עדכונים:

פוסטים: 22

החל מנובמבר 2010


טיפולים של הלבנת שיניים בישראל ובכלל בעולם המערבי הפכו בעשור האחרון לטיפולים מאד שכיחים, הקלות, המחיר הנמוך והמודעות לאסתטיקה, הביאו את הקהל הרחב להיות מודע לאחד הטיפולים האסתטיים  בתחום רפואת השיניים בישראל, יחד עם הביקוש בא ההיצע, השיטות והשוק התחרותי. הלבנת שיניים ניתן לבצע במרפאה או בבית, כאשר המוצרים בבית הם יותר לתחזוקה של לובן השן, והטיפולים במרפאה מאפשרים הלבנה של השן הלכה למעשה. הלבנה במרפאה אפשרית בשלוש שיטות: הראשונה היא ההלבנה באמצעות חומר שנקרא סד, השנייה טיפול באמצעות לייזר, והשלישית היא שיטת הציפוי של השן, בד”כ בחרסינה.

הלבנת שיניים במרפאה:

שיטה חדישה ויעילה אשר פותחה לאחרונה מתבצעת באמצעות תבנית דמוי אמבטיה אשר בה מצוי חומר הלבנה. את האמבטיה מלבישים על השיניים, כאשר הטיפול מתבצע בו זמנית בשתי הלסתות.
הטיפול אורך 45 דקות כאשר השיניים טבולות באמבטיה ובתוכה חומר ההלבנה כאשר היא מחוממת לטמפרטורת הגוף. בשיטה זו השיניים לא ירגישו שינוי מבחינת טמפרטורה וכך מונעים את רגישות היתר שנגרמת לשיניים בדרך כלל לאחר פעולת הלבנת השיניים.

ניתן להבהיר את השיניים במספר דרגות אך הדבר נתון לשקול דעתו של רופא השיניים.
דרגת הבהירות צריכה להתאים לצבע עור הפנים של המטופל, לכן לא תמיד כדאי להבהיר את השיניים לדרגה הכי בהירה.
שיטה נוספת המאפשרת הלבנת שיניים הינה שיטת הלייזר אשר מתבצעת באמצעות לייזר המחמם את חומר ההבהרה שנמרח על השיניים וגורם לחלקיקי החמצן לחדור לשכבה החיצונית של השן ולהבהירה. שיטה זו היא המהירה ביותר ובעלת התוצאות האפקטיביות ביותר אך לא מתאימה לכל המטופלים. מטופלים אשר עברו טיפולי שיניים פשוטים או מורכבים כגון סתימות רחבות, טיפולי שורש, שחזורי שיניים וכו’ יתכן ויהיה קושי לבצע הלבנת שיניים מאחר ולא כל השיניים יגיעו לאותה דרגת בהירות. לכן קיימת שיטה חדשנית נוספת הנותנת מענה גם לסוג זה של מטופלים.

ציפויי חרסינה

הבהרת שיניים בטכניקה החדישה של ציפוי שיניים בחרסינה הינה פיתרון למטופלים רבים אשר לא יכולים לעבור את הליך הלבנת השיניים בשיטות שונות. ציפויי חרסינה מותאמים לכל מטופל באופן אינדיבידואלי כאשר לשיטה זו יש יתרונות נוספים. היתרון הבולט בשיטה זו הינו שבאמצעות חומרי הציפוי ניתן גם לבצע השלמות של שיניים שבורות או לאטום חריצים בין השיניים. כמו כן ניתן לבצע ציפוי לשיניים בודדות אשר שינו צבען מסיבה כלשהי, אך יש לציין כי לעיתים לפני הליך הלבנת השיניים יהיה צורך בהחלפת שחזורים שנעשו בעבר.
אין ספק כי טיפולי הלבנת שיניים תפסו תאוצה בשנים האחרונות, טיפול זה נחשב לאחד הטיפולים האסתטיים הבולטים והנפוצים. הלבנת שיניים ללא ספק תעניק לכם הרגשה נוחה ובטחון עצמי- שיפור המראה הכללי וחיוך כובש של מליון דולר – רק יועיל.

עוד מהבלוג של brainsway

דיאטת פטל - יתרונות וחסרונות של הטרנד

הטרנד החדש בעולם הדיאטות המכונה דיאטת פטל קטון עשה עליה היישר מארה"ב והגיע לישראל. הרשת רועשת וגועשת ומדברים על כך שכדורי הפטל מאפשרים לשרוף שומנים ללא כל מאמץ או דיאטה. האמנם? המקביל של כדור דיאטת הפטל נקרא קסניקל ויש...

תגובות

פורסם לפני 6 years

ניתוח הגדלת חזה – מיקום השתל והחדרתו

ניתוח להגדלת חזה מתבצע מזה שנים רבות בארצנו והוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר. במאמר זה נסקור את המקומות מהן מתבצעת החדרת השתלים והיכן ניתן למקם אותם. מרבית הניתוחים להגדלת חזה נעשים תחת...

השיטות הקיימות להצרת היקפים

השיטות השונות להצרת היקפים מבוססות על עקרון של גירוי השרירים באמצעות תדר אלקטרוני אשר באמצעותו מתבצעת פעולה של חיזוק השרירים מחד, ולשריפת קלוריות מאידך. אופן הפעולה זהה לחלוטין לאימון אירובי...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה