הבלוג של איה תמרי

ayatamari

יועצת לכלכלת המשפחה, מלווה משפחות ויחידים לניהול נכון ולצמיחה כלכלית. אמא ל-3 בנות, גרושה, סקרנית, אוהבת לקרוא הכל (כמעט) חובבת סדר ובהירות בכל דבר.

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מאוגוסט 2011

הבלוג כבר לוקח אותי למקומות אחרים. אני מרגישה שאיבדתי את הפחד. אני כותבת ועושה המון עשיה בתחום שלי והפידבקים מגיעים, ופתאום, בטפטוף, מגיעים עוד לקוחות, ויש הזמנות להרצאות ואני קמה בבוקר בשמחה ובאושר לעשיה שלי

30/12/2014

התחלתי לכתוב בקיץ  של המלחמה. פנו אלי מאתר כלשהו ושאלו אם הייתי מעוניינת לכתוב  לבלוג שלהם. הוחמאתי. נלחצתי, אבל לא ויתרתי וכתבתי. סיפרתי על זה לחבר טוב והוא שאל – למה את לא פותחת בלוג משל עצמך? אז עשיתי את מה שאני הכי טובה בו – התחלתי לחפש ברשת מידע על עולם הבלוגים. קראתי המון ובין הדברים שקראתי היתה כתבה עם בעלת בלוג ותיק יחסית שהציעה שפשוט אתחיל לכתוב.

אז פתחתי בלוג בבלוגר וכתבתי פוסט ראשון, אישי מאוד, חושף מאוד. הרגשתי שזה משחרר.

נשמתי עמוק ופירסמתי, שמתי קישור לפייסבוק שלי ו… זה לא לקח הרבה זמן, עשרות לייקים והמון תגובות אוהדות של החברים שלי.

אוקי, הבנתי שיש לי מה להגיד ואנשים שמחים לקרוא את מה שיש לי. וחשתי לעצמי נראה לי שאמשיך. כמה ימים לאחר מכן, הלכתי ברחוב בשכונת מגורי ופגשתי מכרה, אני לא יודעת את שמה, מכירה אותה מביה”ס, שלום שלום, לא יותר מזה. היא עצרה לידי ואמרה לי שקראה את הפוסט שפרסמתי ושהוא מקסים ושאני כותבת נהדר. אעקוב אחריך הבטיחה. אני מחכה לפרסומים הבאים שלך.

נלחצתי. פתאום הבנתי שזו חשיפה. לא הייתי בטוחה שאני מוכנה לזה. אני שכל החיים שלי הייתי נחבאת את הכלים ושושואיסטית כזו.

הדבר המדהים היה שאנשים קרובים לי, החלו לקרוא את הדברים שלי ולומר לי שהם ממש לא ידעו שאני כזו. כאילו יש לי פנים חדשות, מרעננות, מביעות. זה אושר גדול.

הבלוג כבר לוקח אותי למקומות אחרים. אני מרגישה שאיבדתי את הפחד. אני כותבת ועושה המון עשיה בתחום שלי והפידבקים מגיעים, ופתאום, בטפטוף, מגיעים עוד לקוחות, ויש הזמנות להרצאות ואני קמה בבוקר בשמחה ובאושר לעשיה שלי. הכרתי באמצעות הבלוג קהילה שלמה, תומכת מפרגנת ונותנת משובים רציניים וחשובים. מרגישה שיש לי ממש משפחה חדשה.

השמיים הם הגבול

לאן אני רוצה להגיע עם הבלוג שלי?

להיחשף לעוד ועוד אנשים. התחום בו אני עוסקת – כלכלת המשפחה  – חשוב מאין כמוהו. אני לא אדם רוחני אבל מאמינה שזו השליחות שלי. רוצה להרצות בכל פורום אפשרי.

חולמת על שת”פ בינלאומי בתחום של הנגשת מידע כלכלי לנשים, בשפה פשוטה, בהירה, מובנת,  כך שילמדו לנהל את עצמן ואת הכסף שלהן ללא פחדים וחששות. עדיין לא יודעת איך בדיוק אבל אני חושבת על זה בימים אלה.

רוצה לכתוב טור בעיתון כלשהו, על כלכלת המשפחה ומה שמסביב.

רוצה שבדרך, יכתבו עלי כתבה בעיתון כמו לאישה/עולם האישה. מאמינה שבדברים שלי יש כוח לנשים אחרות, לקום לעשות מעשה, למצוא אפיקים חדשים להכנסה וחיים טובים יותר.

דבר נוסף – רוצה להיות קול שפוי לזוגות שמנהלים מלחמות גירושין קשות, תמיד על גבם של ילדיהם, וללמד אותם שאפשר ורצוי לעשות את זה אחרת. יש לי שליחות גם במקום הזה, לשמור על בריאותם הנפשית של הילדים הללו.

המסר העיקרי שלי מכל חווית הבלוג המאוד טרייה שלי – אני גיליתי אצלי מקום שלא העזתי לחשוב שהוא קיים אצלי ומכאן הבנתי באמת שהשמיים הם הגבול, שזה ערוץ נהדר לתרפיה (סוג של ריפוי בעיסוק),  לשיווק ולנטוורקינג.

אני מגלה בכל יום מחדש מעיין שופע של דברים שהייתי רוצה לכתוב עליהם בבלוג. מסתובבת עם מחברת ורושמת כל הזמן רעיונות שצצים לי אצלי, משיחות עם חברים וסתם דברים אקראיים שקורים לי.

והכי חשוב מהכל – העיסוק בבלוג הפך אותי לשמחה ומאושרת יותר.

גם אתם רוצים להגשים חלומות? פתחו בלוג בסלונה.

איה תמרי,
יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה

http://ayatamari.co.il/

עוד מהבלוג של איה תמרי

תצוגה מקדימה

היום יומולדת

יש לי יומולדת. אני בת 48, לא מורידה רגע, לא מצניעה את הגיל. כל מה שיש לי הרווחתי ביושר. לא מתסכלת אחורה בחרטה. מרגישה שלמה עם עצמי. נתתי לעצמי מתנת יומולדת נהדרת, נסיעה של 8 ימים לבוסטון ולניו יורק – לבד, ביקור משפחתי וגם חופש...

תצוגה מקדימה

דברים שלמדתי מאמא שלי על כלכלת המשפחה

הפוסט הזה מוקדש לאמא שלי שנפטרה לפני שבע שנים. בדיוק ציינו את יום השנה לפטירתה. אמא שלי הייתה ניצולת שואה. למה אני כותבת את זה? כי הייתה לזה השפעה גדולה על ניהול הבית. צניעות: אנחנו 5 אחים, גדלנו בבית מגונן (לפעמים יותר מדי)....

תצוגה מקדימה

מחליפה עונות - קיץ - חורף

סיבוב קצר בקניון ביום שישי האחרון הבהיר לי שהחורף כבר כאן (וגם המבול שירד כשיצאתי משם). כל חלונות הראווה מלאים במגפיים ובגדי חורף רציניים, למרות שבכלל עדיין לא קר כל כך. אין כמעט אישה שלא שמחה לצאת לסיבוב שופינג עם פתיחת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה