הבלוג של aunt petunia

aunt petunia

Aunt Petunia מצמיחה 5 ילדים ואת אבא שלהם ואת הכלב ו2 עיזים פוטנציאליות (כשנעבור למושב). בינתיים גרה בת"א בבית עם גינה קטנה ופרועה (כראוי לדייריה). שותפה בנקודת השקפה ומשקיעה בתבונה (מפוקפקת) המון כסף במשתלות.

עדכונים:

פוסטים: 103

החל ממרץ 2011

חיי כבלוגרים מזמנים שלל אירועים שלא היו פוקדים אותי אלמלא כתבתי בסלונה. למשל תצוגת אופנה. מכרי ומוקירי יודעים שהנני נטולת חוש אופנה מכל סוג שהוא. לובשת מה שעולה עלי ומקווה לטוב. אי לכך נפעמתי מההזמנה, כאילו אני וקארין דונסקי לצד אותו מסלול?! ברור שלא סירבתי. 09.30 בבוקר אני והסלבז מנקרים מאותו שולחן חסות פריכות ומבחר בצקים. מה רע לי?!

תצוגת האופנה הייתה יוזמה של חברת טמבור. כדברי איתן ויצמן, סמנכ”ל השיווק “החיבור בין עולם העיצוב לבית, עולם האופנה ועולם הצבע הוא מתבקש” בבית טמבור המחודש, משיקה בימים אלו חברת טמבור מניפת צבעים חדשה שהורכבה במיוחד עבור הקהל הישראלי. שמונה משפחות גוונים המאפשרות לכל אחד לבחור בקלות ובנוחות מתוך משפחת הגוונים המועדפת עליו.

בהתאמה למניפת הצבעים הוזמנו מיטב מעצבי האופנה ליצור ולהציג את הפרשנות האישית שלהם לנושא. גדעון אוברזון, ירון מינקובסקי, יוסף, נעמה בצלאל, אפרת קליג וליאת גינצבורג עיצבו כל אחד בצבע מסויים מתוך השמונה.

אפילו אני, בורה שכמותי, הצלחתי לזהות את טביעת האצבע העיצובית של חלקם.

ההפתעה המעניינת ביותר לטעמי הייתה שמלות עשויות טפטים שעיצב יואב מאיר. לא הייתי לובשת אותן (וכנראה גם לא את האחרות ולו בשל העובדה שלא היו עולות עלי) אבל הקונספט היה משובב עין.

כאמור באופנה אינני מבינה גדולה, כנראה גם לא בעיצוב. מאידך השיפוץ הגדול הולך וקרב והפעם נשבעתי לעצמי לא לדבוק בקירות בלבן שבור. את השמלות כנראה לא אלבש לעולם, אך אין ספק שאעשה שימוש רב במניפת הצבעים החדשה של טמבור.

עוד מהבלוג של aunt petunia

תצוגה מקדימה

אני הילדה הלא רצויה

נולדתי בראשיתו של קיץ זוהר במיוחד. לכאורה היו שם כל התנאים לילדות מאושרת. הריון קליל, לידה קצרצרה,בת יחידה, נכדה יחידה, תינוקת עגולה עם פלומת בלונד ענוגה ועיני ים כחול....

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

ילדים גנובים

הפוסט הזה בוער בי ימים ארוכים. מהססת אם לכתוב כי אני בצד של החסויים, אבל די. לא שותקת יותר, אז בואו נדבר על ילדים חטופים. פעם אחת יותר מידי קראתי היום פוסט נוגה וקורע לב על...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

לראות את סבלו של האחר

ביום חמישי, רגע לפני הסופה, שלחתי שליח עם סיר לגינת לוינסקי. אני שמחתי שנחסכה ממני הנסיעה לדרום הרחוק, השליח שמח לגלות לראשונה את הפינה הזו שבה מתרכזים בני אדם ועושים טוב....

תגובות

פורסם לפני 6 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה