הבלוג של אביב יעוץ עסקי

הבלוג של אביב יעוץ עסקי

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2016

לאומי הלוואות לעסקים

לאומי הלוואה לעסק – עסקים רבים נמנעים מלפרוץ קדימה בגלל סיבה לכאורה שולית ופעוטה עליה יכלו להתגבר בקלות, אילו רק היו בידיהם מזומנים. אילו תזרים העסק היה גבוה יותר, יכלו הם להניע את העסק מהר יותר ולהתקדם בצעדי ענק. לאומי הלוואות באה לעזרת אותם עסקים במתן הלוואות בערבות המדינה כאשר התנאים הטובים והנוחים של הלוואה מעין זו, מסייעת לבעלי עסקים רבים להתקדם ולפרוץ דרך. הלוואה מעין זה מסייעת גם ליזמים שחפצים להקים עסק חדש והיעדר הממון הוא זה שעוצר בעדם.

מה ההבדל בין הלוואה בנקאית לבין הלוואה בערבות מדינה?

ישנם כמה הבדלים בולטים בין הלוואה בנקאית לבין הלוואה שהיא בערבות מדינה.

  • תנאי החזרת ההלוואה – כאשר לקוח פרטי נוטל הלוואה סטנדרטית מהבנק, פריסת התשלומים וגובה הריביות לא יהיו בהכרח מותאמים ללקוח למרות הרצון הטוב של הבנק – יש להם המגבלות שלהם. אך כאשר מדובר בהלוואה של לאומי הלוואות לעסקים שהיא ניתנת בערבות המדינה, פריסת התשלומים נוחה מאוד בהתאם לעסק וכן גובה הריביות סבירות לגמרי. כך שהלוואה מעין זו מתאימה ומסייעת מאוד לעסקים או ליזמים המעוניינים לפרוץ דרך בעולם העסקי.
  • גובה הערבויות והביטחונות – בהלוואה בנקאית נדרשים להציב ביטחונות וערבויות כמעט כגובה ההלוואה. כאשר מדובר בהלוואה שהיא בערבות המדינה, גובה הביטחונות הינן באחוז נמוך מאוד של כשלושים אחוזים מגובה ההלוואה, כאשר המדינה לוקחת על עצמה את היתר.

לכן נוח פי כמה ליטול הלוואה של לאומי הלוואות שהיא בערבות המדינה כך ניתן להתמודד עם כל התנאים ביתר קלות.

אז אם גם אתם חשים שהעסק שלכם תקוע, או שאתם סתם רוצים להשקיע קצת בשיפוץ המקום או ברכישת ציוד חדיש, ביבוא קו מוצצרים חדש אך הכסף הוא זה שעוצר אתכם, פנו אל חברת אביב יעוץ עסקי על מנת לגייס הלוואה בערבות המדינה, ותקבלו תנאים של הלוואה נוחים במיוחד והעסק שלכם יתחיל לרוץ קדימה!

חברת אביב יעוץ עסקי הינה מבין החברות המובילות במשק, היא מתמחה בגיוס הלוואות בערבות המדינה, מקרנות ועוד, נתאים לכם את מה שאתם צריכים ע”פ הצרכים העסקיים שלכם ונגיש את ההצעה ונלווה אתכם לאורך כל התהליך. מוזמנים ליצור קשר עוד היום ולקבל בחינם פגישת יעוץ ראשונית.

טל – 08-9167070  | מייל. [email protected]

עוד מהבלוג של אביב יעוץ עסקי

תצוגה מקדימה

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק תזרים מזומנים עסקי הוא ניהול מלאי הכסף של העסק שלכם. תהליך הניהול הפיננסי דומה מאוד לניהול ועיתוד מלאי חומרים רגיל, רק ברמת רגישות הרבה יותר גבוהה. בניגוד למלאי חומרי גלם ופריטים אשר...

הלוואה לעסק קיים

הלוואה לעסק קיים עסק לא צומח יש מאין וקם כרעם ביום בהיר מאפס, יש להזין ולפטם אותו למן ההתחלה, על מנת לעשות כסף יש להשקיע כסף בעסק – הן בעסק חדש וקל וחומר בעסק קיים. בכל אחד מן השלבים של העסק יש להשקיע כסף על מנת לדאוג לכך...

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה  חיפשתם בנושא הלוואה בערבות המדינה פרטים/נתונים? הגעתם למקום הנכון! כל הקמת עסק מצריך הרבה חזון, יזמות ומוטיבציה, אך יותר מכל היא דורשת הרבה כסף. ישנם אנשים רבים השואפים לפתוח עסק משלהם, יש להם את כל...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה