הבלוג של דולה תומכת לידה אביטל גרינפלד מרדכי

avital

מומחית הריון ולידה מזה 15 שנה: מעבירה קורס הכנה ללידה זוגי אישי הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי שהיא שיטת אימון אישי נפשי להכנה ללידה עיסוי נשים בהריון- מורה בכירה לעיסוי דולה תומכת לידה- ליווי לידה בבתי חולים במרכז... +עוד

מומחית הריון ולידה מזה 15 שנה: מעבירה קורס הכנה ללידה זוגי אישי הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי שהיא שיטת אימון אישי נפשי להכנה ללידה עיסוי נשים בהריון- מורה בכירה לעיסוי דולה תומכת לידה- ליווי לידה בבתי חולים במרכז הארץ ועוד ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מיולי 2012

לכל אחת מגיע חוויית לידה חיובית שתישאר כזכרון מתוק לכל החיים! ב- 6.2 אני מקיימת מפגש ייחודי ומגניב לנשים בהריון הרוצות לדעת לקדם את הלידה ואפילו לקצר אותה. להימנע מסיבוכים, לחוש שליטה מלאה בצירים מתוך רגיעה עמוקה. בשנים האחרונות פיתחתי שיטה להכנה נפשית ללידה המבוססת על שיטת קיי אותה הביאה לארץ תמר עילם גינדין (שנקראת שיטת קיי) אשר שיכללתי אותה לתחומים נוספים של התמודדות עם כאב ונקראת כיום דיאלוגוף (כשמו של האתר שלי). בהיותי בוגרת קורס הנחיית קבוצות בבר אילן ולאחר שניהלתי מספר קבוצות בהצלחה רבה גם במחלקות יולדות, כעת פיתחתי סדנא ייחודית לנשים בהריון להתמודד יחד עם החרדות בהריון ולקראת הלידה.

01/02/2018

חוששת מהלידה? חוששת מסיבוכים? חשוב לך ללדת ברוגע ובתחושת שליטה? רוצה להיות מסוגלת לקצר את משך הלידה? 
לכל אחת מגיע חוויית לידה חיובית שתישאר כזכרון מתוק לכל החיים!

לידה זה אירוע של פעם בחיים- צפי בסרטון
embedded by Embedded Video

בשנים האחרונות פיתחתי שיטה להכנה נפשית ללידה המבוססת על שיטת קיי אותה הביאה לארץ תמר עילם גינדין (שנקראת שיטת קיי) אשר שיכללתי אותה לתחומים נוספים של התמודדות עם כאב ונקראת כיום דיאלוגוף (כשמו של האתר שלי).
בהיותי בוגרת קורס הנחיית קבוצות בבר אילן ולאחר שניהלתי מספר קבוצות בהצלחה רבה גם במחלקות יולדות, כעת פיתחתי סדנא ייחודית לנשים בהריון להתמודד יחד עם החרדות בהריון ולקראת הלידה.
ב- 6.2 אני מקיימת מפגש ייחודי ומגניב לנשים בהריון הרוצות לדעת לקדם את הלידה ואפילו לקצר אותה. להימנע מסיבוכים, לחוש שליטה מלאה בצירים מתוך רגיעה עמוקה.
המפגש מיועד לנשים בהריון שרוצות לידה טובה. לדבריה, למצבה הנפשי של ההריונית יש השפעה מכרעת על מהלך הלידה. מתח ופחדים עלולים להוביל להארכת הלידה ולסיבוכים.
במפגש תקבלנה ההריוניות טכניקה לקיצור לידה, כלי לשליטה מנטאלית בכאבים, גישה שמונעת סיבוכים.

הרשמי כעת: המפגש​ מיועד לנשים
לקראת לידה ראשונה ולידות חוזרות שרוצות ללדת עם/ בלי אפידורל, למי שרוצה ללמוד עוד על יכולתיה ולקחת יותר שליטה בלידה ולא להשאיר אותה למזל.

יום ג’ 6/2/2018 בשעה 19:30 ברחוב מולדובסקי 4 פ”ת.

למידע על המפגשים הבאים אפשר להכנס לדף הפייסבוק שלי

 

הנה טעימה ממה שנדבר עליו במפגש
נעים מאד. שמי אביטל גרינפלד מרדכי מדריכת הכנה ללידה בשיטת דיאלוגוף ודולה. אז אחרי למעלה מ- 13 שנים שבהן אני מכינה נפשית ללידה, שמתי לב שהמודרכות שנהנו מלידות קצרות היו במצב נפשי מאוד מסוים.
הבנתי שיש משהו בשיטה שלי שממש יכול לקצר את משך הלידה.
מה קרה בלידות הקצרות? מה התרחש בחשיבה של היולדת?

אז ככה: נכון שכשאנחנו בציפייה למשהו ורוצים שכבר יקרה, הזמן עובר יותר לאט?

הזמן מרגיש לנו ארוך יותר כשאנחנו במחשבות על אחר כך ולא חיות את ההווה. בזמן הלידה, היולדת חושבת כמובן: מתי אלד, כמה זמן זה ייקח, כמה יכאב לי, וכאלה.

שימי לב שהשאלות האלה קשורות לעתיד. (הקרוב, אבל לעתיד ולא להווה).היולדת מבקשת תשובה שבעצם אף אחד לא יכול לתת לה אותה וזה מביא לסטרס.

הסטרס הזה לוקח מהכוח והריכוז הנדרשים כדי לעבור את הציר הנוכחי. היא לא מנצלת את כל האנרגיה שלה אשר הלכה למחשבות שמכניסות לסטרס. הסטרס הזה מכווץ כל תא ותא בגוף כולל בצוואר הרחם- מה שמאט את קצב הפתיחה שלו.

הסטרס הזה גורם לתחושת הזמן הסובייקטיבית שלה להיות ארוכה יותר. בין הצירים הסטרס הזה מפריע לה להרפות ובכך מפריע לתינוק להתקדם ולרדת.

כל אלו מאריכים את הלידה.

מה עושים? הרי אלו מחשבות שעולות באופן טבעי אצל כל יולדת! אז כדי לא לתת להן לעכב את הלידה, כל פעם שעולה לך שאלה על אחר כך, את מפסיקה לחשוב עליה.

אבל איך??

את שמה לב למחשבות שלך על “אח”כ”, יש לך תשובה אליהן? לא. את מזיזה אותן הצידה, כן ממש! ובמקומן מזינה את המחשבה במשפט חיובי, מרגיע ומחזק כמו למשל:

‘התינוק שלי נולד בזמן הנכון’, או ‘הלידה שלי בריאה’. וחוזרת עליו שוב ושוב בלב או בקול (ישנם משפטים נוספים אותם אני מתאימה לכל סיטואציה/ מתח.)

זה מפנה לך כוח להתמודד עם הציר. כשבא ציר את עושה רק מה שמקל עליך לעבור אותו.

בין הצירים את רק נחה ומרפה, אומרת משפט חיובי  ולא חושבת על אח”כ.

זה סוויץ’ קטן אבל גדול עם תוצאות מדהימות.

אגב מי שתרצה אפידורל תוכל להיעזר בזה עד שתקבל אותו.

זה כלי אחד מתוך רבים בשיטה שלי ללידה קצרה בריאה ובשליטה.

טיפים נוספים אתן במסגרת מפגש שאני מקיימת לנשים בהריון הרוצות לדעת לקדם את הלידה ואפילו לקצר אותה.

המפגש מיועד לנשים בהריון שרוצות לידה טובה, להימנע מסיבוכים, לחוש שליטה מלאה בצירים מתוך רגיעה עמוקה.

אביטל איפה היית בלידה שלי? צפי בסרטון

embedded by Embedded Video

עוד מהבלוג של דולה תומכת לידה אביטל גרינפלד מרדכי

בייבי בום בבטן!

ראיתם בייבי בום? ראיתן? ראית? אני ראיתי והתרגשתי. קודם כי אני אישה ואמא. אחר כך כי אני מדריכת הכנה ללידה- גם הכנה פיזית וגם הכנה נפשית/ רגשית ללידה ודולה. מה שאמרתי לבעלי...

חוזה דולה

יולדת או זוגות המעוניינים להתקשר עם דולה לשם ליווי לידה בחדר לידה רואי צריכים חוזה התקשרות לצורך הסדרת שירותי ליווי בלידה. החוזה מעלה על הכתב את מערכת הציפיות ההדדית ואת התחייבויותיה של הדולה כלפי בני הזוג. במסגרת...

לידת בית

יש נשים שהחלום שלהן הוא ללדת בבית. ביוטיוב תמצאו מאות סרטוני לידה בבית ויש אפילו מוסדות שמתמחים בלידת מים. יש נשים הבוחרות ללדת בלידה טבעית בבית. למעשה, לידה טבעית יכולה להתרחש בכל מקום - גם בבית חולים. לידה טבעית היא לידה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה