הבלוג של ayelethorowitz

ayelethorowitz

עדכונים:

פוסטים: 4

החל מינואר 2016

שירותי ניקיון למשרד

ניקיון המשרד באופן יומיומי הוא זה שיכול לעשות את ההבדל בין עבודה אפקטיבית ופרודוקטיבית להפרעות תמידיות וחוסר יעילות, ידוע כי סביבה מלוכלכת תפריע לאורח עבודה  רציף.

סביבה מסודרת ונקייה תבטיח ראש שקט בפעולות העובדים ותיתן חופש פעולה בלי הטרדות כמו כוס או צלחת מלוכלכת שיושבים על השולחן של העובד.

חברת ניקיון משרדים תתרום ליעילות העובד ולבריאותו ובכך תשפר את תוצאותיה של החברה באופן מידי.

אך ישנה שיטה יעילה עוד הרבה יותר של ניקיון משרדים- ניקיון משרדים בערב.

שיטה זו תפסה תאוצה ענקית בשנים האחרונות עקב ריבוי המשרדים של תחומי ההיי-טק והסטארט-אפ בארץ.

אז למה להעסיק חברת ניקיון בערב?

  • כשחברת הניקיון תגיע למשרד בערב, בד”כ היא לא תיתקל באף בן אדם: לקוח, או עובד, מה שיגרום לעלייה ברמת היעילות של הניקיון ובהורדה משמעותית של זמן הניקיון, ובעקבות כך הניקיון ייהפך ליסודי יותר.
  • בזמן שעות היום של העבודה, כשחברת הניקיון לא תהיה שם, זה כמובן יתרום לעובדי המשרד לעבודה יותר יסודית ויעילה, ללא רעש מכונות השאיבה, ניקוי הווילונות, ושאיבות השטחים מקיר לקיר.
  • בעקבות כך שזמן הניקיון ירד משמעותית, התשלום לחברת הניקיון ירד ובכך תחסכו מתקציב הניקיון.
  • כשאתם תשכרו את חברת הניקיון לניקיון בערב, העבודות הבסיסיות כמו ריקון הפח וניקוי השיש יהפכו מלא מושקעות ליסודיות הרבה יותר, מה שייתן תחושה הרבה יותר טוב כשהעובדים יגיעו למחרת ויתחילו לעבוד.

איזה חברת ניקיון תעסיקו?

חשוב לזכור: כשאתם מעסיקים חברת ניקיון, דאגו שהיא תהיה אמינה, מפני שאם תשכרו חברת ניקיון לערב, מן הסתם תצטרכו לתת מפתח לעובד הניקיון שבא לנקות לכם את המשרד, ובטוח לא תרצו שעובדים מפוקפקים יכנסו אליכם למשרד.

בנוסף, חשוב להעסיק חברות ניקיון רציניות אחראיות ומסורות, כדי שיעשו את העבודה הנדרשת עליהם בצורה הכי טובה, מה שיתרום גם לעובדים, וגם לחברה, כי כשהלקוחות רואים משרד נקי ומסודר, הם יראו את המשרד כמקצועי ומכובד.

עוד מהבלוג של ayelethorowitz

איך תבחרו חברת ניקיון משרדים בעלי עסקים- לבטח שאלתם את עצמכם את השאלה, למה בכלל לנו לשכור חברת ניקיון? התשובה לכך פשוטה מאוד האמת, כמו שאתם דואגים לניקיון הבית שלכם או לניקיון האוטו שלכם, כך גם כדאי (חייב) לנקות את המשרד...

תגובות

פורסם לפני 3 years

כיצד לבחור חברת ניקיון בתל אביב

כיצד לבחור חברת ניקיון בתל אביב הבחירה של חברת ניקיון בתל אביב עשויה לרוב להיות לא פשוטה בכלל , בעיקר בגלל שקיימות בעיר הרבה מאוד חברות...

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה