הבלוג של bat7 - לגלות את שפת הלבוש שלך

bat7

- עוסקת בחיבורים- מחברת בין המהות הפנימית לנראות החיצונית. מכיוון שאנו חיים על האדמה הזו, המהות הפנימית של כולנו מגולמת בגוף, מכאן חשיבות המראה וההופעה ובחירת פריטי הלבוש שלנו- הם מהווים המשכו של הגוף שלנו. עיסוקי הוא... +עוד

- עוסקת בחיבורים- מחברת בין המהות הפנימית לנראות החיצונית. מכיוון שאנו חיים על האדמה הזו, המהות הפנימית של כולנו מגולמת בגוף, מכאן חשיבות המראה וההופעה ובחירת פריטי הלבוש שלנו- הם מהווים המשכו של הגוף שלנו. עיסוקי הוא חיבור בין המהות הפנימית לנראות החיצונית. אני מלמדת נשים ואנשים כיצד לעשות זאת, כיצד להציג ולהראות בהופעתכן החיצונית את האדם שאתן. איך בחירת פריטי לבוש מדייקת את מי שאתן, מחדדת ומדגישה את היחוד והביטוי האישי של כל אחת ואחד באשר הוא ובכך מעצים ומחזק אתכן. ככל שיש חיבור והתאמה רבה יותר בין המהות הפנימית לזו החיצונית אתן הרמוניות יותר, יפות יותר ושלמות יותר.

עדכונים:

פוסטים: 33

החל מספטמבר 2010

21/08/2014

סימון דה בובואר כתבה כי “אנחנו נעשות נשים”. ואכן כך- מרגע לידתנו אנו מכוונות- על ידי ספרים, תכניות טלוויזיה, כולל תכניות לילדות ולילדים, כולל מסרים מודעים ולא מודעים מההורים, מהחברות, מהגננת ועוד- שיש הבדל תהומי- כאילו טבעי- בינינו לבין הבנים.
ומהו הבדל זה? איך הוא מגולם אל תוך גופנו ואל מופענו?
מפנימים בנו מחד להיות מופנמות- לא מוחצנות- לא קולניות- מצומצמות- ואכן- גם רזות.
בה בעת- מפנימים בנו שעלינו כבר מגיל צעיר עד אימה- להיות סקסיות, חשופות, מעוררות תאוות בשר.   וכך אנו גדלו אל מסרים סותרים- זונות וקדושות- מכוונות מחד לפתות ומאידך מכוונות כבר מגיל פעוט לעתיד לבוא- להיות אימהות, מכילות, מכוסות, אובייקט למילוי צרכיו של האחר- הגבר, הבן.

וכל זה מערער אותנו פנימה, לא מאפשר לנו לגלות את העצמיות שלנו, שמבוטלת ומתערבבת עם התרבות על מסריה שמעצבת לנו את גופנו, את מידת רעבוננו, את מידת בגדינו, את מידות התנהגותנו. עוברות מעט שנים ואנו מאבדות מאתנו, לא מזהות מהם גבולותינו שלנו, של כל אחת ואחת, ומתיישרות מבלי דעת עם אותה תרבות אחת- וכך זה נראה- גם במופענו- מאבדות את הייחוד היפה כל כך, שיש בכל אחת.

במסע מופלא שאני מציעה לך- בתהליך שכולו גילוי, בקצב המותאם לך- אנו מתהלכות יחדיו אל תוכנו, visualizing our minds, נותנות לדמיון, לפנטזיה, לרגשות שהוכנסו והתכנסו פנימה, למחשבות שנסתתמו- להתגלות, ולגלות לך- אותך.

ומגילוי זה, מהוויז’ואל למעשה- בוקע ממך אור שלא ידעת את קיומו- האור מתוכך- האור מבטנך- האור ששייך רק לך. ולאור הזה יש מופעים שונים, ניתן להתאים לאור המיוחד ייחודי הזה- בגדים מתאימים, תכשיטים תואמים, נעליים מסוגים שונים- התאמות לא אחידות, התאמות של הגוף לנפש, הגוף ללבוש, התאמות שהן שלך- שמשקפות אותך, בלבד. כי זה העצמי שלך – העצמי שמתגלה בתהליך, וימשיך להתגלות- כי visualizing your mind- אף פעם לא נפסק.

לדף בפייסבוק

לוגו-לאתר2

עוד מהבלוג של bat7 - לגלות את שפת הלבוש שלך

כן כן

כן אני נמשכת ליופי לתווי היופי המושלם, השלם לעור הפנים המתוח לגוף המושלם כן אני רואה יופי בפנים מעניינות, בפנים אחרות בפנים שהן מבוגרות יותר בפנים שמביעות חיים בפנים שרחוקות מרחק כזה או אחר מכללי היופי...