הבלוג של ayelethorowitz

ayelethorowitz

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מינואר 2016

14/03/2016

איך תבחרו חברת ניקיון משרדים

בעלי עסקים- לבטח שאלתם את עצמכם את השאלה, למה בכלל לנו לשכור חברת ניקיון? התשובה לכך פשוטה מאוד האמת, כמו שאתם דואגים לניקיון הבית שלכם או לניקיון האוטו שלכם, כך גם כדאי (חייב) לנקות את המשרד שלנו, ומן הסתם שלא תנקו את המשרד שלכם לבד, ובדיוק בשביל זה יש את חברת הניקיון . את ניקיון המשרד חובה להשאיר לחברה שיודעת את העבודה שלה ותעשה עבורכם את העבודה הטובה ביותר. חברת ניקיון משרדים בתל אביב תנקה את המשרד שלכם בצורה איכותית וטובה.

בחירת חברת ניקיון עלולה להיות מאוד מתישה ולא נכונה אם לא נשים לכמה פרטים חשובים.

ככה תבחרו חברת ניקיון טובה

 ראשית, לפני שנבחר את חברת הניקיון החברה תגיש לכם הצעת מחיר, דבר זה מוביל אותנו לכך שצריך לפנות לכמה חברות ניקיון, להשוות ביניהן, ולראות מי הכי זולה, כמובן בכפוף לתנאים האחרים. בהצעת המחיר שהחברה מגישה לכם חשוב שיהיה כלול מספר  תנאים, שישמרו על עובד הניקיון של החברה, נכון לעבוד ובעל מוטיבציה- חלק מהחברות יכללו תשלום נסיעות לעובד, רצוי ביטוחים, שכר הוגן. אם כלולים כל או רוב התנאים הללו, שקלו בחיוב את חברה זו.

שנית, חשוב לשים לב לכמה פרמטרים עם משקל גדול מאוד-

  • כנאמר לעיל, שימו לב להצעת המחיר שהחברה מציעה והשוו מחירים.
  • זכרו לבדוק את כוח האדם שנתון לחברה אותה אתם שוקלים לשכור, כוח אדם יעיל וטוב יגרום לחברה וגם לכם, בעלי העסק, להיראות טוב יותר מול לקוחות וליצור תדמית טובה יותר, על ידי ניקיון תמידי ויסודי של העובדים.
  • צור קשר עם לקוחות של החברה ושאל אם הם מרוצים וממליצים להתקשר עם החברה, בסופו של דבר המקור הכי אמין הוא אלו שניסו את החברה.
  • בדקו האם החברה מציעה שירותים נרחבים וכלי ניקיון מרובים וטובים שיעשו את העבודה יעילה יותר.

לבסוף, שקללו את כל הפרמטרים שבחנתם ובחרו בחברה המתאימה עבורכם שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

עוד מהבלוג של ayelethorowitz

שירותי ניקיון למשרד

שירותי ניקיון למשרד ניקיון המשרד באופן יומיומי הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין עבודה אפקטיבית ופרודוקטיבית להפרעות תמידיות וחוסר יעילות, ידוע כי סביבה מלוכלכת תפריע לאורח עבודה  רציף. סביבה מסודרת ונקייה תבטיח ראש שקט...

כיצד לבחור חברת ניקיון בתל אביב

כיצד לבחור חברת ניקיון בתל אביב הבחירה של חברת ניקיון בתל אביב עשויה לרוב להיות לא פשוטה בכלל , בעיקר בגלל שקיימות בעיר הרבה מאוד חברות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה