הבלוג של בלבוסטע

balabuste

בלבוסטע בשנות השלושים לחייה, אישה קלאסית וגם אשת העולם הגדול, מבינה באופנה, טיפוח, בריאות, בישול וטיפים לחיים טובים. כבלבוסטע טובה מקפידה לקנות את הטוב ביותר בכמה שפחות. מעודכנת, מתלבשת היטב, בשלנית מצויינת ואישה בכל... +עוד

בלבוסטע בשנות השלושים לחייה, אישה קלאסית וגם אשת העולם הגדול, מבינה באופנה, טיפוח, בריאות, בישול וטיפים לחיים טובים. כבלבוסטע טובה מקפידה לקנות את הטוב ביותר בכמה שפחות. מעודכנת, מתלבשת היטב, בשלנית מצויינת ואישה בכל רמ"ח אבריה. בלבוסטע של שנות האלפיים.

עדכונים:

פוסטים: 61

החל מינואר 2015

מנטורית היופי הישראלית רונית רפאל מציגה טיפול חדשני על השטיח האדום בפסטיבל קאן ועדי קאופמן כאן בכדי לשתף

22/05/2016

כשהייתי בפריז בשבועות האחרונים כמעט והגעתי עד לפסטיבל קאן בכדי להכיר לראושנה את שיטת הטיפול החדישה אותה השיקה המנטורית הישראלית רונית רפאל שקיבלה כבוד עצום כשהוזמנה לשטיח האדום בפסטיבל קאן, כבוד השמור לכוכבים בתחומם.

רונית רפאל פסטיבל  קאן 2016     שטיח אדום

מזה שש שנים ברציפות מעניקה רונית רפאל לכל כוכבי השטיח האדום בפסטיבל קאן טיפולי יופי מהמתקדמים בעולם, כבר בעבר סיפרתי על טיפולי היופי שהוענקו לכל הכוכבים לקראת טקס האוסקר האחרון ולאחרונה – בהזמנה אישית של דוגמנית העל נעמי קמפבל שביקרה בישראל בחודשים האחרונים.

בפסטיבל קאן השיקה רונית רפאל את טיפול היופי המתקדם החדש שמבוסס על ויטמין סי -  Ultra power C Lift  (אולטרה פאואר סי ליפט) טיפול עוצמתי שמעניק זוהר מיידי לעור- כמו שכל כוכב צריך לקראת אירוע חשוב.

הספא שהקימו מרכזי היופי של רונית רפאל בקומה שביעית של מלון מרטינז בקאן הביאו את הכוכבות הגדולות אווה לנגוריה, ז’וליאט בינוש, ג’וליאן מור ועוד להתפנק ולהראות נפלא על השטיח האדום בפסטיבל, כל הכובים הזמינו לעצמם תור מבעוד מועד על מנת להגיע אל האירוע רעננים וזוהרים.

אני מתעתדת לנסות את הטיפול בהקדם האפשרי ולדווח לכן עליו, בינתיים אני ממליצה לכל אישה לדאוג ולטפח את עצמה, כי אין לנו עור אחר!

טיפולי יופי מתקדמים הינם שונים מטיפולי היופי הרגילים -

טיפול רגיל הינו טיפול שרובו ככולו עוסק בניקוי ובהזנה של השכבות העליונות של העור, טיפול ניקוי שכזה חשוב מאוד על מנת כי נוכל להזין את עורינו ביום-יום, אני מעניקה לעצמי טיפול רגיל ע”י קוסמטיקאית אמינה ומוסמכת מידי חודש וחצי-חודשיים ובין לבין אני מנקה את עורי ומזינה אותו בחורים איכותיים.

הטיפול המתקדם – הינו טיפול אשר מתמקד בשכבות התחתונות ביותר של העור, הטיפול מעניק הזנה עמוקה אשר באה לידי ביטוי במראה עור קורן כבר מצאתכן מהטיפול. אחרי טיפול שכזה נראים מיליון דולר.

מי צריך טיפול מתקדם? כל אישה מגיל 25 צריכה, ממש כמו שאנחנו זקוקות לטיפול רגיל כך אנו זקוקות לטיפול המתקדם אשר יגיע ויטפל בשכבות התחתונות של העור. אני ממליצה מאוד (מאוד!) לנשים לפני אירוע חשוב לעשות את זה, אתן לא מבינות עד כמה תראו נהדר – מתנה נפלאה לכלה ולאימה לקראת היום החשוב. אתן תודו לי.

ידוע ומוכר שאני אוהבת לפרגן לתוי איכות בינלאומיים, וכשהם באים מבית ישראלי על אחת כמה וכמה. מדובר בטיפולים האיכותיים ביותר

התמזל מזלנו לחיות בתקופה שבה יש פתרון לרוב הבעיות וכמו שציינתי בעבר – כשמביטים על נשים כמו רובי פורת-שובל, ריקי גל ודליה מזור אנחנו מבינים שזה לא רק קסם וגנטיקה טובה – זו בחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר שיטפלו בנו.

כמו שאנחנו בוחרים את הרופא שלנו, את הפסיכולוג שלנו ואפילו את הספר ואת הגנן שלנו – הם חייבים להיות הטובים בתחומם כך אני בוחרת את אנשי המקוצע ואת החומרים שיעלו על עור פניי.

לא רבים הם המותגים שאני ממליצה עליהם , רק כאלה שהוכחו כאיכותיים וראויים. כי זכרו זו ההשקעה שלנו בעצמנו!

קרם  פרפקשין  רונית רפאל - Copy

מרכזי היופי של רונית רפאל אמונים בשנה האחרונה על טיפולי היופי המתקדמים שלי, הבחירה שלי בהם הינה מהיכרות והתנסות אשר הביאו לתוצאות נפלאות ולפתרון לבעיות אקוטיות שלא מצאתי להן מענה ועל כך תודתי הגדולה בהמלצה חמה.

כנסו לאתר הישראלי של מרכזי היופי של רונית רפאל ותכירו אותם, הם נמצאים ברחבי הארץ ומעניקים שירות נפלא ומקצועי ברמה בינלאומית.

לא קיבלתי כל תמורה על מנת לכתוב את הכתבה, היא נכתבה מתוך אמונה במוצרים, באיכות הבלתי מתפשרת ובהתנסותי בהם בשנה האחרונה

שלכן,

עדי קאופמן

תצטרפו לקבוצת האיכות שלי ליידי בפייסבוק, תעקבו, ואל תשכחו לשתף אותי!

עוד מהבלוג של בלבוסטע

Thumbnail

נבחרת המתולתלות של הבלבוסטע - תכירו אותן!

אמנם הבלבוסטע שלכן מעלה לעצמה תמונת פרופיל אלגנטית עם שיער מעוצב בפן, כי היא באמת אלגנטית וזוהרת, אבל למעשה מדובר בבחורה מתולתלת מאוד אשר כל חייה חלמה למצוא את הטריק שיהפוך אותה למתולתלת מאושרת במקום המתולתלת המתוסכלת...

Thumbnail

הבלבוסטע מתלבשת עם אופי

כביתה של פשאניסטה מאותם הימים שהמילה טרם הומצאה, אני יודעת שלהתלבש זה לא רק לכסות את הגוף. להתלבש זו אמירה, הלבוש של אמא-בלבוסטע תמיד תואם את מצב הרוח של אותו היום, היו ימים של בורגנות מכף רגל ועד ראש הכוללים כובעים...

Thumbnail

בדרך אל העור המושלם - העיניים שלך, טיפים לטיפוח ושמירה על מראה זוהר

האזור העדין ביותר בגופנו הוא אזור העיניים, לקח לי הרבה שנים להבין את זה, אני מאוד מצטערת על כך, היום בגיל 34 אני יודעת שאם הייתי מטפלת נכון ובאופן יסודי יותר באזור הזה הייתי נראית הרבה יותר טוב, עם עור חלק יותר וצעיר יותר,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים