הבלוג של קשיי קשב וריכוז | בריכה טיפולית

baitham

מרכז בית אחד עוסק בתחומים הבאים: טיפול באוטיזם בריכה טיפולית הידרותרפיה קשיי קשב וריכוז בעיות תקשורת חברתית

עדכונים:

פוסטים: 23

עוקבים: 3

החל מפברואר 2015

הידרותרפיה כדרך להפחתת תסמיני אוטיזם

התכונה הכי טובה של המים זה שהם מרגיעים, עם התכונה הזו יצרו את שיטת הטיפול שנקראת הידרותרפיה , זו שיטת טיפול בתוך המים שיוצרת קודם כל רוגע אמיתי, גופני פיזי שיוצר מצב רוגע נפשי מתוך כך שהמים מעבר לכך שהם מספקים צינון נעים של הגוף הם גם הופכים משקל כבד לקל יותר משמעותית, ההפחתה המשקלית הזו עוזרת מאוד , מקלה מאוד את התחושה הכללית את התנועתיות פשוט כי המים מספקים התנגדות ותמיכה לגוף .

הידרותרפיה זו שיטת טיפול סופר מוצלחת , כמו כל דבר פשוט ומוצלח התכונות הכה טבעיות של המים להפחית משקל, לגרום לתחושת ריחוף ולצנן את הגוף שחם או לחמם אותו כשקר כבר נותן שינוי חיובי שיוצר רוגע ורוגע הוא הוא המפתח הבסיסי ביותר להתחלה של כל טיפול באתר הוא, ולכן הידרותרפיה עובדת במקרים רבים, השיטה יכולה להתאים למבוגרים על בעיית תנועתיות, כאבי גב , בעיות כתוצאה מטראומה או מבוגרים שסובלים מבעיות בריאות שונות והשיטה מגיעה ומאומצת גם עם אוכלוסיית הילדים מהחינוך המיוחד, שם באמת השיטה עושה פלאים, מרגיעה , קחו את הרוגע הזה שלבו בתוכו מאפיינים משחררים כמו שירה או משחק משותף ותקבלו את המתכון להשתחררות ורוגע.

התרפיה שנעשית בשיטת הידרותרפיה הצליחה מאוד בעולם ומצליחה עדיין בארץ ובעולם, הפגת הלחצים שהיא מסייעת לה נותנת מקום טוב וגירוי מבוקר לחושים האחרים ואלו בתורם יוצרים חוויה חיובית ונעימה שנחקקת בזיכרון עד לזמן הטיפול הבא.

עוד מהבלוג של קשיי קשב וריכוז | בריכה טיפולית

תצוגה מקדימה

שמדברים על טיפול באוטיזם רב הנסתר על הגלוי - למה ?

אוטיזם היא מילה מרתיעה , 6 אותיות לא פשוטות שמחזיקות מאחוריהן עולם תוכן שלם, טיפול באוטיזם הוא לא מידע שכל אדם נחשף אליו ביום יום אך הורים או כאלו שאובחנו יחפשו כל חייהם דרכי ...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

ריפוי בעיסוק לילדים - לעזור לילדים, לרפא ולקדם!

מקצוע ריפוי בעיסוק לילדים נגזר מתוך המקצוע של ריפוי בעיסוק כללי. אלא שכאן מתכוונים להתמקד דווקא בצרכים הספצפיים של הילדים ולדאוג לקידום ההתפתחות שלהם. מהו ריפוי בעיסוק לילדים? ילדים מיוחדים שאינם מסוגלים לבצע פעולות...

תגובות

פורסם לפני 4 years

הודעה!! - קשיי קשב וריכוז זה משהו שניתן לטיפול !!

הורים יקרים הפוסט הזה עבורכם - אם ילדכם אובחן כסובל מבעיית קשיי קשב וריכוז - יש פתרונות שיכולים לעזור לכם והם היום...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה