הבלוג של בטי נעים-לחיות כמנצחת

לחיות כמנצחת – שינוי חשיבה ותודעה ליצירת שינוי בחיים

בטי נעים שרם - לחיות כמנצחת - העצמת נשים בשיטת א.מ.א - אמונה מודעות אהבה. מחברת הספר "הכל אפשרי בקלות ובפשטות" -מדריך העצמה אישית בהוצאת אסטרולוג.

עדכונים:

פוסטים: 9

החל ממאי 2017

להתעורר כל יום מחדש עם שיר בלב, ורצון עז להפיץ אהבה בעולם.

יש לי שליחות והיא מדהימה כן, כזאת שמרגשת אותי כל יום מחדש, כזאת שמרטיטה לי את הלב, משאירה אותי צעירה בנפש, מעירה אותי כל בוקר עם שיר , חיוך ורצון עז לחיות את החיים.

יש לי תשוקה גדולה להפיץ את השליחות שלי, ואני עושה זאת בכל מקום אפשרי כי “הכל אפשרי בקלות ובפשטות” נכון?

ואתן יודעות מה מדהים בכל הסיפור הזה?

שבשלוש שנים האחרונות מהרגע שהבנתי ממש מהי השליחות שלי מהו היעוד שלי, הבנתי למה אני בטי נעים באתי לעולם קרה משהו בחיי, משהו עוצמתי שלא היה לפני, הרי מאז שהפכתי להיות מורה בגיל 24 אני בשליחות שלי אז מה קרה לפני שלוש שנים ששינה את חיי לחלוטין?  

מה קרה לי לפני שלוש שנים שהרגשתי שנכנסה בי תשוקה חזקה, אומץ, שמחה ובעיקר מלא אמביציה להפיץ את השליחות שלי.

מה קרה לי?

טוב אז הנה אספר לכם…

בגיל 24 הפכתי להיות מורה להיסטוריה ומחנכת בבית ספר תיכון, זה קרה באופן לא מתוכנן לא היה לי תואר ולא תעודת הוראה (עדין), פשוט יום אחד התעוררתי והבנתי שאני רוצה להיות מורה להיסטוריה ולא רק מורה, מחנכת כזאת שתראה את האדם מאחורי התלמיד, כזאת בדיוק כמו המחנכת שהייתה לי שהצילה את חיי.

כנגד כל סיכוי אפשרי האמונה החזקה שהייתה לי, התשוקה והרצון לעשות טוב, לעזור לתלמידים הביאו אותי בסופו של דבר להיות מורה בבית ספר אמי”ת בבאר שבע כן ממש כך קיבלו אותי לעבודה בעודי סטודנטית להיסטוריה באוניברסיטה הפתוחה (למי שלא יודעת באוניברסיטה הפתוחה יודעים מתי מתחילים ולא יודעים מתי מסיימים, אני הייתי בשנה ראשונה ללימודים).

האמונה החזקה שהייתה לי , התשוקה והרצון התמים לעזור והכי חשוב היה לי ברור שאני אהיה מורה מעולה, כל אלו הפכו אותי להיות מורה כנגד כל סיכוי אפשרי.

מאותו רגע עשיתי חיל כמורה ומחנכת וראיתי מול עיני רק את טובת התלמיד, ידעתי דבר אחד באופן מוחלט אני רוצה להושיט יד לתלמידים כפי שאפרת המחנכת שלי הושיטה לי יד, הבנתי שיד אחת יכולה להציל חיים של אדם, יד אחת קטנה זה כל מה שהאדם זקוק בחייו כדי לפרוח.

בכל אותם שנים עזרתי למאות תלמידים התחייבתי אליהם באופן מוחלט עשיתי בהחלט את השליחות שלי בעולם , וההצלחה לא איחרה להגיע, הפכתי להיות מורה אהובה “מורה לחיים”.

אבל לא הייתי מחויבת באופן מלא לשליחות שלי.

מה זה אומר שלא הייתי מחויבת באופן מלא לשליחות שלי?

כבר מגיעה לשם…

ואתן שואלות איך אני יודעת את זה היום?

