הבלוג של איה תמרי

ayatamari

יועצת לכלכלת המשפחה, מלווה משפחות ויחידים לניהול נכון ולצמיחה כלכלית. אמא ל-3 בנות, גרושה, סקרנית, אוהבת לקרוא הכל (כמעט) חובבת סדר ובהירות בכל דבר.

עדכונים:

פוסטים: 28

החל מאוגוסט 2011

לפני קצת יותר מ-5 שנים קיבלתי 2 החלטות שהפכו את חיי על פיהם:

ההחלטה הראשונה הייתה להיפרד מבן זוגי במשך 18 שנים ואביהן של 3 בנותי.

השנייה הייתה לעזוב מקום עבודה בו עבדתי מעל 20 שנה.

הרבה חששות ופחדים ליוו את השינוי הזה. פחדתי אבל היה לי ברור שאלה הדברים הנכונים מבחינתי לעשות ויצאתי למסע מרגש ומאתגר, למצוא את עצמי מחדש.
מסע ארוך עבר עלי, מצאתי את עצמי חדשה ומתחדשת, חזקה ובעיקר שמחה יותר לעיתים ממש מאושרת.

את המקום של החששות במיוחד בתחום הכלכלי החלטתי למנף, הלכתי ללמוד ייעוץ לכלכלת המשפחה – זה בא מתוך החשש שעכשיו אני חייבת להיות מחושבת יותר וחלילה שלא אתרסק כלכלית.
למדתי בשבילי, על מנת לחסל את החסמים והשדים שלי, אבל מהר מאוד הבנתי שזה הדבר הנכון מבחינתי לעסוק בו, אם תרצו, להפיץ את הבשורה – שזה אפשרי, שזה נכון ושזה מאפשר לנו חיים טובים ורגועים יותר.

הפכתי משכירה לעצמאית, הקמתי עסק עצמאי  ואני מרגישה שאני ממלאת את השליחות שלי בחיים בעיסוק שבחרתי לעצמי.

מגדלת את שלושת בנותי בשמחה ולמרות שלעיתים זה מאתגר ולא פשוט, אני מרגישה שאני עושה כמה דברים טובים איתן.

תמיד לפני ראש השנה אני הולכת בתחושה שזה הזמן לחשבון נפש. משהו סמלי אבל בעל משמעות והרגשה שיש כל מיני החלטות שעכשיו הזמן לקבל אותן.
אז יש לי די הרבה יעדים לשנה החדשה אבל היעד המרכזי שלי: ללמד כמה שיותר אנשים לשלוט בכסף שלהם (במקום שהכסף ישלוט בהם) בזכות הבלוג החדש שלי.

אתם מוזמנים לעקוב אחרי (בעמוד זה למעלה יש כפתור עקוב אחרי) לכתוב לי מה אתם חושבים ולשאול שאלות שמעסיקות אתכם בעניין ניהול הכסף של המשפחה שלכם.

איה תמרי,
יועצת ומאמנת לכלכלת המשפחה

http://ayatamari.co.il/

עוד מהבלוג של איה תמרי

Thumbnail

היום יומולדת

יש לי יומולדת. אני בת 48, לא מורידה רגע, לא מצניעה את הגיל. כל מה שיש לי הרווחתי ביושר. לא מתסכלת אחורה בחרטה. מרגישה שלמה עם עצמי. נתתי לעצמי מתנת יומולדת נהדרת, נסיעה של 8 ימים לבוסטון ולניו יורק – לבד, ביקור משפחתי וגם חופש...

Thumbnail

דברים שלמדתי מאמא שלי על כלכלת המשפחה

הפוסט הזה מוקדש לאמא שלי שנפטרה לפני שבע שנים. בדיוק ציינו את יום השנה לפטירתה. אמא שלי הייתה ניצולת שואה. למה אני כותבת את זה? כי הייתה לזה השפעה גדולה על ניהול הבית. צניעות: אנחנו 5 אחים, גדלנו בבית מגונן (לפעמים יותר מדי)....

Thumbnail

מחליפה עונות - קיץ - חורף

סיבוב קצר בקניון ביום שישי האחרון הבהיר לי שהחורף כבר כאן (וגם המבול שירד כשיצאתי משם). כל חלונות הראווה מלאים במגפיים ובגדי חורף רציניים, למרות שבכלל עדיין לא קר כל כך. אין כמעט אישה שלא שמחה לצאת לסיבוב שופינג עם פתיחת...

תגובות

טופ 20 - בלוגים