הבלוג של אפי גבזו

הזוי-ת

כותב אות אחת ומשם, יוצא מה שיוצא.

עדכונים:

פוסטים: 66

החל מאפריל 2010

שלושה סיפורי כמעט. מהרגע שהנשימה נעתקת ועד למבט הקפוא והזכרון שפג.

14/02/2011

 

נעתקה

כשפגשתי אותה נעתקה נשימתי. היא הייתה כל כך יפה שלא הצלחתי להוציא מילה מהפה. היא הייתה יפה מהסוג הלכאורה פשוט. לא צבועה וגם לא מגונדרת, יפה אמיתית. ג’ינס, טי שירט, קוקו בשיער ותרמיל גב שבולט ממותניה הצרות.

היא לא הייתה רזה כמו דוגמנית כועסת אלא רזה בריאה, כזו שיכולה לרוץ אל האוטובוס הבורח בקלילות ועם זאת לטחון המבורגר שלם וקולה תוססת. ידעתי שהיא מושלמת.

ניסיתי להגיד לה שהיא מדהימה אבל, כאמור, נעתקה נשימתי. כל כך נעתקה שהיא הייתה הבחורה הכי יפה בלוויה שלי.

 

אהבה קפואה

תני לי סימן, משהו קטן שאת בעניין. איך אדע שאני מרכז את כל חדרי ליבי לכיוון הנכון? אני יודע שזה הכיוון הנכון, כי את הכי מתאימה לי, אבל לעשות את זה עד גיל 120 ללא שום סימן שזה מקובל עלייך, ימרר את חיי.

מתבייש לשלוח לך מכתבים, כי לא רוצה להציק לפרטיותך. שירים שכתבתי מחכים במגירה כדי לא להביכך, אני משתדל לעבור במדרכה שממול, כך אוכל לראות את כולך ועם זאת לא להיראות כמציצן מזדמן.

את ממש מוצאת חן בעיני, זקופה, זוהרת, לבושה תמיד בבגדים הכי עכשוויים ויפים. מושלמת. אני גם אוהב את זה שאת יציבה, לא ראיתי אותך מעולם עייפה מידי או כועסת. אני אוהב אופי חזק, אישה שיודעת מה היא רוצה מעצמה. אפילו החברות שלך נראות חיוורות לידך. שמתי לב שבהרבה מקרים הן מסתכלות עלייך, זהו עוד סימן למופלאותך.

מעניין אותי במה את עובדת, מהי השכלתך, מהיכן את במקור? אבל אין שום סימן ממך, מבטך קפוא ואת לא משחררת שום רמז. עם כולם את כזו או שזה משהו נגדי?

תביני, אני כבר לא צעיר ורוצה לדעת אם יש לנו סיכוי, או שאני יכול לעבור הלאה לחלון הראווה הבא.

 

אהבת דיסק-און-קי

ואיך אזכור את שמך? איך אזכור? מלא אני באהבתי אלייך. וגם אם אמצא מקום קטנטן בליבי שניתן לאפסן בו את שמך, מיד אמלאהו באהבה, מיד אמלאהו. וכי אמצא פיסת נייר שעליה ניתן לכתוב את שמך יתברך, לא אכתבהו, לא אכתוב. שירי געגוע וכמיהה אלייך אהובתי אכתוב עליו, שירי געגוע. ואם אשננהו יומם וליל לא אזכה להפנימו, לא ולא. כי ציוץ ציפורים מלווני תדיר, ציוץ ציפורים מלווני. היי שלום אהובה, הרינו נפרדים לעד, לעד. כי ברגע שנפנה, ולו לרגע, את מבטנו, לא אדע לקרוא לך, לא אדע.

 

עוד מהבלוג של אפי גבזו

התפלק לי רומנטי

יש לך מין חיוך כזה, יש לך מין חיוך כזה שמתעקל לו מעט בקצהו הימני, הוא מתעקל בקצה הימני ונשאר במקומו בקצה השמאלי. משחק קצוות משחק חיוכך, משחק שכל כולו נועד למטרה אחת, נועד הוא למטרת שמחתי, לשמחתי נועד חיוכך ואכן כך, משמחני...

תגובות

פורסם לפני 9 years

חופשי זה לגמרי לבד?

  "חופשי זה... חופשי זה לגמרי לבד". כך שרו בזמנו חברי להקת "בנזין", עוד לפני שמישהו חלם למצוא פה איזה שלוּק של גז טבעי מול סוכת המציל של חיים תשובה. אכן, זה נשמע נכון, חופשי זה באמת לגמרי לבד: אין מי שיגיד לך מה לעשות, אין מי...

תגובות

פורסם לפני 9 years

אדון שוקו וגברת 'פסק זמן'

  רבע לחמש. השעון התעורר לפניי, חייך לעצמו חיוך זדוני ואז החל לצווח עליי בשעונית: "קום כבר איש עצל שכמותך, קום!" מזלו שאני לא מבין את מה שהוא אומר, הוא יודע שהוא חי אצלי על זמן שאול. אני עושה את דרכי למקלחת כשהעיניים עדיין...

תגובות

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה