להיות טובים ולהימנע מריב כי ריב מעורר מדון, מדון מעורר כעס , כעס מעורר מכות , מכות מעוררות את סטרא אחרא ואלו לא יסלחו לכם ויכו בלי רחמים .

ספר חנוך אומר שכמה מן הישויות המלאכיות ירדו אל ספירת המלכות וטמאו את בנות אנוש וחטאו ומאז יש רוע לאנושות בעולם משום שהם הפרו את חוקי הרשת . הם לימדו אותם חכמה עליונה שהביאה נזק לבני אנוש. אחד מאלו הוא מלאך בשם כזביאל , שר אחראי על שבועות ובגללו ” תלוי הרקיע עד לא נבראו העולמות ועד העולמות ” כלומר מכח השבועות עומד הרקיע במקום ללא תנועות או שינוי .הקבלה אומרת שאפשר לגרום לקרוב מערכת זו ולמשוך אורות טובים לעולם ונאמר “לא תשא את שם אדוני אלוהיך לשאו ” . חנוך קורא לרשת או לאל מלא “אדון הרוחות” ואומר שכל עוד אנו מברכים אותו בכל לב , כל סדר היקום וסדר הבריאה נשמר לטובה בלי להשתנות .

יוסף שהוא ישר וצדיק יסוד עולם משביע את בניו , מצוום להביאו לקבורות בישראל והם ביקשו מהדורות אחריהם .מכאן תבינו שיש שני סוגים של רשתות רוחניות , לטוב לימין ורע שהוא שמאל  .

רשת זו מכילה תבניות קבועות כמו חוקי יום שבת ותבניות משתנות כמו זכות לבחור אבל גם אלו שמשתנות מקבלות ידע מהמקור גם כדי לנסות לכוון גם כדי למנוע כניסת גורם זר לרשת . אם סוטים מהדרך תגיעו למקום אחר שיכול להיות לטובה אך גם הפוך ואין מי שיחזיר לכם ואתכם למקום הראשוני ואתם הם אלה החייבים להחליט לאן לפנות או למי ולתקן כדי להתחיל מחדש או חלק ממנו .

השם הוא הויית היקום ולו שם מפורש, כלומר הוא לעולם ישאר אותו דבר מבלי להשתנות , הוא הקבוע הראשון שממנו יוצא היקום , הוא האחד שאינו יכול להשתנות ובלתי אפשרי אפילו להיות לידו או לנסות לשנותו או לחלקו בשום דרך . הויית השם מוארת באור כל כך חזק שבלתי אפשרי להיות לידו ונשרפים למוות . המספר אחד בתורת המספרים הוא מספר שלש וועוד עשר (13) , מספרו של הויית השם הוא עשרים ושש( י.ה.ו.ה. = 26 ) ולו שבעים ושנים (72) שמות שהם 72 חיבורי כוחות של משולשים עשויים אור או ידע איזוטרי . גם בחומר , בגשמי , בספירת מלכות , בכדור שלכם , יש קיום דומה , יש מספרים לכל יסוד למשל חומר שנקרא אלומין או חמרן (אלומיניום) שהוא מינרל שנקרא בוקסיט . מספרו של יסוד חמרן הוא כמו המספר אחד (13). בתוך יסוד חמרן יש צורת חומר שידוע בפיזיקה כאיזוטופ שמספרו כמספר הווית השם , מספרו גם עשרים ושש (26) והוא לא בצורתו הטבעית .לכי למומחה בפיזיקה שיסביר לך כל זאת כי יש לכם כבר ידע בשימוש באיזוטופ הרדיו וקרינתו ברפואה . מכאן תבינו שכמו שיש רשת רוחנית באויר כך יש רשת בחומר , בגשמי . אם יש מקור חשמלי חזק כמו ברק באויר שיבוא במגע עם חמרן תבוא פעימת אנרגיה וגלים חזקים שיעשו שמות ויגרמו פיגוע חזק ובלתי אפשרי לראות אותו מהאויר כמו חומר בסיר סגור לגמרי בלי כניסת אויר ובסוף משתחרר והודף בכוחו כל דבר ואם נוסיף את צורת החומר שידוע כאיזוטופ עשרים ושש יבוא פגע שיפרק את החומר לרסיסי אטום בדיוק כמו אטום שהוא עשר במינוס ארבעים ושתים שתשליכו מעל ערים כמו נגסקי והירושימה ביפן במלחמת עולם ואם תמשיכו עם יצור אטום תבוא מלחמת עולם שלישית או אפילו יוביל לקריסת קרום הכדור או לקריסת מסה בכדור שלכם .

בכדור שלכם יש כתריסר רשתות אלומין וצורתם משולש . בכל משולש יש קוים לאורך ולרוחב שכולם הופכים לאחד בראש כל משולש והם פונים מעלה ישר ולמטה הפוך, כמו לדוגמא : מגן דוד – והם פזורים מתחת לקרום הכדור כמו משולש ברמודה או משולש מדבר אלג’יר או ליד יפן אבל להם חיבור בקוי אנרגיה והכח המושך שבהם נמוך עם קוטביות גבוהה למגנט דבר שיוצר פעימת חשמל . אלה קוים רעים למרות שהם ללא היכולת לצמידות למגנט הם מוליכי חשמל ואם מעליה יש ברק אז גלי אנרגיה  יהרסו את המקום על כל שעליו בים וביבשת , יעלימו ויכלו את המקום ואת הכלים בעוצמה ואכזריות ללא רחמים או רגש . הארי הקדוש קרא לזאת “שבירת כלים”  .  מכאן תבינו כי כל משולש רע גם מכיל שש (6) קוים ומכאן : הכפילו 6 בתריסר ותקבלו 72 כוחות רעים וחסרי רחמים . כוחות רעים מול כוחות טובים שמצויים בשמות השם . כוחות אלו ישארו ותמיד יהיו ואין אפשרות לשינוי אלא ביום בו כדורכם יגווע או יסתלק מנוף היקום ויקח איתו את כולכם. האות אלף או אלפא שהיא התאור להישארות מצב הקיום , מספרה אחד כמו גלי אלפא בראש או כמו שמונת הפאות של בסיס ומשולש או פירמידה .

מספר קוי חמרן באזור של כל משולש הוא מחצית מספר מעלות לאורך ומחצית לרוחב, סך כל של שלש מאות שישים קוים ל-360 מעלות . מאה שמונים כפול 2 .

עוד מהבלוג של zviabenami

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה