הבלוג של החיים הטובים

avi483

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מנובמבר 2016

בשנים האחרונות אנו יותר רואים עוד ועוד בעלי בתים שמרצפים את הבית בפרקטים השאלה מה עדיף פרקט עץ או פרקט למינציה.

פרקטים - אלוף הפרקטים

פרקט עץ – בסוגי הפרקטים מעץ ישנם מספר סוגי עצים שמשמשים להכנת הפרקט עץ כמו סוג העץ אירוקו , או בוק או איפא אגוז אדלר ועוד מגוון סוגי עצים להכנת פרקט עץ. חשוב שתדעו שרק השכבה העליונה היא שכבת עץ מה שנקרא פרקט תלת שכבתי. וזאת מפני שפרקט עץ מלא הוא יקר מאד ויש לו תחזוקה קשה ומסיבית לכן ישנה עדיפות גם כשבוחרים פרקט עץ לקחת פרקט תלת שכבתי. לפרקט עץ יש כמה תכונות שחשוב לדעת

לפרקטים יש תחושה של טבע וחמימות לבית יותר מאשר ריצוף שיש או גרניט.

הפרקט עץ יש לו תגובה חזקה לשינוי מזג האוויר כלומר שיש לחות או טמפרטורה משתנה בן קיץ לחורף אות מתכווץ או מתרחב. בשל השינויים בפרקט ישנם אזורים שבכלל אנו לא ממליצים להתקין פרקטים משום שבמזג אויר שמשתניה בצורה קיצונית הפרקט מאבד את יופיו וטבעו וצבעו משתנה ודוהה לכן במקרים חריגים מומלץ להימנע בפרקטיים בבית. (לא בישראל)

חשוב לדעת שהפרקט רגיש לשריטות ולכן כשמזיזים חפצים מומלץ להזיז אותם בזהירות רבה בעיקר אם מדובר בחפצים חדים והם כבדים יש להימנע מלהזיזם ואם אין ברירה להזיזם בזהירות רבה ובעדינות.

יתרון שיש לפרקט הוא היכולות שלו לבידוד חום וקור ולתת בבית תמיד תחושה נעימה ואווירה כיפית לשהות בבית שבו יש פרקטים. וזה בן אם מדובר בפרקט עץ או התקנת פרקט פולימרי או  למינציה.

יתרון של פרקטיים הוא שאין צורך בניקיון מסיבי כמו קרמיקה, מספיק ניקיון בסמרטוט לח אם חומרים שהיום ניתן להשיג בכל מקום שמיוחדים לפרקט וריצפת הפרקט נקיה ורעננה ללא צורך במים. חשוב שתדעו שמים הוא האויב הגדול של הפרקט ולכן אם נשפך מים על הפרקט עליכם ליבש מיד ללא שהות כך תשמרו ותארכו את שנות חייו של הפרקט.

גם מבחינת התקנת הפרקט הוא מהיר וקל יחסית להתקנת ריצוף קרמיקה. התקנת הפרקט היא יותר מהירה יותר שקטה והכי חשוב יותר נקיה וסולידית.

עוד מהבלוג של החיים הטובים

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

איך נמצא מנעולן אמין?

איך נמצא מנעולן אמין? תחום המנעולן זה אדם שמתעסק במנעולים ומוצרי הגנה לבית לעסק למשרד וכדומה. מנעולן זה מתחלק לכמה תת נושאים. כמו קניה של צילינדרים , כספות מפתחות...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

אירוע טוב זה קייטרינג משובח

אירוע טוב זה קייטרינג משובח אירוע מיוחד ומפואר זה אירוע שמתכונן טוב עד לפרטים הקטנים שיציע לאורחים שלכם אירוע מכובד. אירוע חתונה זה אירוע ללא ספק המרגשים ביותר בחיינו. זוגות רבים רוצים קונספט מיוחד לאירוע שלהם בכדי...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה