הבלוג של אביב יעוץ עסקי

הבלוג של אביב יעוץ עסקי

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2016

הקרן לעידוד עסקים קטנים

העסקים הקטנים חשובים מאוד למשק הישראלי הן בשל התוצרת הגולמית שלהם שהיא מהווה אחוז נכבד מכלל התוצרת בשוק, והן כי העסקים הללו מספקים תעסוקה לאחוזים נכבדים מהאוכלוסייה, אם בצפון, בדרום ובמרכז הארץ. אלו הן עובדות שאי אפשר להתעלם מחשיבותם הרבה בתרומתם למשק הישראלי. לכן רואה המדינה חשיבות עליונה בעידוד וקידום עסקים אלו תוך מתן תנאים מפליגים להלוואות שנועדו לצורך הקמת עסקים וקידומם.

הקרן לעידוד עסקים קטנים לימינכם

כאשר העסק מתקשה להתקדם בגלל תזרים נמוך, או כאשר יזם חפץ לפתוח עסק אך החוסר בממון עומד לו לרועץ ואין לו אפשרות לקבל מהבנק הלוואה בסדר גודל כפי שהוא נזקק לו, נחלצת הקרן לעידוד עסקים לעזרתו ומציע הלוואה אטרקטיבית נוחה מאוד עם תנאים מיוחדים המסייעים לו בקידום העסק או במימוש הרעיון העסקי –  כאשר מדובר ביזם. ישנה גם אפשרות לקבל הלוואה לצורך טיפול פיזי בעסק כמו שיפוצים או רכישת ציוד חדש, מכונות חדשות וכדומה.

איך זה עובד בפועל?

כאשר בעל עסק או יזם חפץ לקבל הלוואה מטעם הקרן לעידוד עסקים קטנים שהיא בערבות המדינה, עליו לגשת אל הבנקים המציעים את ההלוואות הללו, אלו מספר בנקים בארץ שזכו במכרז. שם יגיש את בקשתו למתן ההלוואה תוך הצגת הנתונים הרלוונטיים של העסק שלו, או במקרה של יזם עליו יהיה להציג את רמת ההכנסה החודשית הצפויה.

האם נוכל לעשות זאת לבד?

זה נשמע פשוט למדי, ואכן ישנה אפשרות להגיש בקשה לקרן ולאחר מכן היא עוברת לבנק לבקשה, אך בקשה מעין זו עשויה להיתקע בדרך ולא להתגשם לבסוף מסיבות שונות. גרוע מכך- כאשר הבקשה אינה מאושרת זה עשוי להפריע גם במקרים אחרים של הגשת בקשה של הלוואה לאותו עסק. לכן כן כדאי לפנות אל מומחים המציעים שירות מעין זה, הם אלו שיגישו עבורכם את הבקשה והם גם יטפלו בה במקצועיות הנדרשת וכך יגברו הסיכויים כי אכן תזכו בקבלח ההלוואה.

האם כל אחד זכאי לקבל את ההלוואה?

ישנם תנאי סף בהם על הלקוח לעמוד על מנת להיות זכאי לקבלת ההלוואה הנוחה המיועדת לעסקים. עליו להיות נקי מחובות מול הרשויות השונות כמו מול רשות המיסים או ההוצאה לפועל, כמו כן חשבון הבנק שלו צריך להיות נקי מחובות ולא מוגבל או מעוקל. מלבד תנאי הסף הללו, יש צורך בידע מקיף בנושא הגשת הבקשה וכאשר היא נעשית על ידי המומחים, מירב הסיכויים כי היא תתקבל ואתם תוכלו להתחיל לרוץ עם העסק שלכם ולקדם אותו בצעדי ענק.

עוד מהבלוג של אביב יעוץ עסקי

תצוגה מקדימה

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק תזרים מזומנים עסקי הוא ניהול מלאי הכסף של העסק שלכם. תהליך הניהול הפיננסי דומה מאוד לניהול ועיתוד מלאי חומרים רגיל, רק ברמת רגישות הרבה יותר גבוהה. בניגוד למלאי חומרי גלם ופריטים אשר...

הלוואה לעסק קיים

הלוואה לעסק קיים עסק לא צומח יש מאין וקם כרעם ביום בהיר מאפס, יש להזין ולפטם אותו למן ההתחלה, על מנת לעשות כסף יש להשקיע כסף בעסק – הן בעסק חדש וקל וחומר בעסק קיים. בכל אחד מן השלבים של העסק יש להשקיע כסף על מנת לדאוג לכך...

תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים כאשר אדם כשרוני ונמרץ חפץ לקפוץ למים הסוערים והמאתגרים של עולם העסקים, הוא אינו יכול להסתפק בכישורים שלו, בנמרצות ובמעוף. הוא זקוק גם להרבה מאוד אומץ, חזון ומוטיבציה. אך יותר מכל, עליו להשיג ממון, כי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה