הבלוג של Beadart Jewels

בידארט תכשיטים

בשנת 2000 חברנו יחד ניצה יראל- צורפת ואורלי ארנון אסיף – מעצבת מוצר, להקמת בידארט. יצרנו קו ייחודי המשלב תפיסה אומנותית הבאה לידי ביטוי בשילובים יוצאי דופן בין חומרים, מרקמים וצבעוניות עם דגש רב על שלמות הביצוע של המוצר... +עוד

בשנת 2000 חברנו יחד ניצה יראל- צורפת ואורלי ארנון אסיף – מעצבת מוצר, להקמת בידארט. יצרנו קו ייחודי המשלב תפיסה אומנותית הבאה לידי ביטוי בשילובים יוצאי דופן בין חומרים, מרקמים וצבעוניות עם דגש רב על שלמות הביצוע של המוצר הסופי.

עדכונים:

פוסטים: 25

החל מפברואר 2011

התכשיטים שאנו עונדים מספרים ומגלים עלינו המון. שהרי כולנו יודעים כמה נשים אוהבות לספר על התכשיטים שלהם, מתוך הרצון לספר ולחלוק סיפור אישי וחשוב להן .שאלו כל אישה על התכשיט אותו היא עונדת ומיד תשמעו סיפור קסום ומרגש על אהבה, חוויה נעימה שעברה, תכשיט משפחתי שעבר בירושה או רגע בחייה שמעורר בה להט ודמעות של אושר.

19/07/2011

חברים יקרים, בפוסט הקודם שהצגנו לפניכם חשפנו את היצירה הבאה שלנו, מעין טעימה קטנה ממה שאנו מאמינות שיהיה לא רק לתכשיט מקורי ומיוחד,אלא למזכרת אמיתית. מתנה מרגשת ונוגעת מאין כמוה. תליון בעל ערך אישי ומיוחד, כזה שמגלם בתוכו את תמצית הרגש, תליון אהבה שילווה אותנו בכל רגע ורגע כשהוא תלוי על צוארנו.

התכשיטים שאנו עונדים מספרים ומגלים עלינו המון. שהרי כולנו יודעים כמה נשים אוהבות לספר על התכשיטים שלהם, מתוך הרצון לספר ולחלוק סיפור אישי וחשוב להן .שאלו כל אישה על התכשיט אותו היא עונדת ומיד תשמעו סיפור קסום ומרגש על אהבה, חוויה נעימה שעברה, תכשיט משפחתי שעבר בירושה או רגע בחייה שמעורר בה להט ודמעות של אושר.

אנחנו חיים בעידן שבו יותר ויותר מסרים הם מסרים כתובים, הפייסבוק, הבלוגים והמסרונים מחייבים אותנו להתבטא בכתב, אך עם זאת בתמצתיות, אלו אמצעי מדיה המגבילים אותנו בכמות תווים.

הרעיון להפקת סדרת תליוני אהבה מרגשים במהדורה מיוחדת הגינו בדיוק מסיבה זו, כדי שתמצית הסיפור שלך תהיה חרוטה בם, משפטי אהבה המגיעים מכם, מאותן הודעות טקסט מרגשות שזכיתם לקבל מאנשים אוהבים, ובאמת ביקשנו ליצור בעידן מהיר וממהר כל כך תכשיט ייחודי שונה, תליון שמכיל משפט אמיתי של רגש טהור, סיבה נוספת ללהט שמעוררת בנו יצירת תליוני אהבה היא כי שתינו, מאמינות שאת האהבה יש לחגוג ולהחצין, ואין דרך ראויה יותר לחגוג אהבה מלענוד את ביטויה לעיני כל, תכשיט ייחודי שונה, תליון שמכיל משפט בתוכו אמיתי של רגש טהור מלא במילים של אהבה.

רגע לפני ההשקה החגיגית, התיישבנו לערוך סקירה, לקבל קצת מושג ולחייך בזכות דברים מיוחדים באמת שצדו את עיננו, עשיות שמאחוריהן כוונה אמיתית, סיפורים מרגשים או הזויים, עיצובים מקוריים באמת.

רומנטיקה ואהבה מאז ומתמיד היוו השראה ליצירה,בדיוק כמו שאנו שואבות את ההשראה שלנו מן החיים, בין אם מהטיול להודו שהוליד את קולקציית east&west, או מסרוני האהבה שיולדים את קולקציתמילים של אהבה“, חיפוש מהיר באינטרנט העלה מספר מוצרים יחודיים המעוצבים כראי לנפש המעצב, אתם מוזמנים להציץ במה שהוליד השראה אצל מעצבים אחרים:

הדבר הראשון שלכד את עיננו הוא התכשיט המקסים והשונה של חברת התכשיטים הידועה שטרן יצאה במהדורת תכשיטים מוטרפים באווירת הסרט “אליס בארץ הפלאות”. טבעות בודדות הגיעו לישראל. ושוויים, קחו נשימה… 27000-150000 שקל.. מרשים, מלא דמיון ומסן שנוצר מתוכה של השראה ומחשבה.

דוגמא נוספת להשראה ייחודית הוצגה בתערוכת בוגרי בית הספר לעיצוב “שנקר” בוגרי המחלקה לעיצוב טקסטיל הציגו קולקציות של בדים או סריגים לעיצוב פנים הבית, למרחב, או ללבוש אופנתי בהשראות שונות כמו מפלים ותופעת הקרחונים בטבע, תקופת הבארוק או פעילויות ספורט.
בין העבודות: קולקציית תיקים עשוייה P.V.C המעובד בחום, כרית-יומן לתיעוד מיידי של זכרונות, אביזרי אופנה המותאמים לתרבות הפנאי, פתרונות משטחים מחומרים חדשניים ועוד.

דבר נוסף שהלהיב אותנו במיוחד הן מדבקות קיר, אבל לא סתם מדבקות אלא מדבקות של מחשבה, ילדים הם אנשים קטנים וחולמניים, אנשים קטנים של פיות נסיכות וגמדים, עולמם עשיר ומופלא, קסום ממש, מדבקות ילדות כאלו הן תוסף נפלא והפיכת דמיון למציאות ומה שבטוח הן תורמות לתקופת הילדות לפיות ולאגדות להפוך מוחשיות וחיות ומבטיחים  זכרונות מתוקים

ויש גם פסלי תלת מימד להרכבה עצמית המיוצרים על ידי חברת “קרמבו” ההרכבה פשוטה ביותר ומהנה מאד. לא מתאים לילדים מתחת לגיל 8.  הפסלים עשויים מקרטון (ממוחזר וניתן למיחזור) או קאפה (לוח מוקצף שניתן למחזור בפחי מיחזור נייר).

בקיצור, אהבה ותשוקה מהווים השראה, אנחנו מזמינות אתכן לשתף אותנו באהבה שלכן ולהוות השראה עבורנו,  שלחו לנו מסרוניים שקבלתן או שלחתן, ואולי נחרוט אותם על סדרת “מילים של אהבה” הסדרה החדשה בקולקציית התכשיטים שלנו בבידארט


ועוד משהו קטן,

כבכל שבוע מסורת ה”חמישיק” ממשיכה…

והשבוע, ביום חמישי כמובן 21.7.2011 נארח בסניף בידארט בזל את הצעיפים האמנותיים של המותג “פרוג”, ובסניף ברמת השרון נארח את הגופיות המעוצבות של מיכל ריקליס

מצפות לראותכם,

שבוע נעים,

ניצה ואורלי - בידארט


עוד מהבלוג של Beadart Jewels

תצוגה מקדימה

יום צילום הפרזנטוריות של בידארט

יש סוגים של התרגשות שקשה להסביר יש התרגשות של לידה והתרגשות של אהבה ראשונה יש התרגשות של יצירה והתרגשות של עשיה כל כך הרבה סוגים של התרגשות בשבוע שעבר פגשנו פנים אל פנים את אביבית חיון ובת אל סגל, שתי חברותינו...

תצוגה מקדימה

בידארט מציגה סדרת love notes - " מילים של אהבה"

כל אחד מאיתנו כתב לפחות מכתב אהבה אחד בחייו, ועדיין נדמה לאחרונה כי רבים מספידים את אומנות כתיבת מכתבי האהבה והפיכתה לסטטוס מתומצת בפייסבוק או מסרון קצר בן 70 תווים, נדמה שהרומנטיקה שאפיינה את הדורות הקודמים הפכה קשה עד...

תצוגה מקדימה

בידארט - עדיים לנפש

אגדה ידועה בהודו היא כי כשהעולם היה צעיר, לא היו בו בכלל צבעים, פרט לשניים, שחור ולבן. השמש היתה לבנה והירח שחור, הים לבן והאדמה שחורה. הצבעים  האחרים היו כרוכים ומקופלים בתוך ביצה אחת והביצה היתה טמונה בתוך קן חמים...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה