הבלוג של שרי - להתחיל בגוף ראשון

בשביל האהבה

ליווי תהליכי התמקדות ותהליכי גוף-נפש, מדריכה לאינטמיות בזוגיות

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מיולי 2019

אז זהו זה, הגיעה השעה לקפוץ למים. חיכיתי מספיק. התלבטתי די. נגמרו לי כל התירוצים. שתיתי, גמעתי והכוס כבר מלאה ואפילו נשפכת. אני כבר בתחושת בשלות  זה זמן והרצון לחלק ממה שאספתי לי במסע שלי אלי מהדהד בי ומבקש לראות אור יום.

אז הנה אני מ..ת..חי..לה.

שמי שרי  בת 45 אמא לשלוש מדהימות. במהלך השנים האחרונות כשהחלתי לחוש באווירת הנשיות שמתרחשת לה בביתינו בשלבים השונים שלה, הבנתי שאני צריכה כלים לתקשורת. אני רוצה להיות המקור שאליו תיגשנה בנותי בכל תחום ובמיוחד בתחום המיניות, מרכז חיינו כנשים. וככה יצאתי לי למסע, “מסע של אהבה”, בתחילה חשבתי שבשבילן, אך מהר מאוד הבנתי שהמסע נועד בראש ובראשונה בשבילי. אני חיה לי בגוף הנשי שלי כל כך הרבה שנים, ובעצם הבנתי כמה אני לא מכירה אותו וכמה סודות יש לי בגוף שמחכים להתגלות אלי. כמה חכמה נשית יש בי. וככל שאני מעמיקה ההתרגשות גוברת. שוב ושוב עולה בי המחשבה כמה הוד ותפארת יצירה יש בבריאת האישה שבי. מורכבות מושלמת. אני כותבת את השורות ומחייכת לעצמי, מדהים איך תמיד יודעים מהיכן מתחילים וזהו. בזו מסתיימת הידיעה. התחלתי את מסעי בחיפוש והבנה מה יש שם תחת מעטה הנשיות שנראית כל כך מוכרת ונמשכתי לעולמות של תהליכי גוף נפש והתמקדות. נפגשתי בכח האמונה במחשבה ואיך לאפשר שינוי גם כשנראה שממש אבוד. והכי הכי נפגשתי בזוגיות שלי ובבן הזוג שלי בעניים חדשות שמבקשות תנועה חדשה והתעצמות בשלב היותר בוגר של חיינו המשותפים. וכך אני ממשיכה ללקט, לגדול, להתמלא ולהתפעל ומברכת בכל העוצמה        “ברוך שעשני אשה”.

חכמה נשית זו לא כותרת, זו מהות. זו ההבנה שהכח הטמון באשה הוא מולד מעצם היותי אשה. זו ההבנה שמעצם מעגל הנשיות שבי, יש בי קסם פעיל שחוזר על עצמו מידי חודש לוחש ומספר לי על מה שמתרחש בי גוף ונשמה. חלק מרכזי מהיותי אשה זו היכולת שלי להקשיב ולאהוב את הקסם הזה שמתחולל בי. כן, ברור לי שחלקכן מרימות עכשיו גבה או עושות איזה פרצוף חמוץ לנוכח המילה “קסם” שיוצאת ממני. כמןכן כמוני, לא כל כך מזמן זו היתה התחושה הטבעית שלי לתהליך החודשי שהתרחש לו כ”כ הרבה שנים בגופי, בתוכי. אבל בתהליך החיפוש והלמידה שלי  גיליתי לי שההתנגדויות והדחיה מגיעים משום שלא ממש ידעו לספר לי על הקסם הזה שבי, שאני. משגיליתי אני מאוהבת. מאוהבת בי ובך. אני מאוהבת בנשיות. ההבנה שמה שמתחולל בי בחודש אחד מתחולל במעגל החיצוני לי במשך שנה שלמה. יש בי בחודש אחד ארבע עונות שנה קסומות ומדוייקות שמאפשרות לי להתחבר לקסם התחושות שבי ולסמן לי מה אני רוצה ומבקשת. יש בי כישוף שמתחולל ואני יודעת ומבינה את הלחש.

בתוך המסע הזה של צמיחה וההתפתחות האישית שלי וההתקשרות למיניות שלי הבנתי שאני בעיצומו של תהליך. ותהליך כשמו כן הוא, מלשון “ללכת” לא לרוץ. הליכה מאפשרת נשימה, להביט מסביב תוך כדי, לבחון להתמקד, ללמוד ולהתפתח. תהליך מאפשר תנועה של שינוי. אחת התובנות הכי משמעותיות שלי היה  להבין ולהיות במודעות שהשינוי הוא קודם כל בי ולכל מצטרף או מצטרפת יש הזכות לבחור אם לעלות על העגלה המתגלגלת שלי. מתוך התהליך שלי אני יכולה להעיז ולשתף ששינוי בהחלט יכול להתקל בהתנגדויות במיוחד משום שרובינו רגילים לשיגרה או תנועתיות מוכרת וכל תנועה חדשה באיזון  עשויה להפחיד. אבל ברגע שאת מבינה שמה שאת מבקשת להביא לך יכול רק למנף אותך ואת הזוגיות שלך למקומות שאפילו לא חלמת שאפשר, תלמדי לעקוף ולהציב את הגבולות שלך ולהוביל את השינוי שלך. חשוב מאוד שהתקשורת תגיעה ממקום של עניים מביטות ורואות את מה שמתחולל ולא ממקום של ביקורת. היכולת להעביר את המסר שלך בשפה שהצד השני יכול להקשיב ולהבין מאוד חשובה. וכן, תהיי מוכנה לקבל גם לא. מותר! אבל חשוב שתזכרי זה לא אומר שמה שלא מתאים “היום” יהיה גם בהכרח לא “מחר”.

AEJZ4294 (2)

עוד מהבלוג של שרי - להתחיל בגוף ראשון

תצוגה מקדימה

רואה לאהבה בעיניים

איך זה שעברו להן שנים על גבי שנים במוסדות חינוך כאלו ואחרים ואף אחד לא עצר לספר לי? איך זה שלא נפגשתי עם האדם שיעצור לרגע את אוטוסטרדת החיים המטורפת ויבקש להבהיר לי את העניין? אלו המחשבות שהתרוצצו לי בראש כשהמילים נשפכו...

תגובות

פורסם לפני 2 ימים
תצוגה מקדימה

ואם ביום שלישי לא בא לי ?!

אני עוד זוכרת את אותה הפגישה הכל כך ספונטנית שמלאה אותי בתחושה של שליחות מכוונת, יצאתי לברך ויצאתי מבורכת. תחושה כזו של מצפן פנימי להאיר בי שבחרתי לי נכון. אני זוכרת שעליתי אליה בכזו התרגשות. משהו בי דחק אותי לתת לה חיבוק...

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה