הבלוג של ayaib

Aya Ibraheem

שמי איה ואני תולעת ספרים, מורה לאנגלית לשעבר ומשפטנית טריה. בבלוג זה אעלה את סקירותיי לספרים אותם קוראת כדי לשתף אתכם במחשבותיי ובתחושותיי לגביהם. מקווה שתהנו.

עדכונים:

פוסטים: 156

החל מיוני 2018

כשאבא נחוש להציל את בתו, כלום לא יעמוד בפניו!

01/07/2020

106499740_3126129704134698_2678006953734931180_o
Run Away / Harlan Caben, 2019

ז’אנר: מתח
368 עמודים | הוצאה: כנרת זמורה דביר | תרגום: שאול לוין | שנת הוצאה: 2020

#סוקרות_כתב_העת_אינדיבוק

כשספר חדש מבית היוצר של הרלן קובן מגיע למחוזותינו, תהיו בטוחים שאקרא אותו! המוכר והאהוב, הפשוט והבלתי מתאמץ, הקליל אך המסקרן כל אלה מצויים בספריו של קובן שבתזמון הנכון, נכונה הנאה צרופה לקוראיו, בדיוק כמו שקרה לי.
סיימון ואינגריד גרין נשואים והורים לשלושה ילדים: פייג’, סאם ואניה. על פניו, הם המשפחה האמריקאית המושלמת. תמונה לגלויה של ממש. סיימון עוסק בפיננסים, אינגריד רופאה והדרך סלולה בפני ילדיהם לקולג’ים טובים ובעצם…לכל מה שאי פעם תחשוק נפשם.
ואז פייג’ מתדרדרת לסמים ונעלמות עקבותיה. מה שמטריד את הוריה עד מאוד ואם נוסיף למשוואה את היותה בקשר עם טיפוסים שתלטניים, בעלי השפעה רעה לכל הדעות וכאלה המספקים לה את המנה הבאה וזו שאחריה, החרדה של ההורים עולה על גדותיה.
סיימון נחוש למצוא את בתו ואינו בוחל באמצעים. הוא פותח בחקירה משלו כדי למצוא את בתו. מה שאינו מדמיין לעצמו זה שימצא את עצמו בעין סערה שאינה קשורה בו כהוא זה, האומנם? הוא מגלה קצוות פרומים בהרבה מאוד גרסאות וסיפורים הנמסרים לו. הוא נחשף לסיטואציות קשות ואלימות. סיימון מוכן לעשות הכל, בהחלט ה-כ-ל! כדי למצוא את בתו ולהציל אותה מהמסלול המהיר לאבדון.
מיהם אותם אנשים הסובבים את פייג’?
מהם אותם סודות סיימון מנסה לגלות?
בידי מי מצויים מפתחות כל התעלומות?
כיצד היתקלות עם דמויות שאינן קשורות אליו עלולות להשליך על מטרתו?

הסיפור מסופר בגוף שלישי מה שמוסיף למסתורין. העלילה מאוד מושכת, קצבית, מסקרנת וכזו שמעלה השערה אחת השניה בפני הקורא במקביל להשערות והכיוונים אליהם נזרק סיימון. חיבור הנקודות מאוד מעניין. ההתרחשויות מרעישות והתגליות מסמרות שיער במידה מסויימת מפני שהן מעמידות בפני הקורא דילמות מבחינה מוסרית ומבחינה חברתית. בין עמנו חיים אנו ומודעים לקיצוניות הקיימת בבני אדם.
הסיפור הנפלא הזה מראה לנו כמה רחוק מסוגלים הורים ללכת כדי לגונן על ילדיהם ולחסוך מהם פחדים ותלאות של החיים. הוא גם מראה לנו שחרף העובדה שאין אדם שהוא נטול סודות, ישנם סודות ששווה לשמור אותם למען מטרה נעלה בהרבה. זה סיפור על אהבה הורית ללא תנאים, על טיפוס מהתחתית הודות לרצון אישי ותמיכת הסביבה.

נהניתי מאוד מכל שורה ודף וממליצה לכם בחום לקרוא.

לטעימה מהספר ולרכישה:
https://indiebook.co.il/shop/הבריחה

 

מוזמנים לעקוב אחר סקירותיי:
Aya’s Reviews – הסקירות של איה

עוד מהבלוג של ayaib

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

אין כמו הבית, אין כמו רום / טילי קול

ז'אנר: רומן רומנטי, קולג' הוצאה: בוקטיק הוצאה לאור | תרגום: מילי שמידט | שנת הוצאה בארץ: 2019 בתור אחת שאוהבת פוטבול אמריקאי, התלהבתי לקראת הדואט הזה. עזבו שהסופרת הביאה לי את...

תצוגה מקדימה

קלין איטינג / פאולין שובל

ז'אנר: מדריך לחיים בריאים וספר בישול (כשר) הוצאת: דני ספרים הוצאה לאור | צילום: איל גרניט | עריכה לשונית: אורלי דורון | עיצוב העטיפה: חני אולמס-פייזייב – סטודיו דני ספרים | שנת הוצאה בארץ 2018 מה לי, חובבת מותחנים ורומנים,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה