הבלוג של   אביגייל פולק כהן

פיסות מהחיים

אשה של, אמא של. קוראת,כותבת,אופה ומבשלת. ועכשיו גם משתפת אתכן/ם בפיסות מהחיים שלי

עדכונים:

פוסטים: 310

החל מפברואר 2012

בלוג מצליח אינו מובן מאליו. הוא מצריך לא רק השקעה,עבודה ונתינה רבה מצד הכותב אלא תמיכה מלאה,עזרה ופרגון מצד המקום בו נכתב הבלוג.

03/10/2013

כאדם מופנם וסגור הכתיבה תמיד היתה הדרך שלי להביע ולתקשר. בכתיבה תמיד התבטאתי הכי טוב.

שנים הייתי ‘עורכת דין’ בלי תואר. זו שכותבת ברכות,בקשות,קורות חיים ומכתבים. הכתיבה האישית הלכה למגירה ואת המתכונים שיבחה רק השכנה.

כשפרץ העולם הדיגיטלי על שפע הרשתות החברתיות שבו ושפע פלטפורמות הבלוגים חשבתי לעצמי שהנה מקום בו יהיה לי נוח.לא צריך לדבר הרבה אלא בעיקר לכתוב ולשתף.

וכך,בעידודה של בתי פתחתי את הבלוג הראשון שלי שלא היה בסלונה. כבר מההתחלה לא התלהבתי. הרגשתי תקועה,הרגשתי אחת מתוך המון ואני רציתי משהו מאתגר,משהו עם ערך מוסף.

בחיים כמו בחיים צריך לטעות כדי ללמוד ואט אט נחשפתי לאתר סלונה.

ראשית משכו אותי העיצוב ושפע הנושאים המסודר בצורה ברורה וקלה להתמצאות.

החל באופנה,אוכל,בריאות ומוזיקה ועד פוליטיקה,כלכלה ,פמיניזם ועוד. בכל פעם  נוספים נושאים חדשים ומרתקים לאתר.

פתחתי בלוג בסלונה ומהרגע הראשון הרגשתי במקום הנכון. לא היה רגע משעמם,או תחושת אי שייכות.נחשפתי לאתר שהוא קהילה חמה ומחבקת,עוזרת,תומכת מפרגנת ומקדמת הן של אנשי סלונה והן מצד הבלוגרים והבלוגריות.

יוזמה ברוכה היא המפגשים שיוצרת סלונה. דרך מופלאה להכיר את האנשים שמאחורי המסך וכך התחלפה שתיקתי בשיחות ערות,החלפת דעות וחוויות,העלאת רעיונות ומימושם.

בלוג מצליח אינו מובן מאליו. הוא מצריך לא רק השקעה,עבודה ונתינה רבה מצד הכותב אלא תמיכה מלאה,עזרה ופרגון מצד המקום בו נכתב הבלוג.

שנה וחצי של כתיבה פוריה בסלונה ואני בהחלט יכולה לומר שהיום סלונה היא פיסה גדולה ומבורכת מפיסות החיים שלי.

גם אתם מוזמנים לפתוח בלוג בסלונה

עוד מהבלוג של   אביגייל פולק כהן

תצוגה מקדימה

עוגת קרמבו – געגוע לסתיו

כבר בתחילת ספטמבר אני מחכה לשני הדברים המבשרים את בוא הסתיו. נחליאלי וקרמבו. כשאני רואה את הציפור הקטנה והמקסימה הזו מקפצת אנה ואנה אני מתמלאת אושר וחיוך אינסופי. הקייץ נגמר סופסוף אפשר להתחיל לנשום ומייד מחפשת  את...

תצוגה מקדימה

לחמניות מתוקות

"סבתא מה תביאי לי כשתבואי ?" הייתי שואלת את סבתי כשהייתי קטנה "א זיסע בולקע פאר א זיסע מיידלע"  (לחמניה מתוקה לילדה מתוקה) היא היתה עונה ביידיש ואני הייתי צוחקת באושר מהשפה הנהדרת הזו. לימים,כשבגרתי והתחלתי לשחק עם בצק...

תצוגה מקדימה

עוגת וופלים נוסטלגית

ראיתי אותן לא מזמן בסופר ושקעתי בנוסטלגיה שנים רבות אחורה... בילדותי, אחת העוגות של ימי שישי היתה עוגת וופלים.  היו אלה דפי וופל גדולים ומרובעים. אימי היתה מכינה קרם שוקולד מקקאו וחלבה ומורחת בנדיבות בין הוופלים ושמה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה