הבלוג של בטי נעים-לחיות כמנצחת

לחיות כמנצחת – שינוי חשיבה ותודעה ליצירת שינוי בחיים

בטי נעים שרם - לחיות כמנצחת - העצמת נשים בשיטת א.מ.א - אמונה מודעות אהבה. מחברת הספר "הכל אפשרי בקלות ובפשטות" -מדריך העצמה אישית בהוצאת אסטרולוג.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממאי 2017

שלום לכולם,

את הספר הכל אפשרי בקלות ובפשטות הוצאתי לעולם כדי לעזור לשפע של אנשים ללמוד איך ליצור שינוי לטובה בחייהם בכל תחום בקלות ובפשטות , עברתי הרבה בחיים באופן אישי אבל את סיפורי האישי אשמור לפעם אחרת, מעבר לכך שכל סיפור חיי כמעט כתוב בספר.

לקראת גיל 40 התחלתי להיכנס לעולם המודעות העצמית, העצמה אישית שמות שונים יש להכרות שלנו עם עצמנו, בכל מקרה לאט לאט ועם השנים צברתי כלים שונים שעזרו לי לדייק את עצמי, את הרצונות שלי , את המחשבות שלי, כלים שעזרו לי להיות טובה יותר לעצמי.

אחד הכלים שלמדתי ואותו אני רוצה ללמד אתכם הוא השפה שאנחנו מדברים עם עצמנו, תוך כדי הלמידה שלי הקשבתי לשפה שלי מול עצמי לתדהמתי גיליתי שאני משתמשת הרבה במילים כמו: למה, מה קורה לך? , איך עשית את זה? מה את חלשה? למה את לא לומדת מטעויות? טיפשה, חסרת כוח רצון ועוד ועוד. אף פעם לא הבנתי מדוע חזרתי על אותן טעויות כל פעם מחדש, מדוע לא התקדמתי כמעט בכלל ואז נפל לי האסימון …. אין שום מצב שאני יכולה לצמוח , להתקדם עם השפה שדיברתי לעצמי!!! , אוקי אז מה עושים עכשיו? משנים את השפה שאנחנו מדבברים לעצמנו, ומה זה אומר? פשוט מאוד:

במקום לשאול למה? שואלים איך מה שקרה לי יכול לשרת אותי? איך מה שקרה לי הוא לטובתי? מה אני יכולה ללמוד ממה שקרה לי?

התשובות שאני אקבל יהיו מקדמות ולא מעכבות, התוצאה תהיה חיובית ולא שלילית עבורי.

שינוי אחד קטן בחשיבה מוביל לשינוי גדול בחיים.

 

אז קדימה תתחילו , תצאו לדרך תקחו על עצמכם את השינוי הזה בלבד אין יותר לשאול למה? אין יותר לשאול למה זה מגיע לי? למה זה קרה לי? במקום זה תשאלו מה קיבלתי טוב ממה שקרה לי? מה אני יכולה ללמוד ממה שקרה לי לטובתי הגבוהה ביותר.

טיפים נוספים לשינוי חשיבה ותודעה בשיטה הייחודית שפיתחתי הכל אפשרי בקלות ופשטות יתפרסמו בהמשך.

בהצלחה בנות יקרות

עוד מהבלוג של בטי נעים-לחיות כמנצחת

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

"דיגיטליות בעסקים" - מה בעצם אני עושה כאן?

"דיגיטליות בעסקים "  אז למה אני כאן? שנשאלתי למה הגעת לכאן בטי ? הרגשתי מיד חיוך גדול יוצא מתוך הבטן שלי ועולה למעלה למעלה והופך לחיוך ענק, מיד שמעתי את הקול שהשמיע את קולו "...

תצוגה מקדימה

לכבוד השר לביטחון פנים השר גלעד ארדן - תמרור אין כניסה אתה מכיר?

  לשר לביטחון פנים שלום המכתב הזה הוא עבורך השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן פגשתי אותו במסגרת ההתנדבות שלי באחד מבתי הסוהר, אני מעבירה שם סדנאות לשינוי חשיבה ותודעה. הוא ישב בקבוצה, הרגשתי שיש לו משהו גדול שמציק לו, הוא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה