הבלוג של מירב פיקרסקי - להיות סינדרלה

beingcinderella

סיפורים קטנים על עניינים גדולים. לחיות באומץ, להקשיב לאינטואיציה, להחליט מהר ו... נכון, להתנהל בגמישות ולהיות שלמה. הכותבת היא מירב פיקרסקי - קואוצ׳רית מומחית להעלאת הביטחון והערך העצמי. בעלת העסק ״להיות סינדרלה״... +עוד

סיפורים קטנים על עניינים גדולים. לחיות באומץ, להקשיב לאינטואיציה, להחליט מהר ו... נכון, להתנהל בגמישות ולהיות שלמה. הכותבת היא מירב פיקרסקי - קואוצ׳רית מומחית להעלאת הביטחון והערך העצמי. בעלת העסק ״להיות סינדרלה״ beingcinderella.co.il

עדכונים:

פוסטים: 22

החל מנובמבר 2012

ציירה מרב שרף

1. 32,175 ש״ח. הסכום ששילמתי מראש (למרות שלא היה לי), בהתרגשות ובאמונה גדולה לתהליך אימון עסקי אישי של 24 אימונים אחרי שהוא בחר בי מתוך מאות שרצו גם (כן, זה הסכום ולא נפלה פה טעות…). למה?
כי הרגשתי שאני נמצאת בחיי בנקודה של חיים או מוות, אז הייתי מוכנה לעשות ה-כ-ל כדי לשנות.

2. 7 שעות. של נסיעה הלוך (אוטובוס-רכבת-אוטובוס ועוד אוטובוס) וחזור בשביל אימון של שעה אצל המאמן שבסעיף הקודם.

3. 30,000 ש״ח. המטרה הנכספת. הסכום שהגדרנו שארוויח לחודש אחרי 4 חודשי אימון.

4. אותו המספר. הסכום (שמור במערכת) שהרווחתי כמאמנת אישית לפני ואחרי האימון הנ״ל, שאמור היה לשנות את עולמי.

5. מינוס מיליון. תחושת האכזבה והייאוש אחרי 24 אימונים ב-7 חודשים. האימון המסכם נגמר אחרי 40 דקות. לי כבר לא היה משהו חדש לומר. לצערי, גם לו לא.

6. שבוע. הזמן שעבר בין הסעיף הקודם לסעיף הבא.
הרגשתי אכזבה, כעס, מרירות ורציתי לצעוק למען הצדק. אבל, ידעתי שכל דבר בזמנו, ועכשיו צריך להתקדם קדימה, ואם אתעסק ב׳צדק׳ אני אשאב אחורה. ידעתי שכל עוד המבט שלי מופנה אחורה אני לא אוכל לראות את הדלת החדשה שנפתחת כאן ועכשיו.
אחרי שבוע של קדימה-אחורה-קדימה-אחורה הפנתי סופית את המבט קדימה ואז…

7. 3 ימים. של פסטיבל. הדלת נפתחה עם הקפיצה למים קרים ולא מוכרים. נועה שהכרתי לא מזמן (דרך אחת הפעולות שעשיתי בסעיף הראשון:)) שלחה מייל מזמין לחברותיה להצטרף אליה לפסטיבל שאקטי – 3 ימים של פסטיבל רוחני לנשים.
האמת, שבשבילי זה היה שילוב קטלני, כי לאורך השנים כל סמן של ׳נשים בלבד׳ עורר בי התנגדות ועוד בשילוב ׳רוחני׳…

אבל… קול פנימי לחש לי שיש פה משהו והחלטתי (מודה, לא בקלות) לקפוץ למים. נועה מוסקט פתחה לי דלת (באוהל שלה) ואני נכנסתי. הפסטיבל הביא איתו מנוחה, שחרור, חופש ובעיקר הכרות עמוקה יותר עם נועה.
אחרי הפסטיבל נועה הציעה לי ליווי עסקי מהאגדות, לא במחיר אלא בתוצאות.

8. שניים. גמישות ויצירתיות. של נועה מוסקט מעסק טוב. השניים שעשו את ההבדל. השניים שהיו חסרים בסעיף מספר אחד. השניים שאיפשרו לי ליצור את התשתית שהיתה חסרה כמאמנת אישית ובעקבותיו גם קמפיין. קמפיין, שלא ידוע לי, על אף מאמן/ת אישי/ת שעשה כמותו לפני. קמפיין שבבת אחת משך אלי 44 מתעניינות באימון אישי. מה שנראה לי בלתי אפשרי הפך לאפשרי.

9. אינסוף. יש אינסוף אפשרויות כדי למצוא את הדרך להצלחה שנכונה לכל אחת מאיתנו. מה שנכון לאחת לא בהכרח, או בהכרח לא, נכון לאחרת.
חשוב ששני הקצוות יהיו ברורים. קצה אחד פנימי, הבסיס – מי אני שבא לביטוי בערך העצמי ובביטחון העצמי. הקצה השני הוא חיצוני. ידיעה ברורה של המטרה – מה אני רוצה, לאן אני הולכת.

10. אחת. אני. התוצאה של הסעיף הראשון. בשלב מסויים בתהליך האימון איתו, אחרי כמה חודשים שבהם התשובה היחידה שקיבלתי ממנו לאין-תוצאות-כלכליות היא ״שאת לא עושה מספיק״, הרגשתי קטנה ומעוכה, כי עשיתי כל מה שיכולתי. בדמיוני ראיתי את עצמי דחוסה בתוך קופסא חומה בגודל של ס״מ מרובע. המכסה שלה סגור וחתום עם חותמת שעווה אדומה ועליה המילה ׳כשלון׳.
מחיתי. לא הסכמתי להשאר שם. כדי לצאת מהקופסה הייתי צריכה להתמתח, לשלוח ידיים ארוכות, לפרוץ החוצה ולהזדקף במלוא קומתי.
זה הרווח הגדול שאני קיבלתי מהסעיף הראשון.

בונוס… 11. חמישה שלבים. את הרווח שאני קיבלתי תרגמתי לתוכנית ׳להיות מלכה׳ – תוכנית אימון אישי ייחודית לחיזוק הביטחון והערך העצמי ב-5 שלבים בלבד.

____________________________________________________________________

אהבת? את מוזמנת להצטרף בחינם ל”מועדון הסינדרלות” וקסם שבועי יופיע אצלך במייל מחוייך ומעורר השראה. כמו קסם, הוא תמיד מגיע בדיוק בזמן, ופוקח את התודעה להתבוננות חדשה.
להתראות, מירב פיקרסקי

עוד מהבלוג של מירב פיקרסקי - להיות סינדרלה

תצוגה מקדימה

מלבד לביחד. 10 עובדות

1. רוב חיי חייתי לבד. מאז שאני זוכרת את עצמי אני רוצה זוגיות אבל בלי להתכוון עשיתי דוקטורט בלחיות לבד. גרתי (רשימה חלקית) ביפן, לונדון וניו יורק. החלפתי קריירות. גברים באו והלכו. היה מתעלל נפשי, היה גם נשוי, כמה שמאוד אהבו...

תצוגה מקדימה

מי הזיז את השטיח שלי?

פעם בשבוע המנקה של הבניין עושה את מלאכתו נאמנה. ההוכחה היא מדרגות נקיות ושטיחונים שמוצאים את עצמם תלויים, על המעקה. כל אחד מארבעת השטיחונים מחכה בשקט לחזור למקומו ולייעודו - לשבת לפני הדלת ולקבל את פני בעלי הבית השבים...

תגובות

פורסם לפני 7 years
תצוגה מקדימה

טיפ על איך לנצל את תמונת המסך שבנייד לטובתנו

הטלפון החכם הפך להיות אקסטנשן של המוח שלנו. מכיוון שכך הוא נמצא תמיד בהישג יד ואת תמונת המסך אנחנו רואות שוב ושוב ושוב. ״תמונה שווה אלף מילים״ כי היא מעבירה הרבה פרטים למוח ומציתה את הדמיון ואת העולם האסוציאטיבי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה