הבלוג של baruhbenimail

חכמת הקבלה בני ברוך

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מנובמבר 2015

ככל שמספר חיפושים באינטרנט, תוכניות אימון אינספור, קורסים ושיטות להראות המרדף האינסופי של אושר הוא סביבנו בני ברוך.

בני ברוך

מה שמדהים הוא שאנשים רבים היום – ביש לפחות על נייר יכול יותר ממלכים היו לי לפני זמן לא רב, בקלות למלא את צרכי קיומיים פשוטים – הדור שלנו הוא יותר אומלל, מדוכא ואיבדו יותר מכל דורות לפני. כמיכאל לייטמן מסביר את הבעיה העיקרית הוא שאנחנו חושבים שהאושר הוא סוג של תוצאה סופית, מטרה סופית שבו אנו צריכים לתפוס את עצמנו ולאז העבודה שלנו נעשית. אושר כאשר מטרתה ישירות הוא כמו חזיון תעתועים. כשנגיע לשם, כאשר אנחנו רוצים לתפוס אותו לעצמנו שהוא נעלם. אושר אישי אנוכי אשר במרכזה של החברה המערבית המודרנית שלנו הוא לא טבעי ומאוד הפכפך. ברגע שאנחנו מגיעים אליו הוא נעלם והשאיר חור פעור עוד יותר מאחור.

בני ברוך אומר לנו שאנחנו לא יכולים ישירות לכוון אושר כפי שהוא פשוט סימן, תוצאה של משהו שאנחנו צריכים להיות מכוונים באחרים. אושר מגיע כתוצאה מאיתנו להגיע למטרה האמיתית שלנו, יעד כך שאם אנו רוצים להיות מאושרים זה היעד הזה אנחנו צריכים להתקדם לכיוון ל. ומדעים רבים מביולוגיה דרך פסיכולוגיה, סוציולוגיה פיסיקה או אפילו קוסמולוגיה לספר לנו מדינה “תוכן” היא מצב מאוזן היטב, הרמוני כאשר שיווי משקל, הומאוסטזיס מושגת במערכת סגורה. ומכיוון שבני האדם אינו בודד, מנותק ייחודי אדם כפי שהיינו רוצה להאמין, אבל חלקים של מערכת אוניברסלית משולבת ועצמאית שהם צריכים להסתגל למערכת זו המקיפה אותם. זה מסביר מדוע אושר אישי, סובייקטיבי אינו קיים.

אנחנו יכולים רק להשיג אמיתיים, אושר מתמשך הדדי יחד. אנחנו צריכים לבנות חברה אנושית גלובלית שבאמצעות שיתוף פעולה אלטרואיסטי, הדדית משלים, דרך טיפול ללא תנאי הדדי זה לזה מתמזג לתוך המערכת הטבעית העצומה. העובדה שיש לנו כדי להשיג הסתגלות זו נגד אנוכי מטבענו, הטבע אגוצנטרי נותנת לנו ממד נוסף. זה בדיוק נצחון זה על עצמנו, ההשוואה המתמדת בין הטבע המקורי ורכש שנותנת לנו מודעות מלאים לתהליך. זה עוזר שנותר בהכרה מלאה של כל שלב, עד הסתגלות מלאה מושגת. ובגלל שאנחנו מודעים לתהליך שאנו בדיוק, באופן בני ברוך מוחשי מרגישים הומאוסטזיס, שיווי המשקל שהושג בסופו של הדבר נותן לנו עז, שביעות רצון ואושר חי בהשוואה ליצורים חיים אחרים שמותאמים למערכת באופן אינסטינקטיבי.

עוד מהבלוג של baruhbenimail

Thumbnail

עקומת אושר / בני ברוך.

מאמר חדש ב"גרדיאן מנתח את עקומת אושר בצורת U כפי שאנו גדלים התחלה מבוגרת על גבוה כאשר צעיר, והגיע לנקודה תחתונה בנקודת משבר אמצע החיים ואז להגיע לרמות גבוהות יותר של אושר בגילים מבוגרים יותר. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
Thumbnail

זעקה מעומק הלב / בני ברוך

הקבלה בני ברוך מלמדת אותנו שיש כוח למשחק אחד בלבד במציאות, "אין עוד מלבדו". בני ברוךבמילים אחרות יש כוח אחד, אבולוציה טבעית שמניע את המציאות לכיוון מטרה שנקבעה מראש....

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים