הבלוג של aviva80

Aviva's

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מספטמבר 2011

טוב בנות, מישהי יכולה להזכיר לי עוד כמה זמן זה נגמר…?

ורגע לפני שצצות כל האמהות שמאד נהנות מזמן האיכות עם הילדים ומהחופש וסביר להניח שהכביסה שלהן גם מקופלת בארון והן לא מכירות את המשפט ” מאחורי כל גבר עומדת אשה, ומאחורי כל אשה עומדת ערימת כביסה”, קבלו תכנית פעולה קטנה - “כיצד לעבור את החופש בשלום”.

רק שיהיה ברור המטרה: לעבור את החופש עם מקסימום בילויים, מינימום הוצאות, כמה שיותר מזגן, כמה שפחות אנשים למטר רבוע.

האמצעים:

  • סבא וסבתא – בילוי חינמי מעולה, במיוחד אם הם גרים במקום אטרקטיבי כמו קיבוץ בצפון, צימר בנגב ואם התמזל מזלכם, יש להם בית נופש מעוצב בהמפטונס.
  • כרטיסי אשראי  - זה הזמן לסחוט את כל מבצעי ה1+1: סרטים, מופעים, תערוכת דינוזאורים, תערוכת לגו, דיסני על הקרח, לשבור את הקרח (סתם… אין, עדיין, שום דבר חדש של לשבור את הקרח…)
  • מועדוני לקוחות  - זו לא מילה גסה הרשמי למועדון של הסופרלנד / לונה פארק ושות’ יש הטבות שוות. אגב, חברי “חבר” – הסתדרתם…
  • פארקים יכולים להוות אטרקציה חינמית – נצלו אותם –  פארק רעננהפארק כפר סבאפארק הירקוןפארק ר”גפארק פרס

כמה טיפים קטנים לחסכון גדול:

  • אל תאכלו בחוץ! שוקו ולחמניה הם להיט גם ב2016, אפילו תייצאו פופוקורן לקולנוע, חסכון עצום .
  • בא לך קפה? יופי! תכיני בבית וקחי תרמוס. יש לך מכונה? בכלל הסתדרת, תכיני קפה קר (אני מכינה מקפסולת לוקה של ג’ו . כן, כן, גם בקפסולות חוסכים, גברת,  טעם מעולה בפחות כסף  זה הקונספט שלנו לחופש ובכלל). יכולה גם לקנות בפעם הבאה שאת מתדלקת במנטה.
  • בדקי את האופציה לנסוע לכל מיני מקומות בתחבורה הציבורית, נשבעת שהייתי מעדיפה להמשיך את הנסיעה ברכבת לחיפה עוד כמה שעות במקום להסתובב במדעטק.

חול ים זה כל כך 2015...:-)חול ים זה כ”כ קיץ 2015 :-)…

ונעבור לקטגורית ה”לא בחינם אבל לא נורא” -

זכרי, כל דבר יכול להשמע אטרקטיבי, הכל עניין של פרזנטציה!

אז קחי נשימה ארוכה, צלחנו כמעט מחצית, בואי ננסה להנות מזה…

 

 

עוד מהבלוג של aviva80

Thumbnail

להיות ענבל אור

תמיד הערצתי את וונדר וומן כי לא משנה מתי ובמי היא נלחמת, היא תמיד נראית טיפ טופ. השער כאילו כרגע יצאה מהספר, הבגדים בלי טיפת לכלוך והציצי; תמיד במקום, זקופים, גאים, קוראים תיגר על כל תחלואי החברה (הגבריים, אלא מה?). אותי פחות...

בית חלומותיי

בעלי היקר, ממש לפני שהתחתנו, כשהחיים היו ורודים וההתלבטות היחידה היתה לאן יוצאים הערב, שאלת אותי ערב אחד מהו בית חלומותיי. אני זוכרת שאמרתי שאני לא יודעת. האמת היא שממש לא חשבתי על זה באותה התקופה. מבחינתי, אז, לא היתה...