הבלוג של איילת קלימי

לחיות בטוב

נעים מאוד אני איילת, נשואה ואמא ל-3. אני מלווה נשים בדרך להשגת ההריון המיוחל, עוזרת לחוות הריון אופטימי ואופטימלי, מכינה מנטלית ופיזית ללידה ומלמדת איך ליצור חוויית לידה טובה ומעצימה, כזו שתעשה טוב בלב ותעלה חיוך על הפנים... +עוד

נעים מאוד אני איילת, נשואה ואמא ל-3. אני מלווה נשים בדרך להשגת ההריון המיוחל, עוזרת לחוות הריון אופטימי ואופטימלי, מכינה מנטלית ופיזית ללידה ומלמדת איך ליצור חוויית לידה טובה ומעצימה, כזו שתעשה טוב בלב ותעלה חיוך על הפנים בכל פעם שנזכרים בה. אחרי הלידה אני מלווה לחוויית אמהות מיטבית, ולהתפתחות אישית ותעסוקתית לצד האמהות. אני מאמנת אישית בגישת NLP, בעלת תואר שני MBA ודולה תומכת לידה. ברוכים הבאים לבלוג שלי :)

עדכונים:

פוסטים: 8

החל מיוני 2018

משתתפים בכנס: ״עזרת לנו לקחת אחריות ולהאמין שאפשר לחוות משהו אחר, משהו טוב, ושיכולה להיות התחלה שונה וקלה, וכך היה!״

12/07/2018

לכל אישה שחוותה לידה ולכל גבר שליווה אותה יש סיפור, משפט או מילה שמייצגים עבורם את החוויה. אצל רב הנשים החוויה מתעוררת לחיים בכל שיחה על לידות, בין אם הלידה התרחשה לפני שנה ובין אם לפני 50 שנה. יש נשים שמרגישות החמצה כשנזכרות בלידות שלהן, יש שמדחיקות, ויש שמחייכות ומתמלאות גאווה. חוויית הלידה נשארת איתנו ובליבנו, והיא יכולה להעציב או להעצים, להחליש או לחזק כל פעם מחדש. יש גם גברים שזה קורה להם.

אני מאמינה שבכולנו יש משאבים ועוצמה שבאים לידי ביטוי בכל סוג של לידה וגם בקיסרי, אך מה שקובע את האופן שבו נחווה את הלידה נעוץ בתפיסה ובאמונות, בסביבה ובהשפעה שיש לה עלינו ובתגובה שלנו להתפתחויות בלידה. על כל אלו יש לנו שליטה בזמן אמת. ליוויתי לא פעם נשים שרצו ללדת בלידה טבעית ובסוף נכנסו לניתוח חירום, ולמרות זאת אמרו שלא היו משנות דבר ממה שהיה. זה בידיים שלנו.

אם הייתי אומרת לכם שאפשר לבסס אמונות מקדמות ובריאות ולשלוט בחוויות הלידה שלכם, של ילדיכם, של הנכדים והנינים, הייתם מסכימים לעזור לי? אני מניחה שכן, אז הנה באומץ רב שנדרש ממני ובהשראת מרטין לותר קינג אני חושפת בפניכם את החלום והחזון שמלווים אותי מהרגע שהקמתי את העסק שלי:

יש בי חלום, יש בי חלום להגביר את רמת האושר סביב חוויית הלידה ולפעול למען ביסוס שיח אישי, משפחתי וחברתי חיובי ומעצים.

יש בי חלום, ובחלומי כל אישה וכל גבר מודעים לתהליך הפנימי הקורה במוח שלהם, שמשפיע על חוויית הלידה.

יש בי חלום כי יום אחד תעלה ותבוא אמונה עמוקה שחוויית לידה שלמה וחיובית היא ביכולתנו ובאחריותנו, והיא תלויה בתפיסה, בתקשורת ובתגובות שלנו.

יש בי חלום היום!

יש בי חלום, יש בי חלום ובו המוני נשים וגברים לוקחים אחריות, מתכוננים מנטלית ללידה וחווים חווייה שלמה וחיובית.

יש בי חלום, ובחלומי כל אישה וכל גבר חווים את הרגעים המופלאים בתום הלידה עם חיוך גדול, ונכנסים להורות ברגל ימין. בטווח הארוך הם ממנפים את תחושת המסוגלות כדי לשפר את איכות החיים גם בתחומים אחרים.

יש בי חלום כי יום אחד, בכל בית, אמהות ואבות יעבירו לילדות ולילדים שלהם מסרים חיוביים לגבי הלידות בהן נולדו.

יש בי חלום היום!

יש בי חלום. יש בי חלום להשתלב כמרצה בכנסי ההריון והלידה הגדולים בארץ ולעזור לנשים ולגברים לשאוף ולהגיע למקום הזה.

יש בי חלום, ובחלומי מארגני הכנסים קוראים על החלום שלי ומבינים את הסינרגיה שיכולה להיווצר בינינו ואת הערך המוסף שיש לי לתת.

יש בי חלום כי יום יבוא ואלו יהפכו ללקוחות שלי, ויאפשרו לקהל המגיע לכנסים לקבל נקודת מבט נוספת, טיפים מנטליים וחומר למחשבה.

יש בי חלום היום!

Webp.net-resizeimage

(צילום עצמי)

זו תקוותנו לגדל פה דור שיפסיק לפחד מלידה ויקבל אותה כדבר טבעי. כמו פעם.

זה יהיה העידן בו ילדינו יגבשו אמונות חיוביות על לידה מגיל צעיר. עם הזמן הדבר יחלחל לכל מה שאנחנו שומעים, קוראים וצופים בו. חששות ופחדים מלידה יתמעטו. יותר נשים יגיעו ללידה רגועות ובטוחות, עם בן זוג רגוע וסומך, יחוו חוויה טובה וירגישו עוצמה ומסוגלות! רמת האושר תעלה והשיח החיובי והמעצים ימשיך לעבור הלאה לדורות הבאים. האם יש חלום ראוי מזה?

אשמח ואעריך כל עזרה בהפצה ובקישור לאנשים הנכונים.

איילת קלימי

מנחת NLP מוסמכת, בעלת תואר שני MBA ודולה תומכת לידה

050-8788717

https://goo.gl/zfwWk1

 

עוד מהבלוג של איילת קלימי

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 7 months
תצוגה מקדימה

מה באמת קרה לי בתאילנד

רק מעט אנשים יודעים שאני מתעוררת כל בוקר עם נוף לים. לא סתם ים. אחד החופים היפים של קו-צ׳אנג מתנוסס לו בגאווה על גבי קנווס ענק בחדר השינה שלי. צילום שצילמתי לפני 9 שנים כחלק מטיול של שנה. תזכורת מתמדת שמעוררת בלבי חיוך כל...

תצוגה מקדימה

על ניצוץ ופרפרים

יום ראשון. חמש אחרי הצהריים. אולם הולך ומתמלא בנשים עצמאיות. אני עומדת בכניסה, מתרגשת, יודעת שזו הדרך להגשמה של עוד חלום. איך אני יודעת? כי אני כבר מכירה את הניצוץ הזה שנדלק לי בעיניים, ואת הפרפרים שיש לי בבטן כשאני מחליטה...

תגובות

פורסם לפני 7 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה