הבלוג של aviva80

Aviva's

עדכונים:

פוסטים: 17

החל מספטמבר 2011

תמיד הערצתי את וונדר וומן כי לא משנה מתי ובמי היא נלחמת, היא תמיד נראית טיפ טופ. השער כאילו כרגע יצאה מהספר, הבגדים בלי טיפת לכלוך והציצי; תמיד במקום, זקופים, גאים, קוראים תיגר על כל תחלואי החברה (הגבריים, אלא מה?). אותי פחות מעניין לרחף בשמיים או להציל את העולם מנבלים כל שני וחמישי, אבל הייתי נותנת את נשמתי תמורת ההבטחה שהציצי שלי לעולם לא יכנעו לכוח המשיכה.

מאחר והשלמתי עם העובדה שגיבורת על אני כבר לא אהיה ולציצי אצטרך להעניק תמיכה פלסטית בשלב כלשהו בחיים מצאתי את עצמי עם מודל ארצי יותר להערצה – ענבל אור. ענבל אור, למי שטרם מכירה, היא כרישה בבריכה של כרישים. אשת נדל”ן ממולחת הסוגרת עסקאות במיליונים, יפה כמו אפרודיטה וחכמה כמו אתנה.

בזמן האחרון אני והחברות מדברות הרבה פחות על ילדים, בגדים, בעלים/בוגדים ומאהבים ויותר ויותר על נדל”ן. הנושא שחוזר על עצמו, בשבועות האחרונים, בכל פגישה של הפרלמנט שלנו הוא קניית דירה – בעד ונגד – ונושאים שמסביב כמו מחירי הדיור, המחאה החברתית ושאר תחומי עניין של האישה מודל המאה ה – 21.

כשיש לך סמארטפון בתיק זה לא בעיה לנהל ויכוח אינטליגנטי. מישהי פשוט נכנסת לאתר חדשות בנושא נדל”ן וזורקת כותרת, לדוגמה: מה כדאי יותר היום, לקנות או לשכור?. הרוב ממילא כתוב וכל מה שנשאר זה לצטט את המקור, להוסיף קורט של דעה וממנה מוכנה. מכאן הוויכוח זורם כבר מעצמו. אני לא מבינה איך לא עשינו את זה עד היום. במקום לדבר על קניות בכמה מאות שקלים אנחנו מדברות על דירות בכמה מיליונים. אי אפשר בכלל להשוות את מידת הריגוש, כמו מאוורר לעומת סופת טורנדו.

הקטע האישי שלי זה מחירים, זה פשוט עושה לי את זה. עזבו אותי מכותרות ראשיות, מאחוזים, מסטטיסטיקה; אני שולפת מהשרוול מחירי דירות בעיר זו וזו, בשכונה זו וזו בהתלהבות של מהמר כפייתי. טוב, לא בדיוק מהשרוול אלא מהסמארטפון, מאתר מחירי דירות בשנה האחרונה של מזרחי טפחות שכל מי ששוקל לקנות דירה מוכרח להכיר. אתר ידידותי, פשוט ומעודכן שיכול להפוך כל יונת בית תמימה כמוני לשועלת נדל”ן פיקחית.

ולאט, לאט הקסם קורה. בלי המיליונים בבנק, בלי החליפה היוקרתית, בלי טיפול הפנים השבועי – אני הופכת להיות ענבל אור. אני מרגישה איך הבנות האחרות מסתכלות עלי בהערצה, חשה במבטים דומים גם מהשולחנות האחרים שלא יכולים לפספס את הוויכוח שלנו שלפעמים נוסק לדציווליום גבוה במיוחד. אני מרגישה את זה, מתמכרת לזה, כמעט פולטת צעקה (בנוגע למחירים הדירות במרכז תל אביב), וזה טוב, אוי כמה זה טוב.

ואז זה נגמר כשהמלצר מביא את החשבון. איך שגברים יודעים להרוס רגעים של עונג.

אני לא בטוחה שהמניעים של וונדר וומן ושל ענבל אור דומים. הראשונה פועלת בשם הצדק והשנייה כנראה יותר בשם השקל. לי זה לא משנה, מבחינתי שתיהן פורצות דרך. בשביל להרגיש ענבל אור לשעה לא צריך תחפושת או את פורים. מה שאני עושה זה פשוט נכנסת לאתר הנדל”ן הזה והופכת תוך כמה דקות למומחית לנדל”ן. תשאלו את החברות מהפרלמנט.

עוד מהבלוג של aviva80

בית חלומותיי

בעלי היקר, ממש לפני שהתחתנו, כשהחיים היו ורודים וההתלבטות היחידה היתה לאן יוצאים הערב, שאלת אותי ערב אחד מהו בית חלומותיי. אני זוכרת שאמרתי שאני לא יודעת. האמת היא שממש לא חשבתי על זה באותה התקופה. מבחינתי, אז, לא היתה...