הבלוג של אביב יעוץ עסקי

הבלוג של אביב יעוץ עסקי

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מאוגוסט 2016

הלוואה בריבית נמוכה

הלוואה בריבית נמוכה – כל עסק בינוני או עסק קטן שצריך לקחת הלוואה מהבנק, תמיד יתלונן על הריבית הגבוהה אשר הבנק גובה ממנו.

הבנק הוא גוף רווחי ובתור שכזה הוא מטיל ריביות גבוהות על ההלוואות שהוא מעניק לעסקים, על מנת שיוכל להרוויח. הבנקים היום יותר ויותר חוששים להעניק הלוואות לעסקים קטנים ובתור שכך הם מטילים ריבית גבוהה על ההלוואה שהם מעניקים לעסקים הקטנים. אבל יחד עם זאת, העסקים הבינוניים וכן העסקים הקטנים לא עושים את המוטל עליהם במהלך המשא ומתן לקבלת הלוואה בריבית נמוכה מאת הבנקים השונים.

ברוב המקרים מקבלים עליהם העסקים הבינוניים והעסקים הקטנים את רוע הגזירה כצו משמיים ולא מנסים להתמקח בכלל ונאלצים לשלם את ההלוואה עבור העסק שלהם עם ריבית גבוהה ביותר. במקום לבצע פעולות שונות בעסק שלהם שיובילו לגייס הלוואה בריבית נמוכה הם יושבים בחוסר מעש פיננסי בטלים ומתלוננים לריק.

רוצים לקבל מידע ופרטים נוספים להלוואות לעסקים קטנים? הכנסו לאתר של אביב יעוץ עסקי

הלוואה בריבית נמוכה

הפעולות אשר אותן ניתן לבצע על מנת לגייס הלוואה בריבית נמוכה

* לבדוק כל מיני אלטרנטיבות – זה הכי נוח ולגיטימי ללכת לבנק שלכם ולבקש הלוואה, אבל איך אתם יודעים אם הבנק שלכם לא מתמחר את ההלוואה עבורכם באופן גבוה מדי? אם לא תבדקו אופציות גיוס הלוואות אחרות כנראה שבחיים לא תגלו זאת. חלק מהפעולות שניתן לבצע בכדי לגייס הלוואה בריבית נמוכה יותר הוא באמצעות בדיקת אלטרנטיבות אחרות לגיוס הלוואה. יש שני תרחישים שיקרו את תבצעו בדיקה מול גורמי הלוואה אחרים – המקרה הראשון הוא שהבנק יחליט לבוא לקראתכם ולהוריד את תנאי הריבית על מנת לסגור את מתן ההלוואה כמה שיותר מהר. המקרה השני הוא שתמצאו גורם אשר מוכן להעניק לכם הלוואה בריבית נמוכה יותר, בין אם זה בנק ובין אם זה קרן סיוע לעסקים, זה לא משנה כלל וכלל. בכל אחד מהמקרים העסק שלכם ירוויח, כיוון שהוא מגייס הלוואה בריבית נמוכה יותר מהשלב ההתחלתי.

* תתמקחו, בלי להתבייש, תתמקחו – כאשר מגייסים הלוואה לעסק בינוני או לעסק קטן זה לא שונה מלקנות מוצר בשוק הכרמל. זה אולי נשמע לכם הגזמה, אבל זה ממש נכון ואמתי. למוכר בשוק יש מחיר מינימום, אבל כמובן שהוא ינסה למכור לכם את המוצר במחיר המרבי שהוא דורש. אם תתמקחו עמו מספיק טוב, תצליחו להוריד אותו במחיר הראשוני שהוא נקב למורת רוחו. אותו דבר עם הבנק – הבנק יכול להעניק לכם הלוואות עם ריביות נמוכות יותר ועם פריסה ארוכה יותר, אבל הוא לא רוצה, כי כל הקלה על תנאי ההלוואה פועל יוצא – הבנק מרוויח פחות.

עוד מהבלוג של אביב יעוץ עסקי

תצוגה מקדימה

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק

אשראי עסקי למימון הוצאות בעסק תזרים מזומנים עסקי הוא ניהול מלאי הכסף של העסק שלכם. תהליך הניהול הפיננסי דומה מאוד לניהול ועיתוד מלאי חומרים רגיל, רק ברמת רגישות הרבה יותר גבוהה. בניגוד למלאי חומרי גלם ופריטים אשר...

תצוגה מקדימה

הקרן לעידוד עסקים קטנים

הקרן לעידוד עסקים קטנים העסקים הקטנים חשובים מאוד למשק הישראלי הן בשל התוצרת הגולמית שלהם שהיא מהווה אחוז נכבד מכלל התוצרת בשוק, והן כי העסקים הללו מספקים תעסוקה לאחוזים נכבדים מהאוכלוסייה, אם בצפון, בדרום ובמרכז הארץ....

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

הלוואות לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים קטנים כאשר אדם כשרוני ונמרץ חפץ לקפוץ למים הסוערים והמאתגרים של עולם העסקים, הוא אינו יכול להסתפק בכישורים שלו, בנמרצות ובמעוף. הוא זקוק גם להרבה מאוד אומץ, חזון ומוטיבציה. אך יותר מכל, עליו להשיג ממון, כי...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה