הבלוג של ayelet30

ayelet30

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאפריל 2015

יש כמה טיפים שתמיד עובדים להשגת אשראי בנקאי.

קיבצנו אותם פה, לנוחיותכם.

1.    הפקדת המזומנים באופן קונסיסטנטי לחשבון הבנק - מעקב אחרי ניהול תזרים המזומנים צריך להיות כלל זהב  בניהול שוטף של העסק ולכן חשוב לאסוף את כל המידע הרלוונטי לגביו. קלסר מסודר, תיקייה במחשב – כל אלה עוזרים למעקב יעיל ואיכותי. 

2.   החליטו מראש על מסגרת אשראי מתאימה לפעילות אל מול הבנק  כך שיישאר תמיד עודף מזומנים - אם תישארו בלי מוזמנים = כישלון עסקי.
ניהול תזרים המזומנים  בצורה אפקטיבית ישמור על אורך חיי העסק.
לחוסר במזומנים בסופו של דבר יש עלות גבוהה עתידית : דחיית תשלום לספק ופגיעה במוניטין, קבלת הלוואה לטווח קצר עם חריגה מהמסגרת בריבית גבוהה, או ויתור על הזדמנות עסקית בגין העדר מקורות לממן אותה.

3.    תכנון תזרים המזומנים חצי שנה קדימה ואף יותר - תכנון זה מאפשר לנהל את העסק בכדי שהעסק לא ינהל את הבעלים.
אתם רוצים להיות בשליטה על העסק ולכן בראייה של עלות – תועלת כדאי לחשוב רחוק ולקחת בחשבון גם את תנאי אשראי בנקאי עתידיים

4.  מעקב אחר בעיות תזרים בזמן אמת - רישום בזמן באקסל, שימוש בתוכנות קלות וגיבוי החומר העסקי.

5.    יתרת המזומן בכל יום ביומו –  חשוב מאוד לדעת מהי יתרת המזומנים הנוכחית. אפילו המנהל המנוסה ביותר יכשל בקבלת החלטות עסקיות אם הוא ישתמש בנתוני תזרים לא מדויקים או חלקיים. זהו הדבר האלנמנטרי  ביותר בקבלת החלטות עסקיות.

6.    הקפדה על עדכון יום-יומי של מערכת הנהלת החשבונות - המפתח לשמירה על תזרים מזומנים מדויק הוא שמירה על מערכת ניהול חשבונות עדכנית ברמה יום יומית. כך, יהיו לכם המספרים שאתם צריכים כשאתם צריכים אותם.

בהצלחה

אשראי בנקאי

אשראי בנקאי

 

עוד מהבלוג של ayelet30

תצוגה מקדימה

בלוג העסקים שלי

שלום וברוכים הבאים לבלוג שלי! אני איילת, אשת עסקים ויזמית מאז ומתמיד. בבעלותי 2 עסקים, האחד של חברת שלטים ואחזקות והשני של רשת מסעדות מצליחה. בבלוג זה אחלוק עמכם טיפים מהניסיון האישי שלי, סיפורים עסקיים ואף אענה על...

תצוגה מקדימה

קבלו 6 טיפים להצלחת העסק

1. העדפת מימון לטווח ארוך קיימים בעלי עסקים שלא רוצים לקחת הלוואה לזמן ארוך, וקונים רכב או ציוד לעסק ב2 צ’קים. חשוב שבעל עסק יזכור כי  כשהוא מוציא כסף להשקעה בעסק, התמורה על ההשקעה הזו נפרסת על פני שנים. לכן, השקעות כאלו יש...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

אשראי בנקאי לעסקים

אני רואה המון אנשים המחפשים אחר אשראי בנקאי , הנה כמה דוגמאות : מתוך בלוג תפוז, מאת meir112 "הבעלים אמנם מכניס שותף אך עדיין הוא בעל השליטה. אם יש לה אג"ח בבורסה הם כבר מגישים דוחות...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה