הבלוג של אביב קורט | Aviv Kurt

avivkurt

צלם מסחרי מקצועי, צילום מוצרים וצילום פרסום. ניסיון של למעלה מ-15 שנה בענף הצילום. בוגר "הסטודיו" בית ספר לצילום. בוגר שנקר במחלקה לעיצוב מוצר. מורה לצילום בג'ון ברייס - מכללת הייטק.

עדכונים:

פוסטים: 5

עוקבים: 0

החל מיולי 2016

צילום אווירי הוא צילום הנעשה מהאוויר באמצעות מצלמה על גבי פלטפורמה אווירית כגון: מטוס, רחפן, מזל”ט ועוד. צילום אווירי מכיל המון יתרונות לעומת צילום סטילס או וידיאו רגילים. ראשית צילום אווירי מספק נקודות מבט מרשימות ומיוחדות, כאלה שלא רואים בכל יום ושצילום רגיל בטח לא יכול להשיג. צילום אווירי יכול לתפוס בתמונה שטח עצום ובכך למעשה לתת פרספקטיבה אחרת ומידע נוסף על השטח ומה שמסביבו. זאת בשונה מצילום סטילס שזווית הצילום שלו מצומצמת ומוגבלת במרחב.

צילום אווירי של נמל תל אביב     צילום אווירי

כמו כן צילום אווירי יעיל מאוד כשמדובר בנדל”ן, אדריכלות ובנייה בכלל: צילום אווירי יכול לספק תצוגה אמתית, מלאה ומרהיבה של הנכס. בנוסף, צילום אווירי יכול לספק פרטים על כל מה שמסביב לנכס כמו: היכן למקם את המבנה, על איזה סוג שטח מתפרש המבנה, מה הרכב האוכלוסייה, מה צפיפות הנכס, מבט טוב יותר על הכבישים ושבילי הגישה הקרובים לנכס ועוד.

צילום אוויר של העיר כפר סבא      צילום אווירי בזמן שקיעה על רקע המגדלים

צילום אווירי הוא אמצעי שיווק ומיתוג אפקטיבי שתמונותיו יכולות להעניק הדמיות מעולות לפרוייקטים נדל”נים שונים, סיורים אוויריים מרהיבים מעל הנכס וכמובן לשפר בצורה ניכרת את סרטוני התדמית. צילום אווירי לנכס שלכם יעניק לצרכנים זווית נוספת של הנכס ותמונה מרשימה ואמתית המשקפת את הנכס שלכם ממעוף הציפור, כזה שיקנה לו תעוזה, התפעלות ומראה של חלום.

למידע נוסף אודות צילום אווירי הקליקו על הקישור > www.avivkurt.co.il

 

עוד מהבלוג של אביב קורט | Aviv Kurt

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

צילום מוצרים מקצועי

צילום מוצרים מאז ומתמיד היה דבר הכרחי להצלחת המוצר, כל חוויה צרכנית ממוצר מסוים, מתחילה קודם כל דרך העיניים ומצילום המוצר. לא משנה אם זה דרך אתר אינטרנט, קטלוג מודפס או צלחת המסעדה. אם המוצר לא נראה טוב או לא מספיק ברור...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

להוציא את הצלם שבך

בעידן טכנולוגי שהפלאפונים הם מכונות צילום  מתקדמות עם עשרות אפליקציות משוכללות, כולם צלמים ( או חשובים שהם צלמים..) כוחה של תמונה טובה לשנות תפיסה, להפוך מציאות לאגדה ( במיוחד בעידן הפייסבוק), אבל נשאלת השאלה, איך אני...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה