הבלוג של סיגל גשורי

בית ספר לאהבה

sol embassy מייסודה של סיגל גשורי - מורה לאהבה שוכן ברח 'ריזאל 12 יפו בבית קסום עם נוף לים. במקום מועברות סדנאות היכרויות לסינגלס חוג" לגרושים וגרושות וארועים שנערכים באהבה ימי הולדת , מסיבןת רווקות ואירועים פרטיים... +עוד

sol embassy מייסודה של סיגל גשורי - מורה לאהבה שוכן ברח 'ריזאל 12 יפו בבית קסום עם נוף לים. במקום מועברות סדנאות היכרויות לסינגלס חוג" לגרושים וגרושות וארועים שנערכים באהבה ימי הולדת , מסיבןת רווקות ואירועים פרטיים . סיגל גשורי היא בעלת תואר שני למשפטים מאת אוניברסיטת תל אביב, נמנתה על ראשוני המגשרים בישראל ונוסף על היותה בעלת מרכז גישור בשעתו, שימשה כמנחת מגשרים מטעם משרד המשפטים בבית משפט השלום בתל אביב. סיגל היא מחברת רב המכר "לנשים בלבד - נישואין מביצה משמימה לממלכה קסומה" שיצא בהוצאת כתר והיום נמכר במהדורה שלישית ומעודכנת. סיגל היא הבעלים והמייסדת של What Women want Ltd הפועלת במגוון תחומים הקשורים לנשים והבנת נשים החל משנת 2004. עד היום הופיעה סיגל בפני עשרות אלפי אנשים במסגרת הרצאות וסדנאות שהיא מנחה והיא משמשת כמומחית לאהבה וזוגיות בתוכנית "המקצוענים" בערוץ 10.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מיולי 2012

 

כדניאל ישן

עכשיו חזרתי מכפר אז”ר…

בדרך חשבתי מחשבה מזוזרה,שכבר לעולם כפר אז”ר לא יהיה קשור בשבילי יותר בסיפור של המפוזר… או  בפרחי בוקי שם אני קונה לעצמי פרחים עד שיגיע אהובי ודגים  כדי שאלונה שלי תכין חריימה לשבת.

מהערב  כפר אז”ר בשבילי נצרב כבית של ורדה נמרוד ודניאל פומרנץ ז”ל.

דניאל פומרנץ הוא גולנציק  … והוא חבר של בני אורי . אח שלו נמרוד הוא חבר של בני איתמר גולנציק אחר … שעכשיו עדיין נמצא  עם פקודיו   במלחמה .

בגינה  רחבת הידיים מתאספים עשרות רבות של אנשים, באים לחבק , להביט בהשתאות באמא ורדה הגיבורה שהיתה במשך שנים קצינת נפגעים … ובדרך שהיא מנהלת את העניינים נראה לי שהיא היתה יכולה להיות הרמטכ”לית הראשונה אישה.

נמרוד יפה התואר חיבק אותי חזק וחזק ובאוזניים שלי בקול שקט הוא לחש” אל תדאגי   סיגל איתמר יחזור… הוא יחזור בשלום אני יודע את זה הוא חייב… ”

ואני רק קיוותי שהגבר המקסים הזה שעכשיו איבד אח .. יש לו גישה מהירה  לאלוהים ושהכאב הפרטי שהוא משלם  מפנה לו מקום מועדף ליד האוזן של השולט במרומים ובתחתונים.

בחוץ פגשתי את אנה  של  יהודית  חברה שלי מהשכונה – אנה נסיכה יפה שהיתה  חברה של דניאל במשך שנים שאותה אני מגיל ארבע מכירה.. אנה ידעה שדניאל מתת  הרבה לפני שהידיעה הגיעה, היא הרגישה ופשוט ידעה… ואני כמובן ידעתי שזה כך ..  אנחנו קשורים בקשרי אהבה בלי מילים ובלי תקשורת קונבציונלית … ועכשיו מתמיד מחובתנו  כולנו לספר על  תקשורת כזו בין חיים למתים – כי יש בה מעט הקלה  וזו אחת הדרכים שבהם פוגשים את אלוהים גם בנסיבות הכי עצובות.

אין לי מילים לנחמה … אין לי עצות חכמות , ואני גם לא יכולה להגיד להם להיות חזקים…

יש לי רק חיבוק לתת לכם ושיר  -  כשדניאל ישן ….

 

 

 

עוד מהבלוג של סיגל גשורי

תצוגה מקדימה

אני אמא של איתמר

אני אמא של איתמר  ככה כולם מכירים אותי ברמת חן.  אני אמא של איתמר שלא רוצה שהבן שלה יהיה חלל היא לא רוצה להיות אמא של חלל ז"ל – גיבור ככל שיהיה.  אני רוצה להיות אמא של חיל...

תגובות

פורסם לפני 6 years
תצוגה מקדימה

הצלחנו! פתחנו את בית הספר לאהבה

אהבה, כמה מלמדים אותנו לקרוא ולכתוב, מלמדים אותנו להתקדם בקריירה, מלמדים אותנו להפעיל מכשירים ותוכנות, אבל מה עם אהבה אני שואלת? מה עם  העובדה שאהבה היא המרכיב המרכזי והחיוני ביותר באושר של בני האדם? חקרנו עם מיטב...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

המלאך השומר שלי

  בלילות אני לא ישנה אז ביקשתי סימן מאלוהיי שהילד  שלי  מוגן והנה אתמול קיבלתי אותו המלאך הפרטי שלו ומי ייתן והוא שומר גם על כל העם https://www.youtube.com/watch?v=rGGs-KDjXpI...

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה