הבלוג של אביב קורט | Aviv Kurt

avivkurt

צלם מסחרי מקצועי, צילום מוצרים וצילום פרסום. ניסיון של למעלה מ-15 שנה בענף הצילום. בוגר "הסטודיו" בית ספר לצילום. בוגר שנקר במחלקה לעיצוב מוצר. מורה לצילום בג'ון ברייס - מכללת הייטק.

עדכונים:

פוסטים: 5

עוקבים: 0

החל מיולי 2016

צילום מוצרים מאז ומתמיד היה דבר הכרחי להצלחת המוצר, כל חוויה צרכנית ממוצר מסוים, מתחילה קודם כל דרך העיניים ומצילום המוצר. לא משנה אם זה דרך אתר אינטרנט, קטלוג מודפס או צלחת המסעדה. אם המוצר לא נראה טוב או לא מספיק ברור בתמונה, הצרכנים יעבירו דף ויחשבו פעמיים לפני שהם יתקדמו לשלב הבא: אין זה משנה אם זה בירור פרטים נוספים או רכישת המוצר. הרושם הראשוני מהמוצר או מהחברה המספקת אותו, קובע המון ואם הוא לא היה מספיק טוב גם בעייני הצרכן המוצר לא יהיה מספיק טוב, לכן צילום מוצרים מקצועי הוא דבר חשוב והכרחי להצלחת המוצר.

צילום מוצר מקצועי    צילום מוצרים מקצועי

לעומת זאת, כאשר אנו נתקלים בצילום מוצרים טוב, חד וברור, גם הרושם הראשוני שנקבל מהמוצר יהיה כזה ויתרום רבות למיתוג ולשיווק המוצר. דווקא כיום בעידן האינטרנט חשיבות צילום המוצרים גדלה. החנויות הווירטואליות הולכות ותופסות תאוצה והרגלי הקנייה של הצרכנים הולכים ומשתנים בהתאם לזאת. כלומר, הצרכנים התרגלו לכך שהחוויה הראשונית מהמוצר היא דרך העיניים בלבד וכדי לחוות אותו פיזית הם יצטרכו לחכות למשלוח.

צילום מוצר     צילום מוצרים

כך גם בעולם הקטלוגים והעיתונות המודפסת, בכדי שהצרכנים יגיעו לחוות את המוצר בחנות או ירצו לברר עליו פרטים נוספים, חייבים לספק להם תמונה חדה וברורה שמצד אחד תפתה אותם ומצד שני תעביר להם את המוצר ואת אופיו בצורה הטובה ביותר, כמו הביטוי המוכר והטוב “תמונה אחת שווה אלף מילים”. צילום מוצרים מקצועי הוא האמצעי הטוב והחשוב ביותר כיום לשיווק, מיתוג והצלחת המוצר.

למידע נוסף אודות צילום מוצרים מקצועי הקליקו על הקישור > avivkurt.co.il

עוד מהבלוג של אביב קורט | Aviv Kurt

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

צילום אווירי

צילום אווירי הוא צילום הנעשה מהאוויר באמצעות מצלמה על גבי פלטפורמה אווירית כגון: מטוס, רחפן, מזל"ט ועוד. צילום אווירי מכיל המון יתרונות לעומת צילום סטילס או וידיאו רגילים. ראשית צילום אווירי מספק נקודות מבט מרשימות...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

להוציא את הצלם שבך

בעידן טכנולוגי שהפלאפונים הם מכונות צילום  מתקדמות עם עשרות אפליקציות משוכללות, כולם צלמים ( או חשובים שהם צלמים..) כוחה של תמונה טובה לשנות תפיסה, להפוך מציאות לאגדה ( במיוחד בעידן הפייסבוק), אבל נשאלת השאלה, איך אני...

תגובות

פורסם לפני 2 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה