הבלוג של אביב יעוץ עסקי

הבלוג של אביב יעוץ עסקי

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2016

שיפור עסק קיים והתייעלות פיננסית בעסק

 

אנחנו בעד שיפור העסק הקיים על מנת ליצור התייעלות פיננסית בעסק, ההמלצה שלנו היא גיוס הלוואה בערבות המדינה, מכל הבחינות זה כדאי, כלכלי ונכון.

הרבה בתי עסק קטנים ובינוניים, קיימים או חדשים במדינתנו מגישים בקשות לגיוס של הלוואות בערבות המדינה, זאת ע”פ הפרסומים אשר מפרסמים אחת לשנתיים ע”י הקרן לעסקים קטנים ובינוניים. מימון אשראי הנו מוצר עסקי אשר זקוקים מרבית העסקים, ולכן רוב העסקים הקטנים והבינוניים בשלב מסוים פונים לחברה כזו או אחרת על מנת להצליח גייס הלוואה בערבות מדינה.

הגיוס של הלוואה בערבות המדינה הוא חלון אמיתי של הזדמנויות לעסקים רבים, ניתן לבצע פעולות התייעלות אשר עד כה לא יכל העסק לבצע לאחר שהעסק הצליח כמובן לגייס אשראי. פעולות התייעלות אלו הן אלו הפרי של גיוס תזרים מזומנים כי עסק ללא תזרים מזומנים לא יכול להמשיך להתקיים, ובטח שלא תשפר את העסק.

אם יש ברשותכם עסק ואתם רוצים להייעל אותו ברמה הפיננסית לצורך שיפור, שדרוג העסק, חשוב שתכירו כמה וכמה פעולות אשר באפשרותכם לבצע בכדי לגייס אשראי זול שהינו  בערבות מדינה.

  • התייעצו עם חברת גיוס הון שמתמחה בגיוס לעסקים קטנים
  • צמצמו את ניצול מסגרת העובר ושב בבנק שלכם – דבר זה יחסוך לכם את עלויות המימון

 

עסקים רבים בישראל מנהלים מסגרת אשראי עסקית, אך לצערנו מרבית העסקים נמצאים בחובות ובניצול מרבי של מסגרת האשראי ולכן נמצאים באוברדראפט ברוב הזמן של פעילות העסק שלהם. כשהעסק שלכם נמצא במינוס מתמיד הבנקים נושמים לרווחה, נהנים מעלויות מימון גבוהות מאוד, שיעור הריבית של מסגרת האשראי של העסק מגיע לריבית דו ספרתי, אשר בצצורה ישירה גורם להתנהלות לא נכונה ולהגדלת הוצאות העסק. אילו העסק היה מגייס הלוואה בערבות מדינה, הלוואה לטווח ארוך במיוחד, בתנאים של ריביות נמוכות, עם גרייס של כחצי שנה, הוא יכול היה לצמצם את המינוס בבנק בצורה משמעותית ולחסוך בעלויות של הריביות המצטברות אשר גודלות מיום ליום ומטרידות את העסק וגורמות לעסק ולבעליו רק “לכבות שריפות”.

חברת אביב יעוץ עסקי שמחה מאוד לתת לכם מידה, אם הינך עסק קיים או עסק חדש, קטן או בינוני ויש לך צורך בהלוואה בערבות המדינה, אתה מוזמן ליצור קשר עוד היום, קבלו פגישת ייעוץ ראשונית בחינם עוד היום.

טל – 08-9167070  | מייל. [email protected] 

עוד מהבלוג של אביב יעוץ עסקי

תצוגה מקדימה

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק תזרים מזומנים עסקי הוא ניהול מלאי הכסף של העסק שלכם. תהליך הניהול הפיננסי דומה מאוד לניהול ועיתוד מלאי חומרים רגיל, רק ברמת רגישות הרבה יותר גבוהה. בניגוד למלאי חומרי גלם ופריטים אשר...

הלוואה לעסק קיים

הלוואה לעסק קיים עסק לא צומח יש מאין וקם כרעם ביום בהיר מאפס, יש להזין ולפטם אותו למן ההתחלה, על מנת לעשות כסף יש להשקיע כסף בעסק – הן בעסק חדש וקל וחומר בעסק קיים. בכל אחד מן השלבים של העסק יש להשקיע כסף על מנת לדאוג לכך...

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה  חיפשתם בנושא הלוואה בערבות המדינה פרטים/נתונים? הגעתם למקום הנכון! כל הקמת עסק מצריך הרבה חזון, יזמות ומוטיבציה, אך יותר מכל היא דורשת הרבה כסף. ישנם אנשים רבים השואפים לפתוח עסק משלהם, יש להם את כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה