הבלוג של דולה תומכת לידה אביטל גרינפלד מרדכי

avital

מומחית הריון ולידה מזה 15 שנה: מעבירה קורס הכנה ללידה זוגי אישי הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי שהיא שיטת אימון אישי נפשי להכנה ללידה עיסוי נשים בהריון- מורה בכירה לעיסוי דולה תומכת לידה- ליווי לידה בבתי חולים במרכז... +עוד

מומחית הריון ולידה מזה 15 שנה: מעבירה קורס הכנה ללידה זוגי אישי הכנה נפשית ללידה בשיטת קיי שהיא שיטת אימון אישי נפשי להכנה ללידה עיסוי נשים בהריון- מורה בכירה לעיסוי דולה תומכת לידה- ליווי לידה בבתי חולים במרכז הארץ ועוד ועוד.

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מיולי 2012

כולנו מכירות את התהליך. כשהלידה ממשמשת ובאה עלינו לבחור את חדר הלידה. עבורנו זו החלטה מאד חשובה שצריכה לקחת בחשבון את עניין המרחק והנגישות, את הידודותיות של הצוות, המוניטין של חדר הלידה ועוד ועוד.

עבור בית החולים מדובר בהרבה מאד כסף ולכן בתי החולים משקיעים המון בשיווק חדרי הלידה שלהם כדי למשוך אותנו היולדות.

כך למשל הם מציעים סיורים בחדרי לידה ואף קורס הכנה ללידה.

לאחרונה בית החולים תל השומר למשל יצא במהלך של יחסי ציבור שמציע סיורים מודרכים ייעודיים לנשים חרדיות. על פי הודעה לעיתונות שפורסמה בשלהי אוגוסט השנה, הנשים יפגשו מיילדות, ויקבלו הסבר על תהליך הקבלה לחדר לידה ומיון יולדות, על סוגי לידה ונהלי חדר לידה, על המעבר למחלקת יולדות ועל הטיפול הראשוני בתינוק בחדר לידה ומעבר שלו למחלקת ילודים.

העובדה שמייעדים סיור למגזר מסוים מחזקת את דברי ומעידה שבתי החולים משקיעים משאבים ניכרים בנושא השיווק שכן כאמור זה משתלם להם כלכלית.

אלא שבכל הנוגע לקורס ההכנה ללידה שהם מציעים חשוב לדעת שיחד עם התכנים שמועברים בקורס, הקורס גם משמש תיאום ציפיות של בית החולים מהיולדת עצמה ומחדד נושאי נהלים. מדובר בקורס שמגיעים אליו זוגות רבים ואינו אישי והוא ממש אינו ממצה. אם את רוצה לדעת מה קורה בחדר לידה, למה לצפות מהצוות, כיצד להיעזר בבן הלוויה שמגיע איתך ללידה ובכלל איך להתנהל בלידה, את צריכה לעבור קורס הכנה ללידה פרטי. אם את רוצה להגיע באמת מוכנה ללידה- הצעתי היא לא להסתפק בקורס של בית החולים.

נכון, אני לא אובייקטיבית. נכון, זה המקצוע שלי ויש לי אינטרס אבל טיפול בנשים בהריון בשבילי הוא גם ייעוד ושליחות ואין דבר מספק יותר מלפגוש זוג או מודרכת שלי לאחר הלידה שמספרים לי שהמידע והכלים שנתתי להם סייעו להם לעבור לידה טובה.

תוכלי לקרוא עוד על קורס הכנה ללידה אצלי באתר האינטרנט
34

עוד מהבלוג של דולה תומכת לידה אביטל גרינפלד מרדכי

בייבי בום בבטן!

ראיתם בייבי בום? ראיתן? ראית? אני ראיתי והתרגשתי. קודם כי אני אישה ואמא. אחר כך כי אני מדריכת הכנה ללידה- גם הכנה פיזית וגם הכנה נפשית/ רגשית ללידה ודולה. מה שאמרתי לבעלי...

חוזה דולה

יולדת או זוגות המעוניינים להתקשר עם דולה לשם ליווי לידה בחדר לידה רואי צריכים חוזה התקשרות לצורך הסדרת שירותי ליווי בלידה. החוזה מעלה על הכתב את מערכת הציפיות ההדדית ואת התחייבויותיה של הדולה כלפי בני הזוג. במסגרת...

לידת בית

יש נשים שהחלום שלהן הוא ללדת בבית. ביוטיוב תמצאו מאות סרטוני לידה בבית ויש אפילו מוסדות שמתמחים בלידת מים. יש נשים הבוחרות ללדת בלידה טבעית בבית. למעשה, לידה טבעית יכולה להתרחש בכל מקום - גם בבית חולים. לידה טבעית היא לידה...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה