הבלוג של אביב יעוץ עסקי

הבלוג של אביב יעוץ עסקי

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2016

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

עסקים קטנים מוצאים את עצמם לא פעם מדשדשים במים הרדודים של העסק ואינם מצליחים להתקדם ולהגדיל את ההכנסות שלהם. יש להם את הידע וגם את הכישורים הנדרשים. הם חדורי מוטיבציה חזון ושליחות אך למרות זאת, בגלל העדר ממון הם לא מצליחים בשום אופן להתרומם ולהגיע רחוק יותר.

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה זהו הפתרון

המדינה מודעת לחשיבותם של העסקים הקטנים הן בתרומתם של התוצרת הגולמית למשק שהיא כמחצית מהתוצרת שבשוק הישראלי, והן בשל עובדה כי היא מסייעת בתעסוקה לאחוז נכבד מתושבי ישראל. אשר על כן נחלצת המדינה לעזרתם של העסקים הקטנים ומעודדת את פעילותם באמצעות מתן הלוואות בתנאים נוחים במיוחד, וזאת על מנת לסייע ליזמים להקים עסקים חדשים וכן לסייע לעסקים קיימים בדחיפה של העסק קדימה ובהגדלת הרווחיות שלה. הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה הם הלוואות בהכרח בתנאים טובים יותר מהלוואות רגילות.

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

אז איך הלוואה לעסקים קטנים בערבות המדינה מתבצעת?

הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה ניתנים באמצעות הבנקים שזכו במכרז. ישנם מספר בנקים במדינת ישראל, כגון בנק הפועלים,  לאומי, מזרחי טפחות ועד.. המסייעים בפנייה אל הרשויות המתאימות ומעניקים את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר לעסקים. הלוואות אלו מקימות את העסקים על רגליהם פשוטו כמשמעו ומסייעים בעדם לצמוח ולפרוח ובכך לספק תעסוקה לעוד אנשים במשק וכמובן בגידול של התוצרת שלהם.

ההבדלים בין ההלוואות הרגילות לבין הלוואות לעסקים קטנים בערבות המדינה

הלוואות רגילות ניתנות בדרך כלל מול ביטחונות, ערבויות או נכסים שהינם כמעט בגובה ההלוואה. לא תמיד ישנה האפשרות לבעל העסק להציב ביטחונות בסדר גודל שכזה. לכן באה הקרן להלוואות לעסקים קטנים לקראתם ומציעה הלוואה בה הערבויות והביטחונות הינן באחוז נמוך ביותר של כשלושים אחוז בלבד מגובה ההלוואה כאשר את היתר לוקחת המדינה על עצמה והיא זו שערבה על ההלוואה. מובן שיש להציג את נתוני גובה ההכנסות ואת יכולת ההחזרה החודשית של החוב. במקרה שמדובר ביזם, יהיה עליו להציג תחזית הכנסות חודשיות הצפויות לו מהעסק שיקים.

מלבד זאת קיימים תנאים מעולים להחזרת ההלוואה כאשר זוהי הלוואה מטעם הקרן לעסקים קטנים. הפריסה של התשלומים נוחה במיוחד וגובה הריביות הן גם סבירות לגמרי.

התנאים הללו הם אלו המאפשרים לבעלי עסקים לפרוץ קדימה ולהתקדם עם העסק שלהם עוד ועוד.

מי יבצע עבורנו את השירות

אין כל מניעה מפנייה באופן עצמאי אל הבנקים המתעסקים עם הלוואות מעין אלו. אך הבעיה היא כי לא תמיד תאושר הבקשה כאשר אין את הכלים הנכונים והידע המקצועי שבהגשת בקשה מעין זו. לכן מומלץ מאוד לפנות אל המומחים שבתחום זה שיגישו את הבקשה ויטפלו בה עד לסיומה הטוב. אנו בחברת אביב יעוץ עסקי מתמחים בתיקים שעאלו ונותנים שירות של יעץ ראשוני בחינם, נשמח לתת לך את המידע הראשוני ולהמשיך הלאה לגיוס הלוואה עבורך.

עוד מהבלוג של אביב יעוץ עסקי

תצוגה מקדימה

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק תזרים מזומנים עסקי הוא ניהול מלאי הכסף של העסק שלכם. תהליך הניהול הפיננסי דומה מאוד לניהול ועיתוד מלאי חומרים רגיל, רק ברמת רגישות הרבה יותר גבוהה. בניגוד למלאי חומרי גלם ופריטים אשר...

תצוגה מקדימה

הקרן לעידוד עסקים קטנים

הקרן לעידוד עסקים קטנים העסקים הקטנים חשובים מאוד למשק הישראלי הן בשל התוצרת הגולמית שלהם שהיא מהווה אחוז נכבד מכלל התוצרת בשוק, והן כי העסקים הללו מספקים תעסוקה לאחוזים נכבדים מהאוכלוסייה, אם בצפון, בדרום ובמרכז הארץ....

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים כאשר אדם כשרוני ונמרץ חפץ לקפוץ למים הסוערים והמאתגרים של עולם העסקים, הוא אינו יכול להסתפק בכישורים שלו, בנמרצות ובמעוף. הוא זקוק גם להרבה מאוד אומץ, חזון ומוטיבציה. אך יותר מכל, עליו להשיג ממון, כי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה