הבלוג של איילת זפרן

ayelletz

מורה ומטפלת תטא הילינג. מכשירה מטפלים בשיטת תטא הילינג. אני אוהבת לעזור לאנשים להרגיש טוב עם עצמם ועם החיים שלהם. אני עושה זאת בשילוב שיטות ריפוי שונות.

עדכונים:

פוסטים: 2

עוקבים: 1

החל מינואר 2016

לרבים מאיתנו ישנן אמונות אישיות המהוות עבורנו מחסום. אלו יכולות להיות אמונות שלנו לגבי הצורה בה מתנהל העולם או לגבי עצמינו. אלו אמונות שספגנו מהסביבה, ממערכת החינוך, מההורים ומחוויות שעברנו בחיינו אשר גרמו לנו לגבש את אותה תפיסת העולם. במקרים רבים בכלל איננו מודעים לאותם האמונות למרות שהן שולטות בחיינו, הן פשוט מגיעות מהתת-מודע שלנו. למעשה אומרים שמעל שמונים אחוז מהפעולות שאנו עושים, הן נובעות מהתת-מודע שלנו.

התת-מודע שלנו הוא המקום בוא הצטברו כל הרשמים והאמונות שיש לנו על העולם שבו אנו חיים. קחו לדוגמה מערכת יחסים שהסתיימה בצורה כואבת – היא יכולה להוליד אצלנו אמונה לגבי מערכות יחסים (שהן תמיד מלוות בכאב), ולחסום אותנו מלהתקדם בחיים, כלומר מלפתח מערכות יחסים בריאות.  בצורה זו אנו לא יכולים להתקדם בחיים, אנו לא יכולים להגשים את הפוטנציאל הטמון בנו ולא יכולים לחיות את חיינו באושר.

אז מה עושים? נעים להכיר: שיטת תטא הילינג

כאן נכנסת לתמונה שיטת הריפוי הנקראת תטא הילינג. זוהי שיטת ריפוי המאפשרת לנו גישה אל אותו תת-מודע, אל אותה ״המחברת״ שבה רשומות האמונות שלנו לגבי העולם הזה. השיטה עושה שימוש באנרגיית הבריאה על מנת לקבל גישה אל התת-מודע, אל אותה המחברת. זוהי אנרגיה חיובית של אהבה ללא תנאי. בעזרת תטא הילינג נוכל ללמוד דברים על עצמינו, על האמונות המגבילות שלנו וכך לרפא את עצמינו. בעזרת הטכניקה נוכל להתבונן פנימה ולראות את כל הדברים שמניעים אותנו בחיים ולעתים חוסמים אותנו מלהיות מאושרים. אבל כיצד זה מרפא? כאשר אנו מקבלים את הגישה לאותן האמונות ואנו מודעים אליהן אנו גם יכולים למחוק אותן או לשנות אותן וממש לתכנת מחדש את צורת המחשבה שלנו, להשיג צורת מחשבה יותר בריאה ומודעת. זהו המפתח לחיים מאושרים ולהגשמת הפוטנציאל האישי של כל אחד מאיתנו.

שיטת תטא הילינג היא לא רק דרך להשתחרר מתפיסות מגבילות אלא גם להשתחרר ממכאובים נפשיים ופיזיים. בסופו של דבר גם המחלות נובעות מהתודעה. אותן האמונות המגבילות יכולות להיות גם אלו אשר מונעות מאיתנו להתרפא.
שיטת תטא הילינג פותחה במקור על ידי ויאנה סטייבל אשר השתמשה בה בשביל לרפא את עצמה מסרטן. בזכותה השיטה הפכה למתנה לאנושות; כיום ישנם אלפי מטפלים העושים שימוש בשיטה זו בכל רחבי העולם.

לקריאה נוספת על טיפול בשיטת תטא הילינג לחצו כאן.

המדיטציה של תטא הילינג לחיבור לאנרגיית הבריאה

עוד מהבלוג של איילת זפרן

ביואורגונומי - שיטת טיפול אנרגטית אצלי בקליניקה

טיפול ביואורגונומי ביואורגנומיה היא שיטת טיפול הוליסטית בה האבחון נעשה על ידי חישת האנרגיה הנפלטת מהגוף באמצעות עפעוף העיניים, כלומר באמצעות היכולות של העיניים שלנו לקלוט את האנרגיה הנפלטת מהגוף. שיטה זו פותחה בישראל...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה