הבלוג של bendor

bendor

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מאוקטובר 2015

חלון ראווה

אז, הרגע פרסמתי פוסט ומיד המשכתי הלאה לפוסט הבא. מה דחוף לי?  את שואלת..  חלון הראווה שלך! זה מה שדחוף לי.  לא הצלחתי להניח לעניין החלון המוזנח של החנות שלך. לא כדאי שתנקי את האבק, שיראו את המוצרים שלך?! הרי עבדת עליהם, חלמת אותם, טרחת, עבדת, עיצבת, ייצרת, צילמת (צילום מקצועי, על רקע בהיר, ברזולוציה הכי גבוהה שיש) וכבר כתבת וערכת את כל הליסטינג. הכנסת 5 תמונות. 13 קטגוריות, 13 חומרים, מדיניות, משלוח, מחיר…. ועכשיו מה?!?

המדפים מלאים, אבל החלון … החלון!  לא כולם יודעים אבל הנתונים שמהווים את החלון ראווה של החנות מורכבים ממה שכתבת ב”INFO AND APPEARANCE” ו-  ”SECTIONS”.

כותרת החנות – התיאור – הוא חשוב ביותר עבור מנוע החיפוש של אטסי, ודרכו הקונים שלך ימצאו אותך גם בגוגל. כותרת החנות שלאחריו נמצא את שם החנות, הופך ללינק (בצבע כחול) . את יכולה ליצור את הכותרת שאת רוצה באזור ה - INFO AND APPEARANCE של ה- SHOP SETTINGS, זה אותו האזור בו את כותבת את ה- SHOP ANNOUNCEMENT ומעלה את הבנר של החנות.
שימי לב שרק 55 אותיות (כשני משפטים) שעולים ראשונים יוצגו בחיפוש בגוגל, אז כדאי שמילות החיפוש יהיו משמעותיות ומעניינות… תתמקדי במילות החיפוש של המוצרים שייחודיים לחנות שלך. אל תנסי לכלול יותר מידי, אל תהיי עמומה בתיאור, אל תתחכמי ואל תהיי משעממת. תהיי מסקרנת ומעניינת. זה שם המשחק!
תבדקי את עצמך! חפשי את מילות החיפוש שבחרת ונתחי את התוצאות שעולות. את יכולה לשנות את הכותרת של החנות כמה פעמית שאת רוצה – נסי עד שאת מרוצה מהתוצאה שקיבלת.

ה- SHOP ANNOUNCEMENT – הודעת החנות, היא לא רק המקום בו את אמורה להעביר ללקוח את האינפורמציה החשובה והמועילה שקשורה לחנות שלך, זה יכול להיות גם מקום שמביא לקוחות לחנות. המשפטים הראשונים צריכים להכיל מילות חיפוש רלונטיות, כולל את אותם המילים שהשתמשת בהם בכותרת החנות. כדאי להוסיף במיקום זה את הלינקים לאינסטרגאם ופייסבוק שלך.

שימי לב לקטגוריות של החנות שלך, גם להם יש משמעות עבור מנוע החיפוש וגם להם תפקיד בהעלאת החשיפה של החנות שלך.

אז זהו להיום…. תני לאצבעות ללכת בשבילך !
רק כשעושים (מקלידים), יש תוצאות !!!!

פשוט… צאי לדרך. ואם קשה לך מילים …. מורפיקס.

עוד מהבלוג של bendor

Thumbnail

פרנסה ממכירות באטסי (ETSY) , יש דבר כזה???

רבים שואלים אותי האם ב א מ ת ניתן להתפרנס מהמכירות באטסי?  אז זהו... שכן! אם עובדים בזה!! וזה מביא אותי לסיבה שהחלטתי לפתוח את הבלוג הזה. מתחילת שנות ה- 90 אני עובדת עם מעצבים, יוצרים ויצרנים בענף התכשיטים, האפנה והמתנות....

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...