כי היום אני מחויבת לשליחות שלי באופן מלא.

ואני אסביר…

אדם שמחויב לשליחות שלו דואג לחיות את חייו בהתאם לשליחות שהוא עושה , לדוגמא אם השליחות שלי היא לעזור לאנשים מן הסתם שאני מחויבת קודם כל לעזור לעצמי, אם אדם השליחות שלו היא ללמד אנשים לאכול נכון ולהיות בריאים לא יתכן שהוא יאכל ג’אנק ויהיה לא בריא. הבנתם את הרעיון?

ואצלי לא כך היה הדבר.

את עצמי שמתי בצד הרבה שנים כן כמעט עד גיל 43 הרבה נכון?

ואיך זה ששמת את עצמך בצד פגם בשליחות שלך?

אני אסביר לכן.

שאני מחויבת לאחרים ולא לעצמי אני נחלשת עם השנים וכך קורה שאני לא יכולה לבצע את השליחות שלי מתוך שמחה ואושר פנימיים אני חיה על מצברים שהולכים ומתרוקנים. שאתן עושות למען עצמכן ולמען אחרים המצברים שלכן מתמלאים בשמחה, סיפוק ואושר וזה מה שיבטיח לכן להמשיך להפיץ את השליחות שלכן בעולם.

בעצם הדרך היחידה שלכן להפיץ את השליחות שלכן בעולם היא להתחייב לשליחות שלכן ולכן עליכן להתחייב לעצמכן.

להתחייב! ממש כך שאתן מתחייבות לשליחות שלכן ולעצמכן אתן חיות בשמחה, ברוגע, באיזון בשלווה וזאת הדרך היחידה שלכן להבטיח שתמשיכו להפיץ לאורך שנים את השליחות שלכן ואתן יודעות מה עוד בפשטות כן ללא מאמץ.

וזה בדיוק מה שקורה איתי היום, לפני שלוש שנים החלטתי לראות את עצמי, הבנתי שאני לא יכולה לעזור לאנשים אם אני לא אעזור לעצמי קודם כל ויצאתי למלא לעצמי את המצברים בשמחה, באהבה ובכל דבר שיגרום לי לאושר פנימי. ואז קרה דבר מדהים יום אחד ממש הרגשתי את האנרגיה הזאת בתוך הגוף שלי, ממש הרגשתי את התשוקה הענקית שמלווה אותי בכל יום הבנתי שאני הכי טובה שאני עושה לעצמי הכי טובה לאחר שאני טובה לעצמי.

אז זאת כל הנוסחה בנות, אם אתן רוצות להפיץ את השליחות שלכן תתחייבו לעזור לעצמכן בכל רגע בחייכם כך תהיו הכי טובות בהפצת השליחות שלכן.

הדברים הטובים מגיעים אלינו שאנחנו טובים לעצמנו!

תודה שקראתן

בטי נעים – לחיות כמנצחת

“הכל אפשרי בקלות ובפשטות”

https://www.facebook.com/bettynaimsherm/

תמונה ספר 2

עוד מהבלוג של בטי נעים-לחיות כמנצחת

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אם רק מישהו היה מגלה לי את הסוד הזה הייתי חוסכת מעצמי שנים של סבל

מסתבר שלהיות מאושרת זה הרבה יותר פשוט מאשר אמרו לי או לימדו אותי  במשך כל חיי! המסע העצמי לאושר הפנימי שלי עבר דרך ארוכה שככל שאני חושבת על זה היום אני בעצמי לא מאמינה שעברתי את כל זה עד היום . היום אני ממש יכולה להבין...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

לכבוד השר לביטחון פנים השר גלעד ארדן - תמרור אין כניסה אתה מכיר?

  לשר לביטחון פנים שלום המכתב הזה הוא עבורך השר לביטחון פנים מר גלעד ארדן פגשתי אותו במסגרת ההתנדבות שלי באחד מבתי הסוהר, אני מעבירה שם סדנאות לשינוי חשיבה ותודעה. הוא ישב בקבוצה, הרגשתי שיש לו משהו גדול שמציק לו, הוא...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה